Air Bank

Pokud tento bankovní ústav něčím zaujal, tak hlavně svými reklamními kampaněmi, které běží již několik let. Co může tato banka nabídnout, to je určitě inovativní přístup, který je spojený s celou řadou výhod. Mezi ty může patřit účet bez poplatků, ale stejně tak Air Bank i výhodné finanční produkty spojené s úvěry. Pojďme se podívat blíže, co tato banka nabídne. Než se k tomu dostaneme, je třeba dodat i to, že nabídne určitě i stabilitu, jelikož za ní stojí známá finanční skupina s označením PPF, za kterou stojí známý Petr Kellner.

Klasické i spořící účty

Základem nabídky, kterou má Air Bank k dispozici, jsou samozřejmě účty. Tím hlavním je účet běžný, který je výhodný v tom, že prvních 100 000 Kč je vám úročeno bonusovým úrokem. Díky tomu klasický účet snadno získává parametry toho spořícího. Samozřejmostí jsou ale i další benefity, jako možnost získat účet zdarma, nebo možnost mít v rámci jedné ceny až 10 bankovních účtů, třeba pro vaši rodinu.
Doplňkovou možností, jakou Air Bank nabídne, je spořící účet. Ten je charakteristický zase tím, že má variabilní úrokovou sazbu. Ta se mění podle konkurence a vždy bude patřit mezi TOP3 nejvyšší úroky, kterými může být částka zhodnocena.

Úvěrové produkty

Ty jsou v souvislosti s touto bankou hned dva. Konkrétně je to klasická půjčka, která má výhody v tom, že ji vyřídíte i získáte bez poplatků, s jistotou rychlého jednání a nízkého úroku. Stávající klienti navíc mají možnost požádat si o ni online, prostřednictvím svého internetového bankovnictví. Dále však Air Bank v oblasti úvěrů nabídne možnost převést si půjčky odjinud. To je spojeno s tou výhodou, že si ji můžete výrazně zlevnit, ale samozřejmě vše i zjednodušit. Na převod je pohlíženo jako na standardní novou půjčku, a tak je třeba splnit pouze několik základních podmínek a peníze jsou vaše – na vašem novém účtu.

Máte zkušenosti se společností Air Bank? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

3.6 5 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex