Conseq Finance

Tato společnost jménem Conseq Finance byla založena v roce 1994 a od té doby se také značně proměnila. Nejdříve šlo o společnost, která především obchodovala s cennými papíry a ve stejném roce, jako byla založena, jí byla udělena licence od Ministerstva financí. Jak už to v podnikání bývá, nejdříve šlo a záměr třech lidí, kterým jistě nechyběla především odvaha. Později se tým o jednoho člena rozšířil. Po prvním roce fungovaná se však společnost řadila mezi dobré obchodníky. O rok později se pak společnost stala také účastníkem na aukcích státních dluhopisů. Jak se společnost postupně rozrůstala, tak také rozšiřovala spektrum svého působení. V současné době se Conseq zaobírá nejen cennými papíry, ale také firemními financemi nebo podílovými fondy.

Přehlednost webových stránek

Když se podíváte na webové stránky společnosti Conseq Finance, najdete tam několik věcí, které by vás mohly zaujmout. Na úvodní stránce se vám zobrazí novinky především z tohoto odvětví. V záložkách pak najdete poměrně hodně informací, které by vám mohly přijít vhod. Kromě jiného tam najdete:

 • Dobře popsanou společnost
 • Její historii
 • Základné údaje
 • Obchodní partnery

Ale také mnoho jiného. Zmíněné položky se vám zobrazí po rozkliknuti záložky „home“. V následujících záložkách najdete hesla jak investovat, podílové fondy, dluhopisy, portfolia, penze, speciální produkty, wealth management a můj Conseq.

Jak investovat?

Společnost Conseq na svých webových stránkách pod záložkou „ Jak investovat“ nabízí několik možností, jak můžete zhodnotit své peníze. Jde především o investování do vlastních fondů, ale také do fondů obchodních partnerů. Mezi hlavní produkty patří:

 • Classic Invest
 • Active Invest
 • Horizont Invest
 • Private Invest

Produkt Classic Invest nabízí možnost výběru z podílových fondů a investoři zde mohou řídit své portfolio, kromě toho, můžete investovat buď jednorázově, nebo pravidelně. U produktu Active Invest je vhodný pro ty, kteří raději přenechají řízení portfolia na společnosti Conseq a opět je zde možnost investovat pravidelně nebo jednorázově. Horizont Invest je vhodný zejména pro investory, kteří dávají přednost pravidelnému a dlouhodobému investování. Posledním produktem je Private Invest, který složí především pro individuálně obhospodařované portfolio.

Podílové fondy

V záložce „ podílové fondy“ naleznete seznam všech podílových fondů. Dozvíte se, zda jde o podílový fond dluhopisový nebo akciový. Z velkého množství si můžete vybrat pomocí filtrů. Filtrovat fondy tak můžete podle toho, v jaké měně by měl být, nebo podle investiční společnosti a v neposlední řadě podle toho, do kterých aktiv fond investuje.

Horizont Invest

V záložce Portfolia najdete podrobnější informace o produktu Horizont Invest, který podle slov společnosti Conseq ,je inspirován životem. Má několik výhod. Zejména jde o pravidelné investování zejména do akciových fondů a postupem času se zhodnocují úspory investora. Na začátku je tak investice rizikovější, čím je ale starší, tím více chrání ložené finance. Kromě toho si může klient navrhnout i časový horizont.

Conseq je stabilní společnost

Jde o stabilní společnost, která je na českém trhu více jak 20 let a jedná se ryze českou společnost. Pokud se podíváte na názory klientů, zjistíte, že s Conseq je většina spokojená a jde v tomto případě o dobrou možnost, jak investovat naspořené peníze. Na internetových stránkách také najdete několik možností, jak se zapojit to týmu Conseq. V neposlední řadě jsou k dispozici veškeré kontakty na společnost, stejně tak seznam obchodních partnerů. Pokud chcete zhodnotit své peníze, Conseq Finance patří mezi velmi dobré možnosti.

Máte zkušenosti se společností Conseq? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda služby této společnosti využít či nikoliv.

