Novinky

Zaimo půjčka

Zaimo půjčka Zaimo půjčka

Různých půjček, které cílí hlavně na osoby ve finanční tísni, je dnes několik desítek. Patří mezi ně také Zaimo. Tento poskytovatel je však unikátní hlavně v tom, jaké poskytuje částky a na jak dlouho. V daném směru sumy začínají na částce 15 000 korun českých. Maximální výše půjčky je zajímavých 108 000 korun českých. Zaimo nabízí minimálně 12 měsíčních splátek, maximum však 48 měsíců splácení.

Jak probíhá žádost a vyřízení?

I zde platí, že podmínky jsou více než benevolentní. Stačí totiž vyplnit daný formulář, který je však o něco složitější a vše trvá okolo 10 minut. Následně už máte k dispozici kompletní specifikaci toho, jak může vaše půjčka konkrétně vypadat. Pokud si vyberete danou možnost, rázem je schválena a vám jsou odeslány peníze na váš bankovní účet. V souvislosti s tím je třeba dodat, že jako žadatelé jste povinni zaslat i korunový registrační poplatek, který slouží hlavně k ověření vašeho bankovního účtu.

Jaké jsou podmínky?

Aby samozřejmě mohla být vaše žádost úspěšně schválena, je třeba znát také podmínky. Ty ale nejsou nijak náročné, a tak stačí mít bankovní účet, telefon a email, platný doklad totožnosti a být plnoletý. Co například není potřeba, to je potvrzení o příjmu, jelikož to nikomu nedokládáte. Stejně se není třeba bát toho, že byste byli jako žadatelé jakkoliv lustrováni v registrech, a to jak registrech bankovních, tak i v registrech nebankovních. Peníze samozřejmě můžete využít na cokoliv, bez nutnosti dokládání účelu. Pokud půjčku splatíte v čas, není problémem ani opakovaný úvěr, a to už za mnohem snadnějších podmínek, kdy může být schválen a poskytnut již do několika jednotlivých minut.

Informace o půjčce Zaimo

  • Výše úvěru: 15 000 – 108 000 Kč
  • Doba splatnosti: 12 – 48 měsíců
  • Peníze převodem na účet
  • Doba vyřízení 15 minut
  • Lze kompletně vyřídit online
  • Předčasné splacení zdarma
  • Bezúčelová půjčka

 

Přehled nebankovních půjček

Máte zkušenosti s nebankovní půjčkou Zaimo? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Zaimo půjčka
5 (100%) 1 vote

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*