Direct pojišťovna

Direct pojišťovna

Direct pojišťovna je spojena s celkem zajímavou minulostí. Ta se začala oficiálně psát v květnu roku 2007. To daná pojišťovna začala na tuzemském trhu oficiálně působit, a to pod vlastníkem, kterým byla firma RSA. Tento stav trval až do června roku 2012, kdy bylo působení pojišťovny Direct ukončeno. Ne však natrvalo.Opětovně Direct pojišťovna vstoupila na náš trh v červnu roku 2015. Tentokrát už pod zcela novým majitelem, kterým je firma VIGO Investments.

Už v době začátku působení bylo cílem pojišťovny nabídnout hlavně jednoduchost. Patřila do skupiny těch, které měla méně poboček, jelikož umožňovala řešení mnoha věcí, i sjednání pojistek na dálku – primárně telefonicky. Tento koncept zůstal zachován a Direct pojišťovna se na maximální možnou jednoduchost soustředí stále.

Direct pojišťovna nabídne 6 pojistných segmentů

Velkým a jasným specifikem této pojišťovny je to, že je vedena jako neživotní. Od toho už se jasně odvíjí zaměření jednotlivých pojistných produktů. Ty jsou nabízeny nejenom běžným lidem, tedy soukromým osobám. Jsou nabízeny také podnikatelským subjektům – tedy osobám právnickým. Direct pojišťovna nabídne dlouhodobě tuto trojici pojistných produktů:

Jelikož vývoj pojišťovny jde neustále kupředu, musíme říci, že aktuálně je nabídka doplněna také trojicí novinek. Jedná se o pojištění majetku, dále se jedná o pojištění odpovědnosti, a dále poslední novinka, kterou je pojištění podnikání.

S důrazem na individuální přístup

Jednotlivé segmenty pojistek se pochopitelně dělí na několik konkrétních. U pojistky vozu třeba na havarijní pojištění, nebo na povinné ručení. Samozřejmostí je také možnost sestavit si pojistku podle konkrétních představ. A to v rámci rozsahů pojistného krytí a pojistného plnění, tak třeba i s ohledem na doplňkové služby. Samotná Direct pojišťovna k tomuto uvádí, že je vhodná volba jak pro toho, kdo hledá jenom základní pojistnou ochranu, tak je dobrou volbou i pro toho, kdo hledá rozsáhlou ochranu na doslova veškeré situace, které mohou nastat.

Rozsah pojistek potěší velkou i malou firmu

Když se podíváme na to, co nabídne Direct pojišťovna firemním klientům, je nutné říci, že nemohou být zklamané. Základem je nejenom klasické pojištění pro firmy, které může čítat různá rizika. Vše doplní i pojištění podnikání. Při správě většího vozového parku může přijít vhod pojištění flotil, vycházející ze standardní autopojistky. Ze segmentu pojištění majetku a také ze segmentu pojištění odpovědnosti zase vychází:

 • Pojištění bytových domů
 • Pojištění zdravotnických zařízení
 • Pojištění obcí a měst

Direct je pokrokovou pojišťovnou

Profilování pojišťovny směrem, který je zaměřen na neustálé zjednodušování a inovace se podepsal i na tom, že Direct pojišťovna získala v roce 2016 velmi zajímavou cenu, kterou jí udělil portál Chytrý Honza. Byla to Cena pokroku 2016, která jenom potvrdila to, že směr pojišťovny je ten správný. Hlavní důvod daného ocenění byl směr interně označovaný jako Paperless. Tedy snahu o omezení papíru a možnost sjednávat a vyřizovat vše potřebná na dálku, bez nutnosti složité administrativy.

Pouze 8 poboček

Pro ty, kteří vyhledávají možnost osobního sjednání, je pouhý osmice poboček, které Direct pojišťovna má, celkem nedostačující. Na druhu stranu tento počet plně odpovídá směru, kterým se tato pojišťovna vydává. Tedy směru, který je založený na tom, že vše lze vyřídit jednoduše na dálku, bez nutnosti jakýchkoliv osobních návštěv.

Kromě daných poboček je k dispozici i síť obchodních partnerů. Tedy nezávislých míst firem nebo jednotlivců, které nabízejí pojistné služby a u kterých je možné produkty od pojišťovny Direct také sjednat. Těchto míst je v celé zemi na několik desítek.

Mohlo by tě zajímat: velký slovník pojmůzáklady pojišťovnictvípovinné ručení, havarijní pojištění, pojištění bytu, pojištění domácnosti, pojištění domu, pojištění odpovědnosti, životní pojištění

Máte zkušenosti se společností Direct pojišťovna? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

46 Comments on Direct pojišťovna

 1. Mám s nimi špatné zkušenosti. Vytekl mi benzin plnicím hrdlem nádrže. Protože to bylo v Německu, řešili to požárníci. Účet za jejich zásah byl asi čtyři tisíce Kč. Direct plnění odmítnul z následujících kuriozních důvodů. Povinné pojištění škod z provozu motorových vozidel se nevztahuje na neodbornou manipulaci a technické závady. Později, zřejmě na něčí radu, po mé stížnosti, prohlásili, že pojištění se nevztahuje na parkování vozidla. V současnosti záležitost řeší ČOI. NEDOPORUČUJI. U directu si platíte pouze klidné spaní.

  • Přesně tak je to banda vykuků,pryč od nich.Při sjednanem havarijním pojištění se nevstahuje na ruplé přední okno. Tak k čemu jim to člověk platí.

  • Tuto pojišťovnu už ani náhodou vúbec nebrat tuknuté čelní sklo které vlivem teplot postupně prasklo a pojištovna se mi vysmála i když se řidič který škodu způsobil přiznal a i tak to nebylo uznáno jako důvod k zaplacení škodní události.Asi by potřebovali video záznam i se zvukem jak se to stalo.Takže absolutně nedoporučuji

 2. S touto pojišťovnou mám velmi špatnou zkušenost. Klientem pojišťovny mi byla způsobena škoda na vozidle, kterou jejich mobilní technik řádně zdokumentoval, určil díly /způsobené pojistnou událostí/ na výměnu, ale likvidátor si toto upravil k obrazu svému a jeden, finančně nákladný díl, neuznal, což nehápu. Jeden zaměstnanec pojišťovny, který to vidí na vlastní oči, řekne ano a druhý,který to vidí na fotkách, řekne ne. Celou záležitost také předám kontrolním orgánům.

  • Nebrat,klient této top pojišťovny nás naboural,něco neuvěřitelného s vyplácením pojistného plnění,vůbec není podle očekávání a naprosto jiné-horší,než u ostatních pojišťoven,nemluvím o nahrávání podkladu,100let za opicema. Nepřehledné

   • Plně souhlasím. Taky mne naboural klient této pojišťovny a to chování z jejich strany děs a hrůza. Neuznali ani evidentní vadu, vzniklou nárazem. Neustále musíte volat a dožadovat se proplacení. Načež vám odpoví, že dle zákona na to mají 3 měsíce, aby vám jejich odborník poslal cenu kterou vám proplatí. S něčím takovým jsem se ještě nesetkal! NEDOPORUČUJI! Pokud vám udělá škodu jejich klient, volejte policii a sepište protokol. Jinak se od nich proplacení skutečné škody nedočkáte!

 3. Tato pojišťovna je banda šmejdů, které si zaplatí opravdu člověk co hledá opravdu levné povinné na auto, ale tím to končí jelikož když jejich klient způsobí nehodu nebo někoho nabourá (můj případ a má zkušenost) tak přesně jak bylo řečeno v jiných komentářích přijede likvidátor nafotí, zdokumentuje celý vůz sepíše to s vámi poté odjede x-měsíců to řeší že je musíte pomalu každý měsíc urgovat, že se stále nic neděje a ve finále vám přijde odpověď od jiného likvidátora, který u vozidla nebyl kde vám píše že neproplatí ani korunu a nabídnou vám odkup autovraku když už dávno je auto odvezené a zlikvidované. Prostě nejhorší pojišťovna ever. Zakázal bych takový zku**ený pojišťovny a kompletně bych je ukončil. Direct nedoporučuji nikomu kdo hledá povinné ručení pokud chtějí ušetřit práci lidem do kterých a teď to nikomu nepřeji, ale stát se to může nabourají protože pojišťovně platí za nic, která to vyřeší tak že se nazobají prachů a ostatní nám polibte.

