Innogy

Innogy - dodavatel plynu a elektřiny
Innogy - dodavatel plynu a elektřiny

Společnost Innogy byla po dlouhou dobu pouze dodavatelem plynu, ale v posledních letech se jasně zařadila i mezi ty společnosti, které nabízejí domácnostem také elektřinu. Tím však široký záběr společnosti stále ještě nekončí, jelikož stejně tak jim může nabídnout levnější volání, v rámci svého virtuálního mobilního operátora. Na trhu však dominuje právě s prvně zmíněným zemním plynem, který je dodáván jak soukromým osobám – tedy domácnostem, tak je samozřejmě dodáván také firemním subjektům, s jakkoliv velkým odběrem. Totéž platí i o elektřině.

Jistota velmi dobrého zázemí

Že je společnost Innogy skutečně dodavatelem s jistotou kvalitního zázemí, dokládá nejenom široké množství poboček či zákaznických center, ale dokládá to také množství zaměstnanců, kterých je více než 4 300. Samozřejmostí je i to, že Innogy dokáže svými dodávkami uspokojit požadavky zákazníků v celé české republice, a to v rámci 64 kilometrů distribučních sítí, které se týkají jenom plynu.

S tou souvisí i to, že tato firma není jenom dodavatel jako takový, ale disponuje i výrobními kapacitami. V tomto směru se Innogy zaměřuje jak na výrobu a dodávku tepla, tak samozřejmě výrobu a dodávku také elektřiny.

Široký výběr tarifů

V čem může nabídka společnosti přijít současným zákazníkům vhod, to je určitě bohatý výběr jednotlivých tarifů, které se zaměřují hlavně na konkrétní spotřebu dané domácnosti. Ty sice ne vždy patří k nejlevnějším, ale vzhledem k zázemí a službám jsou dobrou volbou. Jako zákazníci společnosti Innogy však můžete dosáhnout i na mnohé benefity, související s kartou, kterou dostanete. Díky ní je možné čerpat třeba slevy u různých obchodníků, stejně jako je možné čerpat slevy třeba na nákup nebo využívání různých služeb.

Máte zkušenosti se společností Innogy? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Innogy
Ohodnoť

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*