Česká podnikatelská pojišťovna

Česká podnikatelská pojišťovna je známá také pod označením ČPP. Datum jejího vzniku je spojeno s rokem 1995, konkrétně jeho podzimním obdobím. Po době svého založení byla poměrně známým hráčem na poli povinného ručení. Nyní jde o univerzální komerční pojišťovnu, která svým klientům umí nabídnout širokou škálu produktů, které mohou řešit jejich životní situace. Od roku 2005 je Česká podnikatelská pojišťovna součástí mezinárodní skupiny Vienna Insurance Group, což se pozitivně podepisuje na její velikosti a stabilitě.

Česká podnikatelská pojišťovna nabídne 5 hlavních segmentů

Škála pojistných produktů, které nabízí Česká podnikatelská pojišťovna je opravdu široká a lze je rozdělit do hlavní pětice, které odpovídají konkrétnímu požadavku a cíli daného klienta.

U pojištění  vozidel jasně dominuje dvojice hlavních variant, a to povinné ručení a havarijní pojištění. V případě pojištění majetku a odpovědnosti je nabízen nový produkt s názvem Domex, nebo Bytex. Cílem je zaměřit se na majitele domů nebo bytů a nabídnout jim komplexní pojistnou ochranu.

Cestovní pojistky nabídnou různé typy pojistek podle charakteru cesty, ale i podle požadavků klienta. Zajímavé jsou hlavně specifické produkty, jako Léto plus, Zima plus, nebo Golf plus.

Ochrana, ale i možnost spoření

Česká podnikatelská pojišťovna zaujme také segmentem životního a úrazového pojištění. Kromě klasiky nechybí ani produkty založené na možnosti ochrany se spořením. Stěžejním produktem je investiční životní pojištění, které je doplněno kapitálovým životním pojištěním.

Specifické služby pro podnikatele

Podnikatelský segment je celkem rozmanitý, a Česká podnikatelská pojišťovna ukazuje, že se mu umí přizpůsobit. Klasikou v portfoliu produktů je pojištění podnikatelů a průmyslu. Tento produkt doplňuje pojištění MaxiON. Vše uzavírá také trojice už poměrně specifických pojistných ochran, kam se řadí tyto:

  • Pojištění finanční způsobilosti dopravce
  • Pojištění úpadku cestovní kanceláře
  • Pojištění proti terorismu pro podnikatele a subjekty veřejné správy

Široká škála kontaktních míst

Není nic výjimečného, že ČPP nabídne i modernější a jednodušší postupy spojené se sjednáním pojistky. A to buď online, přímo skrz web ČPP.cz, nebo prostřednictvím telefonní linky 957 444 555. Vše doplňují i klasická kontaktní místa. Na fungují ve dvou variantách. A to ve formě konkrétních poboček České podnikatelské pojišťovny, a to ve formě podnikatelských kanceláří třetích stran, kde lze produkty této pojišťovny také sjednat. Díky tomu je v každém kraji na několik desítek míst, kde lze služby osobně poptat.

Důraz na jednoduchost

Nejenom díky tomu, že mnoho pojistných produktů umožní ČPP sjednat jednoduše online. Důraz na jednoduchost je spojený i s faktem, že prostřednictvím internetu lze zařídit a realizovat i řadu dalších věcí. Pro klienty je k dispozici klasický portál MojeČPP, který je doplněný také o mobilní aplikacím, která nese název Smart ČPP. Jistotou jsou i online dohledatelné náhledy pojistných smluv, nebo sledování stavu konkrétní online sjednané smlouvy. Díky tomu všemu se ČPP stává volbou těch klientů, kteří chtějí mít většinu věcí pod kontrolou doslova odkudkoliv.

Řada pravidelných ocenění

Jako dobrou volbu hodnotí pojišťovnu nejenom její stávající klienti. Jako dobrou volbu ji hodnotí třeba i odborná porota. Díky tomu se může ČPP pyšnit několika oceněními, které se jí povedlo za dobu působení na našem trhu posbírat. Je to třeba cena ve finanční anketě Zlatý měšec, popřípadě i v další, velmi podobné, která má název Zlatá koruna. Stejně tak se jedná o ceny spojené s anketou Pojišťovna roku. Opomenout nelze ani dílčí úspěchy některých zaměstnanců, které jsou spojeny s anketou nesoucí název Pojišťovák roku.

Máte zkušenosti se společností ČPP? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

1 5 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
15 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Miroslav

Nedoporučuji velmi amatérský přístup, který vás bude stát peníze.

Stanislav

S Českou podnikatelskou bych po dosavadních zkušenostech nic neuzavřel, ani kdyby byla poslední pojišťovnou na světě. Neuvěřitelná arogance. 2 lidi na call centru mi něco tvrdí a nakonec jsem musel hradit škodu sám. Soudit se s nimi nebudu, ale už nikdy více a pokud můžete vyberte si jinou pojišťovnu.

