Conseq

Conseq

I když název Conseq může jasně svádět k tomu, že mluvíme o zahraniční společnosti, je opak pravdou. Firma s oficiálním názvem Conseq Investment Management je ryze česká, znalá našeho prostředí a tedy i svých klientů. I možná díky tomu se řadí mezi jednoho z nejznámějších hráčů na poli zhodnocení peněz. Samotná firma byla založena již v roce 1994, a to jako společnost obchodující s cennými papíry. Během let se nejenom přidávaly další oblasti podnikání, ale začal se i rýsovat směr, který nabídne Conseqsvým klientům nyní.

Conseq nabídne čtveřici možných cest

Jak už napovídá název samotné společnosti, jejím cílem je nabídnout hlavně možnosti založené na zhodnocování finančních prostředků. V tomto ohledu nabídne hned čtveřici produktů, které se liší hlavně svým zaměřením. Jedná se o tyto:

  • Penzijní spoření
  • Spoření JET 2
  • Horizont Invest
  • Active Invest

Doplňkové penzijní spoření jako základ

Toto téma je dnes velmi aktuální a Conseq pochopitelně vychází vstříc těm, kteří si chtějí na svou penzi aktivním způsobem spořit. Už zde pochopitelně hrají hlavní roli účastnické fondy, prostřednictvím kterých jsou finance zhodnocovány. Ty jsou voleny s ohledem na několik parametrů, jako je rozložení rizika, zhodnocení peněz, ale i konkrétní strategie. Obecně lze říci, že doplňkové penzijní spoření Zenit patří mezi ty lepší, které jsou na celém tuzemském trhu aktuálně nabízeny.

Podílové fondy v hlavní roli

Už v rámci penzijního spoření hrají podílové fondy hlavní roli. Tímto směrem však ConseqInvestment Management tlačí i celou řadu dalších unikátních produktů. Mezi první se řadí takzvaný JET 2, což je otevřený podílový fond, který je možné charakterizovat i jako fond fondů. Jeho hlavním cílem je využít primárně síly a růstu velkých průmyslových podniků, do kterých je možné právě prostřednictvím tohoto fondu investovat peníze.

Mezi další variantu lze zařadit produkt s názvem Horizont Invest. Ten je určený každému, kdo má zájem začít zhodnocovat peníze pro své děti, nebo má v plánu naspořit si finance pro budoucí použití. Jde o cestu, která nabídne hned trojici klíčových výhod, a to:

  • Zajímavé zhodnocení
  • Snižování rizikovosti v průběhu času
  • Sestavení plánu podle potřeb klientů

Posledním produktem, který Conseq svým klientům nabízí, je produkt nesoucí název Active Invest. Ten je zaměřený spíše na aktivní investory, kteří hledají určitou volnost, stejně jako výběr mnoha fondů, stejně jako cesty spojené s jednorázovým, nebo i pravidelným investováním.

Správa probíhá online

Cílem je nejenom nabídnout zajímavé investiční produkty a zajímavé zhodnocení peněz. Conseq vychází svým klientům vstříc i v souvislosti s tím, že pro ně připravil online rozhraní. Tedy platformu, která je dostupná po přihlášení a kde je možné sledovat aktuální stav a také aktuální vývoj. Platforma je rozdělena na dvě části. A to na segment penzí – u doplňkového penzijního spoření, a na segment klasických investic, kterých se týkají zbývající produkty v portfoliu firmy ConseqInvestment Management.

Včetně služeb na míru

Conseq je zajímavou firmou, kterou ocení každý, kdo hledá určité zabezpečení do budoucna. Pro sebe nebo pro své děti, které bude navíc spojeno s možností zhodnocení vložených finančních produktů. Kromě klasické klientely nelze opomenout ani zaměření na klientelu náročnější. Na takovou, která potřebuje skutečně individuální řešení na míru. Těm je k dispozici takzvaný Wealth Management, který je určený jak klientům z řad fyzických osob, tak i klientům z řad osob právnických – tedy firmám. Dále nechybí ani četné nadace, církve, nebo municipaly, kterým je individuální přístup respektující konkrétní potřeby také nabízen.

Mohlo by tě zajímat: Investiční společnosti a platformy, Investování pro začátečníky, Investování do zlata, Investování do nemovitostí, P2P půjčky pro začátečníky

Máte zkušenosti se společností Conseq? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Conseq
4.1 (81.43%) 14 votes

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*