  • Mozna byste si nemel plest pojmy s dojmy. Ten, co si jezdi zdokumentovat vozidlo je mobilni technik, ktery ma opravdu na starosti dokumentaci vozidla a poskytne Vam jakysi odhad skody, ale je to pouze odhad. Ten ktery potom skodu nadale zoracovava a likviduje je likvidator. Tolik k tomu, jak pisete ze prijede jeden likvidator-ten neco rekne, a pak jiny co tam nebyl rekne neco jineho. Likvidatori opravdu nemaji cas na to jezdit jeste fotit auta

 4. Velmi špatná zkušenost s touto pojištovnou,synovi klient této pojištovny naboural při nedobrždění rok starý automobil na leasing, technik od nich vše nafotil, a leasingové společnosti nechtěli poté z pojištovny předat dokumentaci, a oznacili to za totální škodu, přitom tam jsou rozbité jen plasty kolem kufru a světel, podotýkám,že rychlost nebyla velká,jen popojíždění v koloně.Jednání pojištovny zavání podvodem,ale jak se bránit, když přijde jejich likvidátor, a hájí zájmy těchto podvodníků.

 5. Klient Directu nedobrzdil u přechodu kde jsem zastavil já a další dvě auta přede mnou. Praskl mi pouze zadní spoiler. Škodu proplatili za DVA ROKY!! Auto stálo celou dobu v autoservisu a tím se dojebalo ještě víc. Aby toho nebylo málo ČKP chce doplatit tisíce do fondu – odmítl jsem platit pojištění za auto které stálo měsíce v servisu bez zaplacené škody. Sečteno: ze svého zaplatím 2X více než Direct proplatil. Jsou letní, ale případný poškozený má trable. Jakékoliv připojištění navíc (skla, počasí, zvíře, vandalismu atd.) jsou vyhozené peníze – jen falešný pocit klidu 🙁

 6. Také nyní řeším pojistnou událost. Komentáře psané přede mnou mě děsí.
  Honem pojistit auto někde jinde, přitom v televizi mají reklamu, že by člověk uvěřil.

  • Ty co nikdo nechce si dávají reklamu do televize.Dobra firma reklamu nepotřebuje.Reklamu si dělají činy a ne kecama v televizi.

 7. Direct? Katastrofa, smějdi. Klient této pojišťovny spusobil na mém voze skodu, jednání pojišťovny?! Katastrofa!! Vůz mám jiz opravený 8 dní a je postavené na parkovišti servisu, který čeká pouze na kryci dopis od pojišťovny aby mi mohli vůz předat. Ještě jsem volal na pojišťovnu a urgoval jsem klientské centrum a poprosil je o vyřízení pozadavku v co nejkratší době. Vůz stále nemám a v pojišťovně si že mne dělají srandu že na ukončení pojistné události mají 3 měsíce. Takze případní zájemci o pojištění od této pojišťovny, raději vemte rozum do hrsti a utíkejte jak můžete… Před svatkama bez vozu? Mockrát děkuji Directe!!!

  • Plně souhlasim, také mám auto již opravené asi týden a čekám na krycí dopis. Zdá se, že zaměstnanci mají dost času. Protože jsem ale při nehodě poškozený, tak mi platí náhradní vozidlo. Nechápu proto, proč neurychlí vrácení mého a platí půjčené. To majitelům nevadí takové vyhazování peněz?

 8. Dobrý den,

  moje zkušenosti jsou ty nejhorší. Pojišťovna se snaží napadnout jakéhokoliv plnění. Pojistit se u Direct pojišťovny je velice nebezpečné, protože většinu plnění požaduje pojišťovna po pojištěném a to velice agresivně.

  • Dobry den, pokud po vas pojistovna regresuje pojistne plneni, tak je to nejcasteji z duvodu odjeti od nehody nebo alkoholu a delaji to vsechny pojistovny.velmi tvrde..nemyslis ..zaplatis

 9. Dobrý den,

  také přidávám svůj názor do diskuze a doufám, že třeba někoho odradí od smluvního vztahu s touto pojišťovnou a velmi lituji ty, kteří jsou poškozeni pojištěncem této pojišťovny.

  Před časem mi byla pojištěncem Directu způsobena škoda na mém vozidle. Technikem pojišťovny byly určené k výměně díly a likvidátor zaslal plnění, které neodpovídalo ani ceně jednoho dílu, natož pěti dílům. Přičemž likvidátor si stále vymýšlí nové požadavky k určení ceny za opravu. Kumunikace s touto pojišťovnou je velmi špatná, chovají se naprosto nezdvořile. Jednoznačně NEDOPORUČUJI!!!

 10. S touto pojišťovnou mám opravdu NEMILÉ zkušenosti.

  15.1.2019 jsem byla nabouraná pojišťencem této pojišťovny. Stála jsem v areálu firmy zaparkovaná u patníku (jsou tam běžná parkovací místa), odjela jsem svým druhým vozidlem na hodinu pryč a když jsem se vrátila, bylo mi sděleno že zaparkované vozidlo je nabourané.

  Poškození bylo následující: totálně sedřené spolujezdcovi dveře, promáčklý blatník nad pravým předním kolem, odřený přední nárazník který je po nárazu i spadený dolů.. Pán, který mě naboural, mě samozřejmě naboural firemním vozem, dělal problémy ale po rázném zakročení, jsme asi po hodině podepsali protokol o nehodě.
  Ihned jsem podala online škodu, kde sem se hlásila jako poškozená, do 3 dnů přijel z Direct pojišťovny likvidátor, který nevěřil tomu, že takovou škodu mohl udělat jejich klient pouhým couváním… nafotil si to, sepsal to se mnou a odjel. Včera (25.1.2019) mi došel email s tím, že pojistné plnění bylo ukončeno a tím, že jsem si zažádala plnění formou rozpočtu, mi došel pro mě dost znepokující email.
  Moje vozidlo je značky lexus, a dle direct pojištovny toto rozsáhlé poškození jejich klientem jsem schopná si zaplatit za 15 tisíc. Absolutně nevím, kde na tak vtipnou částku došli. Jen pro doplňení, jelikož mám s pojšťovnami špatné zkušenosti, tak den před tím, než přijel likvidátor jsem si zajela do autorizovaného servisu LEXUS, ukázala jim fotky nabouraného vozidla a Ti mě opravu nacenili na 44 tisíc. V pondělí se tam chystám zajít a nechat si od nich vysvětlit tu směšnou částku co mi mají posílat, za tu částku si neopravím ani část poškození. Po recenzích výše, se trochu obávám toho, co přijde.
  Jinak postup byl skoro stejný jako u většiny případů výše. Konečná částka co mi bude vyplacena mi zaslal likvidátor úplně jiný, než byl fyzicky u auta. A chování všech zaměstannců z této „úžasné“ pojištovny je také neseriózní.

  Sečteno podtrženo, direct pojistovna stojí úplně za hovno, a pokud bude třeba, přizvu si k tomuto případu i právníka, dle jiných recenzích z jiných diskuzí jsem se dočetla, že právník z Direct pojistovny vysoudil dost penez a soud Direct pojistovnu uznal jako podvodnou…

  NEDOPORUČUJI NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 11. S touto pojišťovnou mám opravdu NEMILÉ zkušenosti.

  15.1.2019 jsem byla nabouraná pojišťencem této pojišťovny. Stála jsem v areálu firmy zaparkovaná u patníku (jsou tam běžná parkovací místa), odjela jsem svým druhým vozidlem na hodinu pryč a když jsem se vrátila, bylo mi sděleno že zaparkované vozidlo je nabourané.

  Poškození bylo následující: totálně sedřené spolujezdcovi dveře, promáčklý blatník nad pravým předním kolem, odřený přední nárazník který je po nárazu i spadený dolů.. Pán, který mě naboural, mě samozřejmě naboural firemním vozem, dělal problémy ale po rázném zakročení, jsme asi po hodině podepsali protokol o nehodě.
  Ihned jsem podala online škodu, kde sem se hlásila jako poškozená, do 3 dnů přijel z Direct pojišťovny likvidátor, který nevěřil tomu, že takovou škodu mohl udělat jejich klient pouhým couváním… nafotil si to, sepsal to se mnou a odjel. Včera (25.1.2019) mi došel email s tím, že pojistné plnění bylo ukončeno a tím, že jsem si zažádala plnění formou rozpočtu, mi došel pro mě dost znepokující email.
  Moje vozidlo je značky lexus, a dle direct pojištovny toto rozsáhlé poškození jejich klientem jsem schopná si zaplatit za 15 tisíc. Absolutně nevím, kde na tak vtipnou částku došli. Jen pro doplňení, jelikož mám s pojšťovnami špatné zkušenosti, tak den před tím, než přijel likvidátor jsem si zajela do autorizovaného servisu LEXUS, ukázala jim fotky nabouraného vozidla a Ti mě opravu nacenili na 44 tisíc. V pondělí se tam chystám zajít a nechat si od nich vysvětlit tu směšnou částku co mi mají posílat, za tu částku si neopravím ani část poškození. Po recenzích výše, se trochu obávám toho, co přijde.
  Jinak postup byl skoro stejný jako u většiny případů výše. Konečná částka co mi bude vyplacena mi zaslal likvidátor úplně jiný, než byl fyzicky u auta. A chování všech zaměstannců z této “úžasné” pojištovny je také neseriózní.

  Sečteno podtrženo, direct pojistovna stojí úplně za bobek a pokud bude třeba, přizvu si k tomuto případu i právníka, dle jiných recenzích z jiných diskuzí jsem se dočetla, že právník z Direct pojistovny vysoudil dost penez a soud Direct pojistovnu uznal jako podvodnou…

  NEDOPORUČUJI NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 12. Mám s touto garážovou pojišťovnou samé nepříjemnosti a tato společnost je důkazem toho,že provozovat pojišťovnictví může kdejaký vidlák bez vzdělání a přehledem ve vlastní dokumentaci. Opravdu doporučuji připlatit a pojistit se u ČP,Allianz a dalších takových,nez u teto vesnické pojišťovny, nez se sami dostanete do potíží, může se Vám to značně prodražit.

 13. Dobrý den,

  Minulý týden nám volal někdo z E-pojisteni, máme pojištěné auto u Kooperativy, platíme asi 6000 za rok, nabídka od pojišťovny Direct byla asi 3000, chvíli jsme přemýšleli, ale díky Vašim recenzím určitě měnit nebudeme! Mysleli jsme si, že to bude nějaký švindl. Mrzí mě Vaše špatné zkušenosti a děkuji, že jste se o ně podělili!

 14. Nahlásil jsem pojistnou událost ( únik vody + úhrada vodného a stočného) po přečtení všech recenzí jsem trnul hrůzou. Smířil jsem se s tím, že Direct odmítne plnit. Opak ale je pravdou. Do 5 dnů jsem měl peníze na účtu. Za me OK.

  • Šmejdi!!! Odmítli plnění, škoda způsobená tíhou sněhu a ledu, že jsem si to způsobil sám protože jsem nedostatečně odstraňoval sníh ze střechy. Nedali mi nic a ještě zrušili pojistku pro vysoké plnění (které bylo 0kč!) a nutí mne doplatit pojistku za celý rok. Shodou okolností v době pojistné události dobíhala pojistka u České pojišťovny, kterou jsem zrušil a přešel bohužel k Directu na urgenci dalších šmejdů z Epojištění. Česká po velice solidním jednání dnes poslala skoro 100 000 a ve stejné události Direct nic. Už jsem předal právníkovi, těm šmejdům nenechám ani korunu.

 15. Jedna z nejhorších pojišťoven,co se tyče vyplacení škod. Nyní vše řešeno soudním znalcem,jejich likvidátor se sekl o 50000-100000kc u vozu za 300000kc. Vtipné ze. Nedoporučuji!!!

 16. Zato já mám taky perličku,byla jsem u jedné pojištovny,od které jsem chtěla odejit ,tak sem si jen tak na netu vypsala u directu iniciály ,ale vyšlo to na hodně pov. ručení,tak jsem nepokračovalave psaní. Osobně jsem si zašla na českou pojištovnu,kde jsem uzavřela smlouvu.Po tydnu přijel pán ,já v domnění že je od české pojištovny mu nahlasím inicialy ,slovo dalo slovo a on že je z Directu,tak muřikam ,že došlo k omylu ,že jsem si to na netu jen zkoušela kolik bych platila a že tuto pojištovnu nechci a stejně už jsem u jiné. Tímto to pro mne bylo uzavřené,ale po 6 letech mi volají že jim dlužím na duchodovem pojištění 4700,že jsem musela zaplatit složenku.Paní jsem řekla jak to bylo a když teda tvrdí ,že jsem ji zaplatila ,tak jsem ji řekla ,že ji chci vidět složenku. Tak midržte palce at nic neplatim .je hyenysmus po 6 letech se ozvat a přesto jsem s nikym nic neuzavírala.

  • To máte asi popletené, Direct důchodové pojištění nenabízí, to Vám asi došlo z české pojišťovny, ta nabízí důchodové

 17. Ahoj, vidím, že tady spokojenost nic moc. My si udělali pojištění u srovator.cz a max spokojensot! Fakt zkuste. Ondra

  • Dobrý den, s pojišťovnou Direct mám velmi špatnou zkušenost a všechny varují před uzavřením jakékoliv smlouvy. Chtějí po mě uhradit platbu za neexistující smlouvu a nejsou schopni a ochotni mi tuto smlouvu doložit ani prokázat za jaké období vznikl údajný dluh. Místo toho mi poslali predzalobni upomínku a vyhrožují soudním sporem a navyšováním nákladů. Neskutečně arogantní a neferovy přístup spolehajici na to, že se zákazník lekne a raději zaplatí částku neúměrně navýšenou o úroky a právníky než, aby se soudil. Dejte si velký pozor na tuto pojišťovnu a určitě s ní neuzavirejte žádnou smlouvu. Filip Svoboda

 18. Dobrý den, taky nemám s pojištovnou Direct úplně dobrou zkušenost. Samé komlikace, neexistující.Zkusil jsem pojištění přes povinne- ruceni.com a byl jsem myle překvapen.
  Milan

 19. tak se taky podělím,mam pojistenou odpovednost pri podnikani,ted bohuzel doslo na pojistnou udalost,15.4 jsem ji nahlasil,likvidator se mi ozval az za 4 dny misto 2 pouze emailem,,dodal jsem vse co chtela a pak uz se zase neozvala,celkem 5x jsem na info lince zadal aby me kontaktoval likvidator po telefonu aby jsme si rekli co a jak..bohuzel jen omluvy ze to tak urcite bejt nemuze a ze se urcite ozve a stejne ani po mesici se neozvala..dnes mi napsali ze se zamita!!!nedoporucuji a budu resit dale pres pravniky..Direct jsou jen podvodnici!!!!

 20. Velice špatná žkušenost. Na autě mi prasklo na straně řidiče sklo. Poslal jsem fotky a papíry a oni pohotově napísali, že na základě 2mm odštípeného skla na opačné straně dole v rohu u karoserie bylo sklo pokškozené již při podpise smlouvy. POdíval jsem se na dokument o obhlížke vozidla od jejich pojišťováka: skutečne si to všiml a napsáno perem: lze pojistit Auto / čelní sklo ne. O týden od podpisu smlouvy mi ale z jejich cenrtály přišla smouva kde si z toho nic nedělají a mám sklo pojištěné na 10.000Kč. Jemonže te´d, když mi prasklo doopravdy tak se vymlouvají na tu odštípeninu 2mm dlouhou v úplně upačném rohu skla. Neproplatí ani houby, ani na odvolání – zákony fyziky a férovost jim nic neříká. Takže zaplať si sám celé sklo i výměnu. Hlavně že rok za to sklo platím. Jak mi ho mohli pojistit, když tam ten pojišťovák napsal že sklo nelze pojistit? A nyní když chi po nich plnění, tak …. promiňte pane, sklo bylo již prasklé tehdy. Fakt super. Lidi utíkejte, jsou to šmejdi.

 21. Musím reagovat-byl jsem klient Directu-skončil jsem díky prodeji vozu, ne jen tak-a nahlásil jsem na svém autě vandalismus-druhý den v servisu a další den opraveno a vyřízeno s pojišťovnou. takže já spokojenej. koukám spíš že problém mají ti co nejsou u directu pojištěni, svoje klienty si drží a hýčkají si je.

  • t hyckaji si je 😂😂😂🤣🤣👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿 Jste mel skodu na aute za 1500 a pojistka 30/40 000??? Ze ? 😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  • t hyckaji si je 😂😂😂🤣🤣👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿 Jste mel skodu na aute za 1500 a pojistka 30/40 000??? Ze ? 😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 22. Já používám cestovní pojištění a už jednou mi vyšli vstříc – uhradili léky na horečku a teploměr. Jen jsem to zkusila – bylo to pár set a i přesto jsem měla do 5 dnů peníze na účtě:)

 23. Banda skurvys**u !!! 38tisic havarijni placene rocne a naboural jsem A POJISTOVNA JEDINY DUVOD PROC ZAMITKA BYL UDAJNY NEZPUSOVILY STAV VIZIDLA 🤬🤬🤬🤬🖕🏼 A to k auto mam radne servisovane za posledni pulrok desticky kotiuce visteni DPD OLEJE MOTOR PREVODOVKA FILTRY ATD ATD ATD NAPRAVA VSE nove ke vsemu faktury ale udajny stav vozidla neodpovidal!V Zmredi umrete tam vsichni na ty vase smela mercedes v hajzlu pojustka radne placena ale aby se ktimu postavily jak maji huzeranti hledaji kazdou zaminku jak se stoho vykriutit!!! VSEM DOPIRUCUJI !!! Znacky do depositu zrusit pojistku !!! A udelat novou!!! NEJLEPSI ZKUSENISTI MAM U HASICKE VZAJEMNE POJISTOVNY 2auta na totalku za pul roku ,pokazde me preplatily ! DIRECT at jDE DO p***!!!!

 24. Banda skurvys**u !!! 38tisic havarijni placene rocne a naboural jsem A POJISTOVNA JEDINY DUVOD PROC ZAMITKA BYL UDAJNY NEZPUSOVILY STAV VIZIDLA 🤬🤬🤬🤬🖕🏼 A to k auto mam radne servisovane za posledni pulrok desticky kotiuce visteni DPD OLEJE MOTOR PREVODOVKA FILTRY ATD ATD ATD NAPRAVA VSE nove ke vsemu faktury ale udajny stav vozidla neodpovidal!V Zmredi umrete tam vsichni na ty vase smela mercedes v hajzlu pojustka radne placena ale aby se ktimu postavily jak maji huzeranti hledaji kazdou zaminku jak se stoho vykriutit!!! VSEM DOPIRUCUJI !!! Znacky do depositu zrusit pojistku !!! A udelat novou!!! NEJLEPSI ZKUSENISTI MAM U HASICKE VZAJEMNE POJISTOVNY 2auta na totalku za pul roku ,pokazde me preplatily ! DIRECT at jDE DO p***!!!!

 25. Dobrý den všem,

  jste banda, to se nedá číst. Sice ne se vším souhlasím, ale protože to znám zevnitř, můžu potvrdit, že v této pojišťovně funguje řada bývalých lidí z ČP/Generali a to naprosto stejným způsobem. Nejsou to žádný „idioti“, jak uvádíte, výši škody určují dle identických postupů jako jiné pojišťovny. Pokud si paní nechá vyplatit škodu na Lexusu rozpočtem, přemýšlel bych o chybě na druhé straně. Nikdo jí jistě nezakázal si vozidlo nechat opravit v servisu…
  Omlouvám se, ale každý obdobně „chytrý“ by se měl zamyslet nejdříve nad sebou samým.

 26. Jsou to hajzlové. Pojistil jsem si auto na jeden rok. Starý vrak, který jsem měl v plánu do roka zlikvidovat a taktéž jsem učinil. Neřekli mi, že se pojistka automaticky prodlužuje. Naúčtovali mi 5700kč za nic. Auto bylo ekologicky zlikvidované. Dobře, může se říct moje vina, že nečtu pidiminy dovětky u smlouvy. Píšu jim, že mám finanční problém, tak ať počkají, že jim to na 3krát zaplatím a oni na mě okamžitě poslali exekutora…17700kč.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*