Recenze publikována 10.7.2019

20 komentářů u „Conseq Finance“

  • Ne. Stejny produkt, take od 2015. Za ctyri roky v minusu a to nepocitam vstupni poplatek 17 tisic. Pohadce o tom, ze to vydela za 20 let pri mesicni „investici“ 2 000 Kc nejakych 300 tisic uz davno neverim. Za 20 let to nevydela ani na vstupni poplatek. Lepe bych penize zhodnotil na beznem sporicim uctu.

   Odpovědět
  • Není nikdo kdo by byl v zisku jen jsem prodělal vstupní poplatek 30000 a z jedné vložené koruny mám rázem asi šedesát haléřů opravdu výborný zisk za pět let

   Odpovědět
  • Conseq jsem mel vice nez 5 let – vysledna ziskovost akcii (v unoru, pred vypuknutim Covid pandemie) kolisala kolem nuly, nicmene se zapoctenim vsech poplatku byla -6%. Je to nefunkcni produkt/sluzba a ukoncil jsem to, penize si nechal vyplatit a zacal si investovat sam a jsem si jisty, ze to zvladnu lepe nezli oni, kteri se zivi na poplatcich, ktere dostanou kazdopadne – sve maji jiste vzdy a to je velmi spatny zaklad… celkove mne tato spolecnost velice zklamala. Honosne a cetne reklamy, ale naprosto neodpovidaji tomu, co by klientovi meli prinest.

   Odpovědět
  • Tak já jsem na tom stejně… a jelikož, má to samé uzavřené i manžel, tak jsme přišli celkem o 16 000 Kč na poplatku. Před rokem a půl nás do toho uvrtala „velmi dobrá známá“, které jsem důvěřovala, domnívala jsem se, že má zkušenosti, věnovala se dlouho finančním službám a v pojišťovnictví a s jakým přesvědčením nám to nabízela.Navíc si ještě k tomu pozvala další „odbornici“, hrůza! Provizi asi měla zajímavou, když se tak snažila přesvědčit. Nás do toho namočila a ve velmi krátké čase od Consequ odešla. Věřím, že sama se zlanařit nenechala, podvodnice jedna….nevím, zda není lepší smlouvu vypovědět….

   Odpovědět
 1. Dnes mi přišel výpis, tak se také přidám. Horizont Invest od 06.2015. Zaplaceno bez vstup. poplatku 52×2000 = 104.000, hodnota portfolia 88.000. Zisk MÍNUS 16.000. Takže ihned volám fin.poradce a s tímto končím.

  Odpovědět
 2. Mám stejnou špatnou zkušenost, za 2,5 roku žádný zisk,ztráta 9 tis, už jsem dala výpověd,zlaté dluhopisy

  Odpovědět
 3. Bohužel patřím mezi ty, kteří se nechali přemluvit na tento způsob spoření, zaplaceno 95.000,-, zůstatek 72.000,- Kč, uzavřeno 2013, poplatek celkem 25.000,-Kč. Nelíbí se mi to a raději budu investovat do stavebního spoření a nebo nechávat peníze na spořícím účtu, alespoň nepříjdu o to, co jsem vložila

  Odpovědět
 4. užvěřím jen stavebku, penzijnímu a dluhopisům, žádné investování, berou si jen poplatky ,těch řečí-když ptáčka lapají…jsem naštvaná i na sebe, že jsem naletěla,už nikdy,hlavně, že oni mají provizi

  Odpovědět
 5. Finanční poradci jsou moderní šmejdi oblbnou deset lidí a za provizi jedou na měsíc do Itálie na dovolenou odkud přitáhnou akorát viry 5 let spoření stálo 135000 a letos jsem to stačil prodat za 105000 už nikdy

  Odpovědět
 6. Investuji již 3 roky (tedy v období, kdy trhy rostou) a po celou dobu jsem v mínusu. By mě zajímalo, kdo tam ty naše prostředky investuje. I moje babička by dokázala peníze více zhodnotit. CONSEQ vůbec nedoporučuji.

