Kooperativa pojišťovna

Kooperativa pojišťovna
Kooperativa pojišťovna

Pojišťovnu s názvem Kooperativa určitě není třeba mnohým klientům nějak důkladně představovat. A to proto, že se jedná o pojišťovnu na našem trhu, která má velmi dobrou tradici, která je spojena s profesionálními službami, širokou sítí poboček a mnohými obchodními zástupci. Díky tomu všemu tak může Kooperativa nabídnout špičkové služby, a to nejenom u nás, ale také v zahraničí. Navíc nabídne i mnoho výhod, které souvisejí třeba i s tím, že řadu věcí není nutné řešit přímo na pobočce, ale je možné je vyřešit buď online, stejně jako je možné je vyřešit telefonicky.

Co nám může Kooperativa nabídnout?

Začneme tím, jaké pojistné produkty nám může pojišťovna Kooperativa nabídnout. Pokud začneme u naší osoby, je to určitě cestovní pojištění, které souvisí s našimi výlety do zahraničí. Stejně tak ale můžeme využívat také úrazové pojištění, které je doplněno i pojištěním životním, které je zajímavým spořicím produktem. V čem se ale Kooperativa liší od konkurentů, to je i možnost pojistit své dítě.

Stejně tak jednoduše a výhodně ale můžete pojistit i váš majetek. Lze využít jak povinné ručení a havarijní pojištění, tak lze pojistit vaši domácnost, nebo nemovitost v podobě rodinného domu, či jeho dalších součástí.

I pro podnikatele

Že je Kooperativa skutečně zajímavou pojišťovnou, to dokládá i fakt, že se specializuje také na podnikatele. Těm nabídne možnosti klasických pojistek, které souvisejí třeba s pojištěním rizik v rámci podnikání. Stejně tak ale nabídne pojištění průmyslu, nebo pojištění automobilů. Nejzajímavější je jistě i zákonné pojištění zaměstnavatele, jelikož v tomto případě se jedná o pojistku, kterou nabízí skutečně jenom Kooperativa a žádná jiná pojišťovna na trhu. A tak se mnozí podnikatelé nejenom mohou, ale často se dokonce musí o službách pojišťovny na vlastní kůži přesvědčit.

Máte zkušenosti se společností Kooperativa? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Kooperativa pojišťovna
3.7 (73.33%) 3 votes

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*