Komerční banka

Komerční banka
Komerční banka

Dnes druhá největší a také nejznámější banka na našem trhu. Výhody jsou zřejmé, a to samozřejmě široká škála poboček a široká nabídka produktů. Nevýhodou sice mohou být zastaralé způsoby vedení spojené s poplatky, ale samotný servis a přístup je určitě na vysoké úrovni. Díky tomu se Komerční banka určitě řadí mezi velmi dobré volby, které jsou určeny jak běžným lidem, tak i podnikatelům, nebo různým institucím, včetně veřejné správy. I tito klienti mohou využívat nejenom běžných účtů, ale samozřejmě i výhodných možností financování.

Co banka nabídne běžným lidem?

Vše samozřejmě začíná klasikou, a to standardními účty. Ty mohou být vhodné pro finančně aktivní občany, ale stejně tak i pro studenty, nebo náročné klienty. S účtem poté souvisí i internetové bankovnictví, mobilní aplikace, debetní karty, nebo také úvěrové produkty od standardní půjčky, až po hypotéky. Občané ale mohou využít i širokou škálu investičních produktů, díky kterým se mohou zabezpečit na stáří, nebo si vytvářet standardní finanční rezervy. V tom všem jim Komerční banka samozřejmě vyjde vstříc a to i s jistotou odborného poradenství, nebo probrání daných požadavků. U některých z nich lze získat i výhody spojené s bonusy, nebo bezplatným vedením třeba běžného účtu – viz nabídka pro studenty.

Drobní živnostníci a firmy

I tato skupina má možnost, jak služby banky naplno využívat. Kromě cest, které jsou podobné, jako u standardní klientely nabídne ale Komerční banka mnohem více produktů. Ty mohou být spojené třeba s financováním samotného podnikání, nebo s využíváním evropských fondů. Vše doplňují i služby, které navazují na možnost pojištění a tak i celkové ochrany samotné firmy a byznysu. Společnosti, které mají obrat vyšší než 60 milionů ročně, mohou logicky využívat i korporátní bankovnictví, spojené s nadstandardním servisem a přístupem. I proto může být u velkých firem Komerční banka tak oblíbená.

Komerční banka poskytuje následující služby

Účty
– Běžný účet
– Studentské konto
– Profi účet
– Účet pro základní kapitál

Půjčky
– Peníze na bydlení
– Peníze na studium
– Peníze na cokoliv

Spoření a investování
– Každodenní spoření
– Spoření pro děti
– Investice
– Cenné papíry
– Bezstarostná penze

Pojištění a bezpečí
– Pojištění osob
– Pojištění majetku

Hypotéky
– Koupě nemovitosti
– Stavba
– Modernizace
– Vypořádání spoluvlastníků
– Refinancování hypotéky

Máte zkušenosti se společností Komerční banka? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Komerční banka
3 (60%) 4 votes

1 Comment on Komerční banka

  1. dobry den uz nikdy v zivote bych zde neuzavrel pojisteni niceho jenom reci a kdyz prijde k placeni skutek utek klasicti smejdi

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*