Jano

Nelze nez nedoporucit. S horsi pojistovnou jsem nekomunikoval.
Spatne nastaveny proces, dlouhotrvajici reseni, eskalace nikam nevedou az pod vyhruzkou vypovedit, i tak stravene 3 mesice, ktere vedly k neproplaceni skody z POV, chtel jsem likvidovat tri casti vozu a pry to se skodou nesouvisi, ledaze bych na jednu z nich udelal novou skodu. Dekuji dalsi tri mesice ztracet nebudu.
Nahrajete do jejich aplikace vsechny informace, a znovu je dodavate likvidatorovi, znovu mobilnimu technikovi – totalne spatne nastaveny proces.
Na emailu komunikace nikam nevede, jen predavaji na jine oddeleni a potvrzuji prijeti automatickych emailu. Agenti helpdesku totalne nic nevi, radeji tam nevolat ani (tak jak me v tom utvrdil i servis). Treti varianta byla uz jen navsteva pobocky.

Hana Dudová

ČPP taky absolutně nedoporučuji 👎👎Na dovolené nám vykradli komplet auto, nezůstal nám ani kartáček na zuby, na policejní stanici jsme strávili skoro celý den. ČPP vyhodnotila, že na pojistné plnění nemáme nárok, jelikož auto nebylo dostatečně poškozeno.Pritom dnes otevřít auto bez poškození je otázka pár sekund. Chce se mi brečet 😡😡ČPP nikdy více !! 👎👎

Karel Svoboda

Největší šmejdi, měl jsem u nich malý dluh a udělali z něj velký. Jsou to šmejdi

Antonín

Pokud nevíte lidi co s penězi, dejte je této rádoby pojišťovně. Několik let placené pojištění úrazové, nemocenské a nemocnici. Teď úraz kolene – neuznané ani jedno. Vyřízení do hodiny, to ani nemohli pročíst dokumentaci. Jednání hrozné i na infolince. Vše předáno právníkovi a starosti navíc. Okamžitě ruším tuto pojišťovnu.

Tomáš

ČPP nedoporučuji. Předpis o prodloužení smlouvy posílají 2 týdny před koncem smlouvy. Ovšem s tím, že jim musíte dát vědět minimálně 6 týdnů před koncem smlouvy, jestli chcete prodloužit, jinak automaticky prodlužují. Takže jste v pasti a musíte zaplatit i když zájem nemáte. Připravili mě i manželku takto o 1428 Kč. Tuto společnost nedoporučuji a dávám ruce pryč.

Michal

Sorry jako, ale že jsem povinnen něco platit, si musím hlídat sám. Ze nechodí složenky, je podružne.

Karel

Zdravím, taktéž hrozná zkušenost.Životko,po zlomenině zápěstí mi oznámili že nemám nárok na nic.Prý to není úraz a na pracovní neschopnost mám nárok až dva roky po uzavření smlouvy ( prý strana 69 vlevo dole pojistné smlouvy) a to o tom neví ani makléř,ani vedoucí pobočky…Za 1800 měsíčně super úrazová…takže ruším veškeré smlouvy…

Antonín Koňařík

Vidim že v tom nejsem sám bohužel i já mám velmi špatnou zkušenost s touto pojištovnou.Již rok řeším uhrazení škody na majetku a jak píší ostatní velmi špatná komunikace a nezajem toto řešit.Jak již popsali zde jiní pokud platíš si dobrý pokud žádáš nahrady na které máš nárok tak neotravuj.Bohužel je to tak.Jen by mně zajímalo jak nadřízení provadí kontroly jak jsou škodné události vubec řešeny.Hlavně že Vam pošlou šek na nové pojistné aby jste ho ihned uhradili.

Lucie

Česká podnikatelská pojišťovna – nedoporučuji
Na výpověď pojistné smlouvy kvůli prodeji skútru zaslanou doporučeně nereagují a po více než měsíci posílají výhružný mail s upomínkou o roční pojistné a s penále. Tak doufám, že jim těch pár korun za negativní reklamu stálo../

Petra

Nejhorší poištovna co znám. Když jím platíte tak super, ale obráceně to bohužel nefunguje. Neuměj se chovat.

Vladan

Čpp je asi nejhorší pojišťovna jaká je. Byl jsem u nich 17 let, samozřejmě jen do doby, když jsem měl nehodu. Bohužel vyník nehody byl taky u čpp. Za totálku zaplatili jen půlku ceny auta. Vrak ještě nabízeli na nějakém pochybném webu, kam mají přístup jen mafiáni, kteří spravují bouračky a pradávají za nebourané. Když jsem si představil, že bych někdy zavinil nehodu a tihle mafiáni (čpp) by poškozenému hradili škodu jako mě, tak jsem okamžitě u nich skončil.

Tanya

Tuto pojišťovnu již nikdy!!! Pobočka Kolín – neochota, neschopnost. Přístup ke klientům – tragedie. Již nikdy víc!!!

Jarda

Cpp nikdy více. Varují všechny před touto pojišťovnou. Neplní pojistné plnění jak má ale jak se jí to hodí.

15
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex