Direct pojišťovna

Direct pojišťovna je spojena s celkem zajímavou minulostí. Ta se začala oficiálně psát v květnu roku 2007. To daná pojišťovna začala na tuzemském trhu oficiálně působit, a to pod vlastníkem, kterým byla firma RSA. Tento stav trval až do června roku 2012, kdy bylo působení pojišťovny Direct ukončeno. Ne však natrvalo.Opětovně Direct pojišťovna vstoupila na náš trh v červnu roku 2015. Tentokrát už pod zcela novým majitelem, kterým je firma VIGO Investments.

Už v době začátku působení bylo cílem pojišťovny nabídnout hlavně jednoduchost. Patřila do skupiny těch, které měla méně poboček, jelikož umožňovala řešení mnoha věcí, i sjednání pojistek na dálku – primárně telefonicky. Tento koncept zůstal zachován a Direct pojišťovna se na maximální možnou jednoduchost soustředí stále.

Direct pojišťovna nabídne 6 pojistných segmentů

Velkým a jasným specifikem této pojišťovny je to, že je vedena jako neživotní. Od toho už se jasně odvíjí zaměření jednotlivých pojistných produktů. Ty jsou nabízeny nejenom běžným lidem, tedy soukromým osobám. Jsou nabízeny také podnikatelským subjektům – tedy osobám právnickým. Direct pojišťovna nabídne dlouhodobě tuto trojici pojistných produktů:

Jelikož vývoj pojišťovny jde neustále kupředu, musíme říci, že aktuálně je nabídka doplněna také trojicí novinek. Jedná se o pojištění majetku, dále se jedná o pojištění odpovědnosti, a dále poslední novinka, kterou je pojištění podnikání.

S důrazem na individuální přístup

Jednotlivé segmenty pojistek se pochopitelně dělí na několik konkrétních. U pojistky vozu třeba na havarijní pojištění, nebo na povinné ručení. Samozřejmostí je také možnost sestavit si pojistku podle konkrétních představ. A to v rámci rozsahů pojistného krytí a pojistného plnění, tak třeba i s ohledem na doplňkové služby. Samotná Direct pojišťovna k tomuto uvádí, že je vhodná volba jak pro toho, kdo hledá jenom základní pojistnou ochranu, tak je dobrou volbou i pro toho, kdo hledá rozsáhlou ochranu na doslova veškeré situace, které mohou nastat.

Rozsah pojistek potěší velkou i malou firmu

Když se podíváme na to, co nabídne Direct pojišťovna firemním klientům, je nutné říci, že nemohou být zklamané. Základem je nejenom klasické pojištění pro firmy, které může čítat různá rizika. Vše doplní i pojištění podnikání. Při správě většího vozového parku může přijít vhod pojištění flotil, vycházející ze standardní autopojistky. Ze segmentu pojištění majetku a také ze segmentu pojištění odpovědnosti zase vychází:

  • Pojištění bytových domů
  • Pojištění zdravotnických zařízení
  • Pojištění obcí a měst

Direct je pokrokovou pojišťovnou

Profilování pojišťovny směrem, který je zaměřen na neustálé zjednodušování a inovace se podepsal i na tom, že Direct pojišťovna získala v roce 2016 velmi zajímavou cenu, kterou jí udělil portál Chytrý Honza. Byla to Cena pokroku 2016, která jenom potvrdila to, že směr pojišťovny je ten správný. Hlavní důvod daného ocenění byl směr interně označovaný jako Paperless. Tedy snahu o omezení papíru a možnost sjednávat a vyřizovat vše potřebná na dálku, bez nutnosti složité administrativy.

Pouze 8 poboček

Pro ty, kteří vyhledávají možnost osobního sjednání, je pouhý osmice poboček, které Direct pojišťovna má, celkem nedostačující. Na druhu stranu tento počet plně odpovídá směru, kterým se tato pojišťovna vydává. Tedy směru, který je založený na tom, že vše lze vyřídit jednoduše na dálku, bez nutnosti jakýchkoliv osobních návštěv.

Kromě daných poboček je k dispozici i síť obchodních partnerů. Tedy nezávislých míst firem nebo jednotlivců, které nabízejí pojistné služby a u kterých je možné produkty od pojišťovny Direct také sjednat. Těchto míst je v celé zemi na několik desítek.

Máte zkušenosti se společností Direct pojišťovna? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
49 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petra

Když to tady vše čtu, je mi smutno. Já jsem klientem této pojišťovny již několik let a bohužel jsem již pár pojistných událostí musela řešit. Mám u této pojišťovny povinné i havarijní pojištění všech aut ve firmě a vždy bylo vše řešeno velmi rychle i velmi dobře. Komunikace na jedničku a všichni, se kterými jsem doposud cokoliv řešila, byli velmi milí a ochotní.
Včera se nám stala v rodině obrovská tragédie. Tátovi shořel barák. Když jsem zjistila, že má pojistku u Directu, zavolali jsme tam a nahlásili škodu. Byli velmi hodní a obětaví a trpěliví. První komunikace úplně super a plná pochopení. Ještě včera nám volal likvidátor a přeorganizoval si svůj program a ještě včera i dorazil aby udělal první šetřeni a zápis. Byl velmi hodný a ochotný vše vysvětlit. Zatím po všech zkušenostech mohu o této pojišťovně hovořit pouze v superlativech. Uvidíme, jak vše bude teď pokračovat dále. Zatím mohu tuto pojišťovnu všem jen doporučit a říci všem, ať se nebojí sjednat jakoukoliv pojistku. Tato pojišťovna je plná lidskosti a porozumění.

Michal

Pokud budete řešit skodmou událost s Directem, připrate jsi psychofarmaka,zážitek na celý život!!! Hrůza, neprofesionalita, uhradit škodu co udělal prokazatelne jejích klient je scifi!!! Nepřeju to nikomu!!

Leoš

Nejhorší pojišťovna se kterou jsem se kdy setkal. Nesmyslně se snaží krátit pojistné plnění ,vyjmou nějakou částku a ani na opakované výzvy nejsou schopni zaslat rozpis vyjmutých položek.Likvidátor je arogantní a vůbec nekomunikuje.Na zákaznické lince jen slibují a stejně se nic neděje.

infpico

Nabourala mě klientka jejich pojišťovny a po přečetní zkušeností s Directem jsem byl docela zděšen co mě čeká…opak byl pravdou. Měl jsem totální ekonomickou škodu, vše probíhalo rychle a byl jsem o všem informován. Hodnotu auta stanovili reálně podle tržní ceny. Plnění pak bylo vypláceno během několika pracovních dnů. Nic nekrátili ani nic nezkoušeli. Důležité je znát svoje práva – žádná amortizace atd.

Petr

Bohužel já mám přesně opačnou zkušenost. Taky mě naboural klient jejich pojišťovny. Auto ohodnotili jako totální škodu. K tržní ceně vozidla, za kterou se nyní prodává se nedokázali přiblížit. Pořád min. 50 000,- Kč schází. Dohaduji se s nimi již měsíc. První nástřel byl 130 000,- Kč pod tržní cenou vozu. Dochází mi síly.

Antman

Vás bych nechtěl potkat na silnici.

Jana

Nejhorší pojišťovna co na našem trhu je. Jejich zaměstnanci nejsou pořádně proškolení, a pokud už se náhodou dostanete na likvidátora, tak lže. Je to značka arogance, neprofesionality a neochoty. Jediné, co jim jde dobře je zvedat telefony a hlavně na nic pořádně neodpovědět. Nechtějí platit pojistné události svých klientů.

Jana

Pro né také nejhorší pojstovna arogantní a suverénní odpovědi na dopisy.důkazy je nezajímají.nejlepší když se podíváte na černé ovce vysílané 25.3 vecer tam to uvidíte.škoda ze jsem to nevěděla driv

Direct pojišťovna

Dobrý den, Jano. Je nám líto, že jste s námi měla negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. V případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace nebo nám napište na info@direct.cz. Rádi se na to podíváme.

Direct pojišťovna

Hezký den, Petře. Díky za váš komentář. Jsme rádi, že jste s námi měl dobrou zkušenost. Děkujeme za sdílení.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Karle. Jsme rádi, že jsme vše vyřešili k vaší spokojenosti. Zpětné vazby si opravdu vážíme. Přejeme krásný den.

Direct pojišťovna

Hezký den, Adélo. Díky za váš komentář. Jsme rádi, že jste s námi měla dobrou zkušenost. Děkujeme za sdílení.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Jane. Jsme rádi, že jsme vše vyřešili k vaší spokojenosti. Zpětné vazby si opravdu vážíme. Přejeme krásný den.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Michale, na váš případ se rádi podíváme podrobněji a zjistíme, co se stalo. Vyplňte prosím formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Ozveme se vám.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Petře. Je nám líto, že jste s námi měl negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Na stížnosti odpovídáme obratem.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Filipe. Je nám líto, že jste s námi měl negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Rádi se na to podíváme.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Petře. Do budoucna doporučujeme kontaktovat nás na info@direct.cz, kde vám obratem odpovíme. Monitoring nás upozornil na tuto diskuzi až teď. Doufáme, že vše bylo vyřešeno.

Direct pojišťovna

Dobrý den, paní Homolková. Direct opravdu důchodové pojištění nenabízí, proto taková situace nemohla nastat. Klidně jste si to mohla s námi ověřit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že jste váš problém zdárně vyřešila.

Direct pojišťovna

Dobrý den, jsme rádi, že jste s námi spokojený. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, ozvěte se nám na info@direct.cz. Děkujeme za hezkou zpětnou vazbu.

Direct pojišťovna

Dobrý den. Je nám líto, že jste s námi měli negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. I když věříme, že dnes je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Rádi se na to podíváme.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Petře, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. My se obratem ozveme. Děkujeme za pochopení.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Oldřichu. Jsme rádi, že jsme vše vyřešili k vaší spokojenosti. Zpětné vazby si opravdu vážíme. Přejeme krásný den.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Majko. Recenze jsou důležité a my si jich vážíme. Bez nich bychom se nemohli posouvat dál a neustále zlepšovat naše služby. Jsme rádi za každého, kdo se ozve a myslíme, že se nám daří společně řešit vzniklé situace. I když rozumíme vašemu postoji. Pokud máte jakékoliv dotazy, ozvěte se nám na info@direct.cz. Rádi si s vámi popovídáme.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Kájo. Je nám líto, že jste s námi měli negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Rádi se na to podíváme.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Kájo. Mrzí nás vaše negativní zkušenost, bohužel náš monitoring nás na tuto diskuzi upozornil až teď. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. My se vám obratem ozveme. Děkujeme za pochopení.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Petře, bohužel náš monitoring dříve nezachytil tuto diskuzi. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. My se vám obratem ozveme. Děkujeme za pochopení.

Worry

Vyhozené peníze tato pojištovna neplní !!! Pojištění majetku nemovitosti . Nedostanete ani korunu !!! Nedoporučuji!!!!

Jan G

Nemáte si sjednávát pojistky přes makléřské rádoby „finanční poradce“, kteří jsou touto pojišťovnou placení extra za to aby pro ni sjednáváli.
Dle mého názoru jedna z nejhorších pojišťoven na trhu spolu s ČPP…
Bohužel i když je v ČR konkurence velká, dle mých zkušeností se chová klientský fér pouze Česká Pojišťovna, nyní už Generali Česká Pojišťovna…

Zdeněk B

Dobrý den,já mám trošku jiný problém,ale asi dost velký.
Platím povinné ručení čtvrtletně,v sobotu při silniční kontrole mi policií bylo zděleno,že vozidlo není pojištěné,nejde to vyřídit na místě,tak jdu do správního řízení jako majitel vozidla,úplně mi spadla brada a co teď.
Po návratu domů jsem se díval na výpisy z účtů,jestli se náhodou odeslané peníze na pojišťovnu navrátili zpět kvůli nějaké chybě,což už se mi taky stalo,že jsem napsal špatné číslo,nic vše v pořádku,hledal jsem v dopisech,mailech,jestli najdu něco z pojišťovny co jsem přehlédl,žádná výpověď,žádné oznámení o ukončení pojištění,nic.
Je neděle,napsal jsem mail na pojišťovnu,když to tady tak čtu,odpověď asi nebude z nejrychlejších,pokud vůbec nějaká bude,ráno musím jet znovu,jako každý den,proto jsem uzavřel novou smlouvu jinde,ať ten průser není ještě větší.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Zdeňku. Je nám líto, že jste s námi měl negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Obratem se ozveme.

Vojta V.

pojištění nemovitosti cca 2 roky, když kroupy poničil střechu na terase tak bez problémů vyplaceno rychle i v dostaečné výši. takže za mě OK.

Ann

Nestrašte, právě jsem si pojistila nemovitost.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Anno. Děkujeme za důvěru. V případě dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat na info@direct.cz nebo na klientském centru. Věříme, že budete spokojená.

Direct pojišťovna

Hezký den, Petře. Díky za váš komentář. Jsme rádi, že jste s námi měl dobrou zkušenost. Děkujeme za sdílení.

Miranemovitost

Katastrofa nikdy jsem nezažil takové jednání vyhořela mi elektroinstalace na nemovitosti vše pojištěno,direct oprava stála něco ale to prokazovani system debilni-dovolate se pouze na linku ktera Vam nepomuze jen preda informace,likvidatori idioti dokumentu 100tisic a mysli si ze si clovek vymysli vec,nikdy vice nedoporucuji po radach urgenci jiu nekomunikuji dovolat se neda nikam jen na linku ktera preda informace totalni katastrofa nikdy ne lituji rozhodnuti,zkuste jinou pojistovnu.

Direct pojišťovna

Dobrý den. Je nám líto, že jste s námi měli negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Obratem se ozveme.

Tomáš Černý

Lidi,jak to tak čtu,přijde mi, že za většinu chyb si můžete sami 🙂
milerád poradím, s Direct mám výborné zkušenosti – nejsou to zmetci a většinou plní spíš víc než míň (cca 150 pojistných událostí jak auto/majetek/cestovko i odpovědnost) takže mi napište kdo chcete poradit 😀

– tuším že vás bude moc tak raději vyrobím nový e-mail, pište

Alena

Dobrý večer,
také bych potřebovala poradit.Od února s poj. Direkt řeším PU na rod. domě nám orkán zvedl střechu a vytopil nám celý byt. 3kodu jsme nahlásili a já ji nafotila a poslala foto, ale telefon zlobil. tak jsem poslala fotky na kterých bylo špatné datum o 3 roky dříve. Nic se nedělo jen chtěli foto z opravy, ale to jsem si koupila nový telefon kde bylo správné datum, ale přišel koronavir. Po 3 měsících jsme dostali zamítací dopis, že fota jsou stará a odložili to. Poslali jsme nesouhlas a teď čekáme 2 měsíc a nic se neděje.Jestli dokážete poradit? Děkuji alllena@post.cz

Mira

Me zkusenosti jsou strasne,pri plneni me oskubali,jeste si dovoli chtit platit pojisteni i kdyz vec uz davno nemam,komunikace vazne,odpovidaji vzdy az min.na 5urgenci,rozhodne tutu pojistovnu nedoporucuji!!!

Direct pojišťovna

Dobrý den, Miro. Je nám líto, že jste s námi měla negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Rádi se na to podíváme.

Milan

Tuto pojišťovnu už ani náhodou vúbec nebrat tuknuté čelní sklo které vlivem teplot postupně prasklo a pojištovna se mi vysmála i když se řidič který škodu způsobil přiznal a i tak to nebylo uznáno jako důvod k zaplacení škodní události.Asi by potřebovali video záznam i se zvukem jak se to stalo.Takže absolutně nedoporučuji

Lukas K

Jsou to hajzlové. Pojistil jsem si auto na jeden rok. Starý vrak, který jsem měl v plánu do roka zlikvidovat a taktéž jsem učinil. Neřekli mi, že se pojistka automaticky prodlužuje. Naúčtovali mi 5700kč za nic. Auto bylo ekologicky zlikvidované. Dobře, může se říct moje vina, že nečtu pidiminy dovětky u smlouvy. Píšu jim, že mám finanční problém, tak ať počkají, že jim to na 3krát zaplatím a oni na mě okamžitě poslali exekutora…17700kč.

Josef Hejhal

Přesně tak je to banda vykuků,pryč od nich.Při sjednanem havarijním pojištění se nevstahuje na ruplé přední okno. Tak k čemu jim to člověk platí.

Direct pojišťovna

Dobrý den, Josefe. Skla je potřeba připojistit. Pokud máte jakékoliv dotazy, ozvěte se nám na info@direct.cz. Rádi si s vámi popovídáme.

Anonym

Dobrý den všem,

jste banda, to se nedá číst. Sice ne se vším souhlasím, ale protože to znám zevnitř, můžu potvrdit, že v této pojišťovně funguje řada bývalých lidí z ČP/Generali a to naprosto stejným způsobem. Nejsou to žádný „idioti“, jak uvádíte, výši škody určují dle identických postupů jako jiné pojišťovny. Pokud si paní nechá vyplatit škodu na Lexusu rozpočtem, přemýšlel bych o chybě na druhé straně. Nikdo jí jistě nezakázal si vozidlo nechat opravit v servisu…
Omlouvám se, ale každý obdobně „chytrý“ by se měl zamyslet nejdříve nad sebou samým.

Direct pojišťovna

Děkujeme za váš komentář.

Dagmar

Mám na ní špatny názor vytopili nas sousedé co jsou u nich pojištěni zničená koupelna nasákly sádrokarton špina hnus pretahujeme se s nimi o každou korunu neustále elefonáty korespondence vypadá to že my si to musíme zaplatit ze svého jsme pojištěni u české pojištovny s nimi žádný problem nikdy nebyl jinak jsou vtřícní milí ale škodu nezaplati jjen stlačují ceny je mi z toho zle

49
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex