Česká podnikatelská pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna je známá také pod označením ČPP. Datum jejího vzniku je spojeno s rokem 1995, konkrétně jeho podzimním obdobím. Po době svého založení byla poměrně známým hráčem na poli povinného ručení. Nyní jde o univerzální komerční pojišťovnu, která svým klientům umí nabídnout širokou škálu produktů, které mohou řešit jejich životní situace. Od roku 2005 je Česká podnikatelská pojišťovna součástí mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group, což se pozitivně podepisuje na její velikosti a stabilitě.

Česká podnikatelská pojišťovna nabídne 5 hlavních segmentů

Škála pojistných produktů, které nabízí Česká podnikatelská pojišťovna je opravdu široká a lze je rozdělit do hlavní pětice, které odpovídají konkrétnímu požadavku a cíli daného klienta.

U pojištění  vozidel jasně dominuje dvojice hlavních variant, a to povinné ručení a havarijní pojištění. V případě pojištění majetku a odpovědnosti je nabízen nový produkt s názvem Domex, nebo Bytex. Cílem je zaměřit se na majitele domů nebo bytů a nabídnout jim komplexní pojistnou ochranu.

Cestovní pojistky nabídnou různé typy pojistek podle charakteru cesty, ale i podle požadavků klienta. Zajímavé jsou hlavně specifické produkty, jako Léto plus, Zima plus, nebo Golf plus.

Ochrana, ale i možnost spoření

Česká podnikatelská pojišťovna zaujme také segmentem životního a úrazového pojištění. Kromě klasiky nechybí ani produkty založené na možnosti ochrany se spořením. Stěžejním produktem je investiční životní pojištění, které je doplněno kapitálovým životním pojištěním.

Specifické služby pro podnikatele

Podnikatelský segment je celkem rozmanitý, a Česká podnikatelská pojišťovna ukazuje, že se mu umí přizpůsobit. Klasikou v portfoliu produktů je pojištění podnikatelů a průmyslu. Tento produkt doplňuje pojištění MaxiON. Vše uzavírá také trojice už poměrně specifických pojistných ochran, kam se řadí tyto:

  • Pojištění finanční způsobilosti dopravce
  • Pojištění úpadku cestovní kanceláře
  • Pojištění proti terorismu pro podnikatele a subjekty veřejné správy

Široká škála kontaktních míst

Není nic výjimečného, že ČPP nabídne i modernější a jednodušší postupy spojené se sjednáním pojistky. A to buď online, přímo skrz web ČPP.cz, nebo prostřednictvím telefonní linky 957 444 555. Vše doplňují i klasická kontaktní místa. Na fungují ve dvou variantách. A to ve formě konkrétních poboček České podnikatelské pojišťovny, a to ve formě podnikatelských kanceláří třetích stran, kde lze produkty této pojišťovny také sjednat. Díky tomu je v každém kraji na několik desítek míst, kde lze služby osobně poptat.

Důraz na jednoduchost

Nejenom díky tomu, že mnoho pojistných produktů umožní ČPP sjednat jednoduše online. Důraz na jednoduchost je spojený i s faktem, že prostřednictvím internetu lze zařídit a realizovat i řadu dalších věcí. Pro klienty je k dispozici klasický portál MojeČPP, který je doplněný také o mobilní aplikacím, která nese název Smart ČPP. Jistotou jsou i online dohledatelné náhledy pojistných smluv, nebo sledování stavu konkrétní online sjednané smlouvy. Díky tomu všemu se ČPP stává volbou těch klientů, kteří chtějí mít většinu věcí pod kontrolou doslova odkudkoliv.

Řada pravidelných ocenění

Jako dobrou volbu hodnotí pojišťovnu nejenom její stávající klienti. Jako dobrou volbu ji hodnotí třeba i odborná porota. Díky tomu se může ČPP pyšnit několika oceněními, které se jí povedlo za dobu působení na našem trhu posbírat. Je to třeba cena ve finanční anketě Zlatý měšec, popřípadě i v další, velmi podobné, která má název Zlatá koruna. Stejně tak se jedná o ceny spojené s anketou Pojišťovna roku. Opomenout nelze ani dílčí úspěchy některých zaměstnanců, které jsou spojeny s anketou nesoucí název Pojišťovák roku.

Mohlo by tě zajímat: velký slovník pojmůzáklady pojišťovnictvípovinné ručení, havarijní pojištění, pojištění bytu, pojištění domácnosti, pojištění domu, pojištění odpovědnosti, životní pojištění

Máte zkušenosti se společností ČPP? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

3 Comments on Česká podnikatelská pojišťovna

  1. Měla jsem u ČPP pojistku na povinné ručení cca rok a u této pojišťovny už si nikdy nic pojišťovat nebudu jelikož když jsem zrušila pojistku o jediný den déle,tak si učtovali nehorázný peníze. ČPP jsou zloději a zatím nejhorší zkušenost co jsem kdy měla a nikdy nikomu doporučovat nebudu!!!

    • ČPP nejhorší pojišťovna co na našem trhu je, zaslali mi složenku na pojištění ale v dopise i na zelené kartě s jinou RZ v sms o informaci ze nemám uhrazeno taktéž dvakrát jsem je kontaktoval aby sjednali nahradu, přes sliby skutek utek teď vyhrožují výpovědi smlouvy ze nemám uhrazeno, neuhradil jsem pouze penale které si nauctovali. Jednání s lidma se rovná nadřazenosti

  2. Tuto pojišťovnu nikdy! Měl jsem sjedné pojištění odpovědnosti za škodu, které jsem platil 1x za rok, tudíž jsem si bohužel nevzpomněl, když mi nepřišla složenka. Dřív chodila normálně. Letos nepřišla, nepřišlo žádné oznámení ani do mailu, ani přes telefon. Najednou se objevil soudní příkaz s tím, že po opakovaném upomínání neuhrazené platby je vydán platební rozkaz s úhradou jak již zaniklého pojištění, tak i soudních nákladů. Koukal jsem jako blázen. Po komunikaci se zákaznickým centrem mi bylo jen sděleno, že smlouva zanikla a že to musím uhradit. Od jejich zastupujícího advokáta jsem se také nedozvěděl nic nového, řekl úplně to samé. To, že mi nepřišly žádné upomínky nikde nebrali v potaz, že prý mají uložené doporučenky! Ale já nic neobdržel, nic nepodepsal, tak jak je to možné? Skončilo to tím, že pokud neuhradím dluh, nabude žaloba právní moci. Jsou to opravdu neuvěřitelní hajzlové. Za žádných okolností nedoporučuji pojištění od této společnosti!

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*