Cyrrus

Cyrrus

Společnost Cyrrus je na českém trhu více jak 20 let a zabývá se investováním a zhodnocováním investicí. Během této doby se společnost ocitla v několika krizích, nicméně, jak sama uvádí, poučila se z nich. Cyrrus si zakládá především na osobním přístupu a jde jí o to, abyste vy, jako investoři, byli spokojení. Zajímá se o obchod jak v Česku, tak v zahraničí a to zejména v Německu a USA.

Webové stránky jsou pro zkušené investory

Webové stránky jsou celkem přehledné, nicméně pro člověka, který tomuto tématu příliš nerozumí, jsou tak trochu zmatečné. Pokud chcete investovat své peníze, pomůže vám v tom váš osobní makléř, se kterým je možné si domluvit schůzku. Společnost Cyrrus je především obchodník a to s licencí. Obchoduje s cennými papíry. Patří mezi největší makléřské společnosti v zemi a má také několik dceřiných společností, mezi které patří:

  • Cyrrus FX
  • Cyrrus Advisory
  • Cyrrus Corporate Finance

Cyrrus FX, specialista na zahraniční platby

Tato dceřiná společnost zprostředkuje zahraniční platby jednoduše a bez jakýchkoliv bankovních poplatků. Tyto platby můžete sledovat přes internetové bankovnictví a je jedno, jestli potřebujete zaslat malou částku, nebo nějakou větší. V neposlední řadě je potřeba zmínit, že vám k tomu stačí váš bankovní účet.

Cyrrus Advisory, dotační portál

Tato dceřiná společnost provozuje jeden z největších portálů o dotacích. A vybrat si také můžete z několika kategorií, jako jsou podnikání a inovace, zaměstnanost, výzkum, vývoj a vzdělávání, nebo životní prostředí a mnoho dalších. Na webových stránkách najdete aktuální výzvy a filtrovat také můžete dotace podle oborů. Web vám pomůže s:

  • zpracováním žádosti o dotaci
  • monitoringem a získáním dotace
  • organizací výběrového řízení

Cyrrus Corporate Finance

Cyrrus Corporate Finance je další dceřinou společností a jejím úkolem je pomoci s hledáním investora, prodej nebo nákup společností, dražba a zpeněžení majetkových podílů.

Jak investovat?

Na webových stránkách společnosti Cyrrus také najdete několik záložek, které jistě stojí za zmínku. První záložkou je „ aktuálně z trhů“, kde najdete všechny potřebné informace o tom, co se na burzách děje. Je zde poměrně velké množství článků. V další záložce „ investujte se Cyrrus“ se dozvíte, jak a kam uložit své volné finanční prostředky. Dozvíte se zde také, že společnost v roce 2019 mění strukturu investičních strategií. Nově tak bude možné investovat třemi způsoby. Zejména jde o produkt Moje strategie, kde je investování ušité přímo na míru investorovi, druhou možností je Pravidelné investování, kde se investorovi zhodnocují vložené prostředky během delšího časového horizontu. Třetí strategií je samostatné obchodování, které je určeno pro investory, kteří již mají nějakou investiční zkušenost.

Na webových stránkách najdete samozřejmě i další záložky, například s názvem Píše se o nás, můžete si tak o této společnosti s dlouhou tradicí přečíst nezávislé články, které vám mohou pomoci s orientací.

Vzdělávací akce

Praktickou záložkou jsou Webináře. Co to znamená? Že ať už jste investorem začátečníkem nebo pokročilým investorem, můžete se zúčastnit nejrůznějších vzdělávacích akcí a na tomto místě najdete ty, které zrovna probíhají. Pokud se chcete dozvědět ještě více informací, můžete se podívat na kontakty a spojit se přímo s firmou. V neposlední řadě si prostřednictvím internetových stránek můžete také domluvit schůzku. Máte volné prostředky? Pak se určitě podívejte na společnost Cyrrus, která se touto problematikou zabývá opravdu dlouho a investování opravdu rozumí. Nenechte své peníze jen tak ležet a nechte je vydělávat. Není to zas tak složité, jak se může zdát.

Máte zkušenosti se společností Cyrrus? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda služby této společnosti využít či nikoliv.

Recenze publikována 10.7.2019

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*