Novinky

RWE Energie

RWE Energie RWE Energie

Společnost RWE byla po dlouhou dobu pouze dodavatelem plynu, ale v posledních letech se jasně zařadila i mezi ty společnosti, které nabízejí domácnostem také elektřinu. Tím však široký záběr společnosti stále ještě nekončí, jelikož stejně tak jim může nabídnout levnější volání, v rámci svého virtuálního mobilního operátora. Na trhu však dominuje právě s prvně zmíněným zemním plynem, který je dodáván jak soukromým osobám – tedy domácnostem, tak je samozřejmě dodáván také firemním subjektům, s jakkoliv velkým odběrem. Totéž platí i o elektřině.

Jistota velmi dobrého zázemí

Že je společnost RWE skutečně dodavatelem s jistotou kvalitního zázemí, dokládá nejenom široké množství poboček či zákaznických center, ale dokládá to také množství zaměstnanců, kterých je více než 4 300. Samozřejmostí je i to, že RWE dokáže svými dodávkami uspokojit požadavky zákazníků v celé české republice, a to v rámci 64 kilometrů distribučních sítí, které se týkají jenom plynu. Tyto aktivity spadají pod společnost RWE Grid Holding, která je také zárukou spolehlivosti a dostatečné kapacity.

S tou souvisí i to, že tato firma není jenom dodavatel jako takový, ale disponuje i výrobními kapacitami. V tomto směru se RWE zaměřuje jak na výrobu a dodávku tepla, tak samozřejmě výrobu a dodávku také elektřiny.

Široký výběr tarifů

V čem může nabídka společnosti přijít současným zákazníkům vhod, to je určitě bohatý výběr jednotlivých tarifů, které se zaměřují hlavně na konkrétní spotřebu dané domácnosti. Ty sice ne vždy patří k nejlevnějším, ale vzhledem k zázemní a službám jsou dobrou volbou. Jako zákazníci společnosti RWE však můžete dosáhnout i na mnohé benefity, související s kartou, kterou dostanete. Díky ní je možné čerpat třeba slevy u různých obchodníků, stejně jako je možné čerpat slevy třeba na nákup nebo využívání různých služeb.

Máte zkušenosti se společností RWE? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

RWE Energie
Ohodnoť

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*