  Odpovědět
 7. Takže se přidám i já. Také nás hypoteční poradce přesvědčil o výhodnosti tohoto investování. Nemám ráda riziko, takže zvolil fond vyvážený.
  Dnes po 3 letech od založení: Vklady 115500,-, z nich zaplacen vstupní poplatek 25217,- a hodnota k dnešnímu dni 82347,- Kč. Zatím silný prodělek. V tuhle chvíli nemám ani odvahu to vypovědět.

  Odpovědět
 8. CONSEQ NEDOPORUČUJI. Snad si toto někdo přečte a pokud to odradí aspoň jednoho člověka tak jedině dobře. Při pohledu na graf v této společnosti jsem velmi smutný. Když jsem se pomalu začínal dostávat na hodnotu co jsem investoval (a to na konci spoření), tak pád během dvou dní o deset tísíc. Určitě by to dle mého poradce bylo díky krizi koronaviru …. Podotýkám, že ani před touto krizí jsem nebyl ani na svých investicích !!! Uzavření této investice má jedinou výhodu a to pro vašeho poradce, který dostane nemalé všimné … Za mě tedy velké zklamání a co jsem četl i na jiných forech, neznám nikoho kdo by s investicemi u společnosti CONSEQ byl v plusu !!! NEDOPORUČUJI tedy!

  Odpovědět
  • Dobrý den,

   Jen bych chtěl reagovat, že Conseq není špatný. Má spoustu horších fondů, ale také spoustu dobrých. Mám desítky klientů, kteří jsou v plusu. Ano chápu, pokud se k vám přifaří idiot a ráčí se nazývat finančním poradcem a neví absolutně nic o investicích a jen pěkně blábolí, tak to potom to tak dopadá.

   Pokud by zde měl někdo zájem to zkonzultovat a najít řešení jak v consequ investovat, tak aby byl v plusu rád mu poradím klidně na dálku a bez dalších poplatků, protože je mi upřímně líto lidí, kteří naletí nezkušeným a neférovým rádoby poradcům.

   Email na mě : jirka.capek@centrum.cz

   Odpovědět
 9. Přidávám vlastní zkušenost Conseq Horizont vyvážený: Láduju tam, tedy „investuju“ 7 let po 3000 Kč měsíčně = vklad 252.000 Kč, aktuální „hodnota portfolia“ činí celých 190.111 Kč. Tzn. po 7 letech ztráta přes 30%. Svádí to na koronera, to je ale nesmysl, protože podle měsíčních výpisů to v létě a na podzim 2019 vypadalo poměrově-procentuálně úplně stejně. Když v době historicky největší prosperity od roku 2013 do 2019 dokážou vygenerovat čistou ztrátu přes 30% vložených prostředků, jak to asi bude vypadat v nejbližších měsících a příštích letech, kdy ten propad se dá očekávat opravdu drastický?! Je to banda zlodějů a já jsem naivní blbec, který naletěl. Smlouvu končím a jenom doufám, že než to stihnu, tak se zůstatek nepropadne tak, že jim ještě budu muset doplácet (_!_)

  Odpovědět
 10. Výborná zkušenost, po tom co investuji od roku 2015 a naštěstí jen na 5 let jsem byl v únoru akorát tak na 0. Bohužel přišla panika s příchodem viru a rázem jsem byl 10k v mínusu. Prohlédl jsem si detailněji výpisy a je to samý poplatek za správu. Tak to máme vstupní poplatek, inflace, poplatek za správu . . a řekl jsem si ne. Nakoupil jsem si knihy, hledal a youtube a začal investovat. Pochopil jsem, že tito lidé nemají zájem abychom vydělali, hlavně že si vydělají oni. Proto už žádné podílové fondy, které jsou předražené. Nakupuji akcie a ETF a konečně jsem v plusu. Lidi nenechte si s*át na hlavu, čím dříve začnete sami tím rychleji se vám ušlý zisk vrátí!

  Odpovědět
 11. Conseq podvodníci! Dnes jsem koukal a úrok -21% a tento dobytek mne okradl o 30 000,- Úroky před tím 1%. max. 3,5% jednou a není vyjímkou -1% několikrát. Lituji toho, že jsem to nedal zase na stavebko.

  Odpovědět

Napsat komentář