Conseq Finance

Conseq Finance

Tato společnost jménem Conseq Finance byla založena v roce 1994 a od té doby se také značně proměnila. Nejdříve šlo o společnost, která především obchodovala s cennými papíry a ve stejném roce, jako byla založena, jí byla udělena licence od Ministerstva financí. Jak už to v podnikání bývá, nejdříve šlo a záměr třech lidí, kterým jistě nechyběla především odvaha. Později se tým o jednoho člena rozšířil. Po prvním roce fungovaná se však společnost řadila mezi dobré obchodníky. O rok později se pak společnost stala také účastníkem na aukcích státních dluhopisů. Jak se společnost postupně rozrůstala, tak také rozšiřovala spektrum svého působení. V současné době se Conseq zaobírá nejen cennými papíry, ale také firemními financemi nebo podílovými fondy.

Přehlednost webových stránek

Když se podíváte na webové stránky společnosti Conseq Finance, najdete tam několik věcí, které by vás mohly zaujmout. Na úvodní stránce se vám zobrazí novinky především z tohoto odvětví. V záložkách pak najdete poměrně hodně informací, které by vám mohly přijít vhod. Kromě jiného tam najdete:

  • Dobře popsanou společnost
  • Její historii
  • Základné údaje
  • Obchodní partnery

Ale také mnoho jiného. Zmíněné položky se vám zobrazí po rozkliknuti záložky „home“. V následujících záložkách najdete hesla jak investovat, podílové fondy, dluhopisy, portfolia, penze, speciální produkty, wealth management a můj Conseq.

Jak investovat?

Společnost Conseq na svých webových stránkách pod záložkou „ Jak investovat“ nabízí několik možností, jak můžete zhodnotit své peníze. Jde především o investování do vlastních fondů, ale také do fondů obchodních partnerů. Mezi hlavní produkty patří:

  • Classic Invest
  • Active Invest
  • Horizont Invest
  • Private Invest

Produkt Classic Invest nabízí možnost výběru z podílových fondů a investoři zde mohou řídit své portfolio, kromě toho, můžete investovat buď jednorázově, nebo pravidelně. U produktu Active Invest je vhodný pro ty, kteří raději přenechají řízení portfolia na společnosti Conseq a opět je zde možnost investovat pravidelně nebo jednorázově. Horizont Invest je vhodný zejména pro investory, kteří dávají přednost pravidelnému a dlouhodobému investování. Posledním produktem je Private Invest, který složí především pro individuálně obhospodařované portfolio.

Podílové fondy

V záložce „ podílové fondy“ naleznete seznam všech podílových fondů. Dozvíte se, zda jde o podílový fond dluhopisový nebo akciový. Z velkého množství si můžete vybrat pomocí filtrů. Filtrovat fondy tak můžete podle toho, v jaké měně by měl být, nebo podle investiční společnosti a v neposlední řadě podle toho, do kterých aktiv fond investuje.

Horizont Invest

V záložce Portfolia najdete podrobnější informace o produktu Horizont Invest, který podle slov společnosti Conseq ,je inspirován životem. Má několik výhod. Zejména jde o pravidelné investování zejména do akciových fondů a postupem času se zhodnocují úspory investora. Na začátku je tak investice rizikovější, čím je ale starší, tím více chrání ložené finance. Kromě toho si může klient navrhnout i časový horizont.

Conseq je stabilní společnost

Jde o stabilní společnost, která je na českém trhu více jak 20 let a jedná se ryze českou společnost. Pokud se podíváte na názory klientů, zjistíte, že s Conseq je většina spokojená a jde v tomto případě o dobrou možnost, jak investovat naspořené peníze. Na internetových stránkách také najdete několik možností, jak se zapojit to týmu Conseq. V neposlední řadě jsou k dispozici veškeré kontakty na společnost, stejně tak seznam obchodních partnerů. Pokud chcete zhodnotit své peníze, Conseq Finance patří mezi velmi dobré možnosti.

Máte zkušenosti se společností Conseq? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda služby této společnosti využít či nikoliv.

Recenze publikována 10.7.2019

3 Comments on Conseq Finance

    • Ne. Stejny produkt, take od 2015. Za ctyri roky v minusu a to nepocitam vstupni poplatek 17 tisic. Pohadce o tom, ze to vydela za 20 let pri mesicni „investici“ 2 000 Kc nejakych 300 tisic uz davno neverim. Za 20 let to nevydela ani na vstupni poplatek. Lepe bych penize zhodnotil na beznem sporicim uctu.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*