Wüstenrot pojišťovna

Wüstenrot pojišťovna
Wüstenrot pojišťovna

Pokud je Wustenrot pojišťovna v něčem unikátní, tak rozhodně v tom, že kromě standardních pojistných služeb nabízí také služby bankovní. Pokud jimi začneme, tak nám může nabídnout třeba možnost sjednat si bankovní účet, stejně jako možnosti termínovaného vkladu. Na to poté navazuje možnost získat stavební spoření, stejně jako možnost získat také úvěr, třeba spojený s investicí do vaší domácnosti.

Základem jsou pojistné produkty

To, v čem Wustenrot pojišťovna ale dominuje, to jsou zcela jistě pojistné produkty. V rámci nich tak můžeme svým způsobem ochránit jak sebe, tak samozřejmě také náš majetek. Pokud budeme konkrétní, tak můžeme sjednat třeba povinné ručení a havarijní pojištění pro naše auto, stejně jako si můžeme pojistit nemovitost, nebo domácnost. Myslet ale můžeme i na naše zdraví na cestách. K tomu se váže cestovní pojistka, u které jsou samozřejmostí jak rizika zdravotní, tak i majetková.

Zároveň nám ale Wustenrot pojišťovna nabídne možnost nejenom ochrany, ale také spoření. V tomto směru můžeme využít dnes oblíbené životní pojištění. Stejně tak přijde vhod podnikatelům, u kterých to jsou pojistná rizika, která souvisejí s aktivitou, kterou daný podnikatel vytváří.

Profesionalita a dobré zázemí

Jelikož se jedná o pojišťovnu s mezinárodním přesahem, můžeme od ní logicky čekat i prvotřídní služby, u kterých budete zaručeně potěšeni nejenom jejich cenou, ale budete potěšeni také přístupem. Ten jde ruku v ruce s celkovou profesionalitou, bohatou sítí poboček, ale i obchodních zástupců. A jelikož se vše přesouvá i na internet, není Wustenrot pojišťovna žádnou výjimkou. A to jak s ohledem na možnost nahlášení případných pojistných událostí, tak s ohledem i na možnost některé pojistné produkty takto sjednat. A to navíc za velmi výhodnou cenu – tedy s finančním zvýhodněním.

Máte zkušenosti se společností Wüstenrot pojišťovna? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Wüstenrot pojišťovna
5 (100%) 1 vote

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*