Citibank

Banka, která je na našem trhu známá především tím, že je specialistou na kreditní karty. Pravděpodobně není jiná bankovní instituce, která by nabízela tolik možností, jako právě Citibank. Mimo této nabídky však dokáže nabídnout kompletní řešení jak pro osobní, tak samozřejmě i firemní finance. Na mysli máme především standardní Citikonto plus, které si mohou založit jak soukromé osoby, tak i podnikatelé. A to prostřednictvím poboček, které jsou rozesety po celé České republice. Pravdou sice zůstává, že jsou umístěny pouze ve velkých městech, ale i tak jsou pro klienty poměrně dobře dostupné.

Již bez úvěrů

Zatímco v minulosti bylo možné u Citibank požádat také o klasickou spotřebitelskou půjčku, ta je aktuálně minulostí. A to z toho důvodu, že veškeré úvěrové produkty jsou nabízeny prostřednictvím již zmíněných kreditních karet. Těch je tak široká škála, že má každý možnost vybrat si přesně takovou a s takovými možnostmi, které budou jeho požadavkům plně vyhovovat.

Investice, ale i služby pojišťovnictví

Kromě klasiky, jako jsou účty se ale Citibank specializuje také na ty klienty, kteří chtějí své finance zhodnocovat. A to nejenom prostřednictvím úroku na bankovních účtech, ale díky možnostem investic. Právě služby spojené s devizami jsou určené pro ty klienty, kteří mají zájem o koupi nebo prodej a chtějí získat lepší kurz, ale i nástroje spojené s automatickou realizací konkrétních pokynů. Tím lze obchodovat řadu měnových párů s jistotou vyššího zhodnocení, než u klasického úroku na účtu.

Mimo to se banka specializuje také na pojistné produkty. Ty jsou k dispozici v rámci mnoha situací, které zahrnují třeba pojištění vašich splátek a plateb, pojištění cestovní, nebo pojistky zahrnující ochranu v nepříznivých situacích. Dané možnosti lze sjednat především v souvislosti se získanou kartou, a to jak tou kreditní, tak samozřejmě i spolu s kartou debetní, které je nedílnou součástí právě nabízeného klasického bankovního účtu.

Máte zkušenosti se společností Citibank? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex