Direct pojišťovna

Direct pojišťovna je spojena s celkem zajímavou minulostí. Ta se začala oficiálně psát v květnu roku 2007. To daná pojišťovna začala na tuzemském trhu oficiálně působit, a to pod vlastníkem, kterým byla firma RSA. Tento stav trval až do června roku 2012, kdy bylo působení pojišťovny Direct ukončeno. Ne však natrvalo.Opětovně Direct pojišťovna vstoupila na náš trh v červnu roku 2015. Tentokrát už pod zcela novým majitelem, kterým je firma VIGO Investments.

Už v době začátku působení bylo cílem pojišťovny nabídnout hlavně jednoduchost. Patřila do skupiny těch, které měla méně poboček, jelikož umožňovala řešení mnoha věcí, i sjednání pojistek na dálku – primárně telefonicky. Tento koncept zůstal zachován a Direct pojišťovna se na maximální možnou jednoduchost soustředí stále.

Direct pojišťovna nabídne 6 pojistných segmentů

Velkým a jasným specifikem této pojišťovny je to, že je vedena jako neživotní. Od toho už se jasně odvíjí zaměření jednotlivých pojistných produktů. Ty jsou nabízeny nejenom běžným lidem, tedy soukromým osobám. Jsou nabízeny také podnikatelským subjektům – tedy osobám právnickým. Direct pojišťovna nabídne dlouhodobě tuto trojici pojistných produktů:

Jelikož vývoj pojišťovny jde neustále kupředu, musíme říci, že aktuálně je nabídka doplněna také trojicí novinek. Jedná se o pojištění majetku, dále se jedná o pojištění odpovědnosti, a dále poslední novinka, kterou je pojištění podnikání.

S důrazem na individuální přístup

Jednotlivé segmenty pojistek se pochopitelně dělí na několik konkrétních. U pojistky vozu třeba na havarijní pojištění, nebo na povinné ručení. Samozřejmostí je také možnost sestavit si pojistku podle konkrétních představ. A to v rámci rozsahů pojistného krytí a pojistného plnění, tak třeba i s ohledem na doplňkové služby. Samotná Direct pojišťovna k tomuto uvádí, že je vhodná volba jak pro toho, kdo hledá jenom základní pojistnou ochranu, tak je dobrou volbou i pro toho, kdo hledá rozsáhlou ochranu na doslova veškeré situace, které mohou nastat.

Rozsah pojistek potěší velkou i malou firmu

Když se podíváme na to, co nabídne Direct pojišťovna firemním klientům, je nutné říci, že nemohou být zklamané. Základem je nejenom klasické pojištění pro firmy, které může čítat různá rizika. Vše doplní i pojištění podnikání. Při správě většího vozového parku může přijít vhod pojištění flotil, vycházející ze standardní autopojistky. Ze segmentu pojištění majetku a také ze segmentu pojištění odpovědnosti zase vychází:

 • Pojištění bytových domů
 • Pojištění zdravotnických zařízení
 • Pojištění obcí a měst

Direct je pokrokovou pojišťovnou

Profilování pojišťovny směrem, který je zaměřen na neustálé zjednodušování a inovace se podepsal i na tom, že Direct pojišťovna získala v roce 2016 velmi zajímavou cenu, kterou jí udělil portál Chytrý Honza. Byla to Cena pokroku 2016, která jenom potvrdila to, že směr pojišťovny je ten správný. Hlavní důvod daného ocenění byl směr interně označovaný jako Paperless. Tedy snahu o omezení papíru a možnost sjednávat a vyřizovat vše potřebná na dálku, bez nutnosti složité administrativy.

Pouze 8 poboček

Pro ty, kteří vyhledávají možnost osobního sjednání, je pouhý osmice poboček, které Direct pojišťovna má, celkem nedostačující. Na druhu stranu tento počet plně odpovídá směru, kterým se tato pojišťovna vydává. Tedy směru, který je založený na tom, že vše lze vyřídit jednoduše na dálku, bez nutnosti jakýchkoliv osobních návštěv.

Kromě daných poboček je k dispozici i síť obchodních partnerů. Tedy nezávislých míst firem nebo jednotlivců, které nabízejí pojistné služby a u kterých je možné produkty od pojišťovny Direct také sjednat. Těchto míst je v celé zemi na několik desítek.

Mohlo by tě zajímat: velký slovník pojmůzáklady pojišťovnictvípovinné ručení, havarijní pojištění, pojištění bytu, pojištění domácnosti, pojištění domu, pojištění odpovědnosti, životní pojištění

Máte zkušenosti se společností Direct pojišťovna? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

70 komentářů u „Direct pojišťovna“

 1. Dobrý den,

  moje zkušenosti jsou ty nejhorší. Pojišťovna se snaží napadnout jakéhokoliv plnění. Pojistit se u Direct pojišťovny je velice nebezpečné, protože většinu plnění požaduje pojišťovna po pojištěném a to velice agresivně.

  Odpovědět
  • Dobry den, pokud po vas pojistovna regresuje pojistne plneni, tak je to nejcasteji z duvodu odjeti od nehody nebo alkoholu a delaji to vsechny pojistovny.velmi tvrde..nemyslis ..zaplatis

   Odpovědět
 2. Dobrý den,

  také přidávám svůj názor do diskuze a doufám, že třeba někoho odradí od smluvního vztahu s touto pojišťovnou a velmi lituji ty, kteří jsou poškozeni pojištěncem této pojišťovny.

  Před časem mi byla pojištěncem Directu způsobena škoda na mém vozidle. Technikem pojišťovny byly určené k výměně díly a likvidátor zaslal plnění, které neodpovídalo ani ceně jednoho dílu, natož pěti dílům. Přičemž likvidátor si stále vymýšlí nové požadavky k určení ceny za opravu. Kumunikace s touto pojišťovnou je velmi špatná, chovají se naprosto nezdvořile. Jednoznačně NEDOPORUČUJI!!!

  Odpovědět
  • Dobrý den, Kájo. Je nám líto, že jste s námi měli negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Rádi se na to podíváme.

   Odpovědět
 3. S touto pojišťovnou mám opravdu NEMILÉ zkušenosti.

  15.1.2019 jsem byla nabouraná pojišťencem této pojišťovny. Stála jsem v areálu firmy zaparkovaná u patníku (jsou tam běžná parkovací místa), odjela jsem svým druhým vozidlem na hodinu pryč a když jsem se vrátila, bylo mi sděleno že zaparkované vozidlo je nabourané.

  Poškození bylo následující: totálně sedřené spolujezdcovi dveře, promáčklý blatník nad pravým předním kolem, odřený přední nárazník který je po nárazu i spadený dolů.. Pán, který mě naboural, mě samozřejmě naboural firemním vozem, dělal problémy ale po rázném zakročení, jsme asi po hodině podepsali protokol o nehodě.
  Ihned jsem podala online škodu, kde sem se hlásila jako poškozená, do 3 dnů přijel z Direct pojišťovny likvidátor, který nevěřil tomu, že takovou škodu mohl udělat jejich klient pouhým couváním… nafotil si to, sepsal to se mnou a odjel. Včera (25.1.2019) mi došel email s tím, že pojistné plnění bylo ukončeno a tím, že jsem si zažádala plnění formou rozpočtu, mi došel pro mě dost znepokující email.
  Moje vozidlo je značky lexus, a dle direct pojištovny toto rozsáhlé poškození jejich klientem jsem schopná si zaplatit za 15 tisíc. Absolutně nevím, kde na tak vtipnou částku došli. Jen pro doplňení, jelikož mám s pojšťovnami špatné zkušenosti, tak den před tím, než přijel likvidátor jsem si zajela do autorizovaného servisu LEXUS, ukázala jim fotky nabouraného vozidla a Ti mě opravu nacenili na 44 tisíc. V pondělí se tam chystám zajít a nechat si od nich vysvětlit tu směšnou částku co mi mají posílat, za tu částku si neopravím ani část poškození. Po recenzích výše, se trochu obávám toho, co přijde.
  Jinak postup byl skoro stejný jako u většiny případů výše. Konečná částka co mi bude vyplacena mi zaslal likvidátor úplně jiný, než byl fyzicky u auta. A chování všech zaměstannců z této “úžasné” pojištovny je také neseriózní.

  Sečteno podtrženo, direct pojistovna stojí úplně za bobek a pokud bude třeba, přizvu si k tomuto případu i právníka, dle jiných recenzích z jiných diskuzí jsem se dočetla, že právník z Direct pojistovny vysoudil dost penez a soud Direct pojistovnu uznal jako podvodnou…

  NEDOPORUČUJI NIKOMU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Odpovědět
  • Dobrý den, Kájo. Mrzí nás vaše negativní zkušenost, bohužel náš monitoring nás na tuto diskuzi upozornil až teď. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. My se vám obratem ozveme. Děkujeme za pochopení.

   Odpovědět
 4. Mám s touto garážovou pojišťovnou samé nepříjemnosti a tato společnost je důkazem toho,že provozovat pojišťovnictví může kdejaký vidlák bez vzdělání a přehledem ve vlastní dokumentaci. Opravdu doporučuji připlatit a pojistit se u ČP,Allianz a dalších takových,nez u teto vesnické pojišťovny, nez se sami dostanete do potíží, může se Vám to značně prodražit.

  Odpovědět
 5. Dobrý den,

  Minulý týden nám volal někdo z E-pojisteni, máme pojištěné auto u Kooperativy, platíme asi 6000 za rok, nabídka od pojišťovny Direct byla asi 3000, chvíli jsme přemýšleli, ale díky Vašim recenzím určitě měnit nebudeme! Mysleli jsme si, že to bude nějaký švindl. Mrzí mě Vaše špatné zkušenosti a děkuji, že jste se o ně podělili!

  Odpovědět
  • Dobrý den, Majko. Recenze jsou důležité a my si jich vážíme. Bez nich bychom se nemohli posouvat dál a neustále zlepšovat naše služby. Jsme rádi za každého, kdo se ozve a myslíme, že se nám daří společně řešit vzniklé situace. I když rozumíme vašemu postoji. Pokud máte jakékoliv dotazy, ozvěte se nám na info@direct.cz. Rádi si s vámi popovídáme.

   Odpovědět
 6. Nahlásil jsem pojistnou událost ( únik vody + úhrada vodného a stočného) po přečtení všech recenzí jsem trnul hrůzou. Smířil jsem se s tím, že Direct odmítne plnit. Opak ale je pravdou. Do 5 dnů jsem měl peníze na účtu. Za me OK.

  Odpovědět
  • Šmejdi!!! Odmítli plnění, škoda způsobená tíhou sněhu a ledu, že jsem si to způsobil sám protože jsem nedostatečně odstraňoval sníh ze střechy. Nedali mi nic a ještě zrušili pojistku pro vysoké plnění (které bylo 0kč!) a nutí mne doplatit pojistku za celý rok. Shodou okolností v době pojistné události dobíhala pojistka u České pojišťovny, kterou jsem zrušil a přešel bohužel k Directu na urgenci dalších šmejdů z Epojištění. Česká po velice solidním jednání dnes poslala skoro 100 000 a ve stejné události Direct nic. Už jsem předal právníkovi, těm šmejdům nenechám ani korunu.

   Odpovědět
  • Dobrý den, Oldřichu. Jsme rádi, že jsme vše vyřešili k vaší spokojenosti. Zpětné vazby si opravdu vážíme. Přejeme krásný den.

   Odpovědět
 7. Jedna z nejhorších pojišťoven,co se tyče vyplacení škod. Nyní vše řešeno soudním znalcem,jejich likvidátor se sekl o 50000-100000kc u vozu za 300000kc. Vtipné ze. Nedoporučuji!!!

  Odpovědět
 8. Nebrat,klient této top pojišťovny nás naboural,něco neuvěřitelného s vyplácením pojistného plnění,vůbec není podle očekávání a naprosto jiné-horší,než u ostatních pojišťoven,nemluvím o nahrávání podkladu,100let za opicema. Nepřehledné

  Odpovědět
  • Plně souhlasím. Taky mne naboural klient této pojišťovny a to chování z jejich strany děs a hrůza. Neuznali ani evidentní vadu, vzniklou nárazem. Neustále musíte volat a dožadovat se proplacení. Načež vám odpoví, že dle zákona na to mají 3 měsíce, aby vám jejich odborník poslal cenu kterou vám proplatí. S něčím takovým jsem se ještě nesetkal! NEDOPORUČUJI! Pokud vám udělá škodu jejich klient, volejte policii a sepište protokol. Jinak se od nich proplacení skutečné škody nedočkáte!

   Odpovědět
 9. Zato já mám taky perličku,byla jsem u jedné pojištovny,od které jsem chtěla odejit ,tak sem si jen tak na netu vypsala u directu iniciály ,ale vyšlo to na hodně pov. ručení,tak jsem nepokračovalave psaní. Osobně jsem si zašla na českou pojištovnu,kde jsem uzavřela smlouvu.Po tydnu přijel pán ,já v domnění že je od české pojištovny mu nahlasím inicialy ,slovo dalo slovo a on že je z Directu,tak muřikam ,že došlo k omylu ,že jsem si to na netu jen zkoušela kolik bych platila a že tuto pojištovnu nechci a stejně už jsem u jiné. Tímto to pro mne bylo uzavřené,ale po 6 letech mi volají že jim dlužím na duchodovem pojištění 4700,že jsem musela zaplatit složenku.Paní jsem řekla jak to bylo a když teda tvrdí ,že jsem ji zaplatila ,tak jsem ji řekla ,že ji chci vidět složenku. Tak midržte palce at nic neplatim .je hyenysmus po 6 letech se ozvat a přesto jsem s nikym nic neuzavírala.

  Odpovědět
  • To máte asi popletené, Direct důchodové pojištění nenabízí, to Vám asi došlo z české pojišťovny, ta nabízí důchodové

   Odpovědět
  • Dobrý den, paní Homolková. Direct opravdu důchodové pojištění nenabízí, proto taková situace nemohla nastat. Klidně jste si to mohla s námi ověřit. Děkujeme za pochopení a doufáme, že jste váš problém zdárně vyřešila.

   Odpovědět
 10. Plně souhlasim, také mám auto již opravené asi týden a čekám na krycí dopis. Zdá se, že zaměstnanci mají dost času. Protože jsem ale při nehodě poškozený, tak mi platí náhradní vozidlo. Nechápu proto, proč neurychlí vrácení mého a platí půjčené. To majitelům nevadí takové vyhazování peněz?

  Odpovědět
  • Dobrý den, Petře. Do budoucna doporučujeme kontaktovat nás na info@direct.cz, kde vám obratem odpovíme. Monitoring nás upozornil na tuto diskuzi až teď. Doufáme, že vše bylo vyřešeno.

   Odpovědět
 11. Ahoj, vidím, že tady spokojenost nic moc. My si udělali pojištění u srovator.cz a max spokojensot! Fakt zkuste. Ondra

  Odpovědět
  • Dobrý den, s pojišťovnou Direct mám velmi špatnou zkušenost a všechny varují před uzavřením jakékoliv smlouvy. Chtějí po mě uhradit platbu za neexistující smlouvu a nejsou schopni a ochotni mi tuto smlouvu doložit ani prokázat za jaké období vznikl údajný dluh. Místo toho mi poslali predzalobni upomínku a vyhrožují soudním sporem a navyšováním nákladů. Neskutečně arogantní a neferovy přístup spolehajici na to, že se zákazník lekne a raději zaplatí částku neúměrně navýšenou o úroky a právníky než, aby se soudil. Dejte si velký pozor na tuto pojišťovnu a určitě s ní neuzavirejte žádnou smlouvu. Filip Svoboda

   Odpovědět
   • Dobrý den, Filipe. Je nám líto, že jste s námi měl negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Rádi se na to podíváme.

    Odpovědět
 12. Dobrý den, taky nemám s pojištovnou Direct úplně dobrou zkušenost. Samé komlikace, neexistující.Zkusil jsem pojištění přes povinne- ruceni.com a byl jsem myle překvapen.
  Milan

  Odpovědět
 13. tak se taky podělím,mam pojistenou odpovednost pri podnikani,ted bohuzel doslo na pojistnou udalost,15.4 jsem ji nahlasil,likvidator se mi ozval az za 4 dny misto 2 pouze emailem,,dodal jsem vse co chtela a pak uz se zase neozvala,celkem 5x jsem na info lince zadal aby me kontaktoval likvidator po telefonu aby jsme si rekli co a jak..bohuzel jen omluvy ze to tak urcite bejt nemuze a ze se urcite ozve a stejne ani po mesici se neozvala..dnes mi napsali ze se zamita!!!nedoporucuji a budu resit dale pres pravniky..Direct jsou jen podvodnici!!!!

  Odpovědět
  • Dobrý den, Petře. Je nám líto, že jste s námi měl negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Na stížnosti odpovídáme obratem.

   Odpovědět
 14. Velice špatná žkušenost. Na autě mi prasklo na straně řidiče sklo. Poslal jsem fotky a papíry a oni pohotově napísali, že na základě 2mm odštípeného skla na opačné straně dole v rohu u karoserie bylo sklo pokškozené již při podpise smlouvy. POdíval jsem se na dokument o obhlížke vozidla od jejich pojišťováka: skutečne si to všiml a napsáno perem: lze pojistit Auto / čelní sklo ne. O týden od podpisu smlouvy mi ale z jejich cenrtály přišla smouva kde si z toho nic nedělají a mám sklo pojištěné na 10.000Kč. Jemonže te´d, když mi prasklo doopravdy tak se vymlouvají na tu odštípeninu 2mm dlouhou v úplně upačném rohu skla. Neproplatí ani houby, ani na odvolání – zákony fyziky a férovost jim nic neříká. Takže zaplať si sám celé sklo i výměnu. Hlavně že rok za to sklo platím. Jak mi ho mohli pojistit, když tam ten pojišťovák napsal že sklo nelze pojistit? A nyní když chi po nich plnění, tak …. promiňte pane, sklo bylo již prasklé tehdy. Fakt super. Lidi utíkejte, jsou to šmejdi.

  Odpovědět
 15. Ty co nikdo nechce si dávají reklamu do televize.Dobra firma reklamu nepotřebuje.Reklamu si dělají činy a ne kecama v televizi.

  Odpovědět
 16. Musím reagovat-byl jsem klient Directu-skončil jsem díky prodeji vozu, ne jen tak-a nahlásil jsem na svém autě vandalismus-druhý den v servisu a další den opraveno a vyřízeno s pojišťovnou. takže já spokojenej. koukám spíš že problém mají ti co nejsou u directu pojištěni, svoje klienty si drží a hýčkají si je.

  Odpovědět
  • t hyckaji si je 😂😂😂🤣🤣👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿👍🏿 Jste mel skodu na aute za 1500 a pojistka 30/40 000??? Ze ? 😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   Odpovědět
  • Dobrý den, Jane. Jsme rádi, že jsme vše vyřešili k vaší spokojenosti. Zpětné vazby si opravdu vážíme. Přejeme krásný den.

   Odpovědět
 17. Já používám cestovní pojištění a už jednou mi vyšli vstříc – uhradili léky na horečku a teploměr. Jen jsem to zkusila – bylo to pár set a i přesto jsem měla do 5 dnů peníze na účtě:)

  Odpovědět
  • Hezký den, Adélo. Díky za váš komentář. Jsme rádi, že jste s námi měla dobrou zkušenost. Děkujeme za sdílení.

   Odpovědět
  • Dobrý den, Karle. Jsme rádi, že jsme vše vyřešili k vaší spokojenosti. Zpětné vazby si opravdu vážíme. Přejeme krásný den.

   Odpovědět
 18. Banda skurvys**u !!! 38tisic havarijni placene rocne a naboural jsem A POJISTOVNA JEDINY DUVOD PROC ZAMITKA BYL UDAJNY NEZPUSOVILY STAV VIZIDLA 🤬🤬🤬🤬🖕🏼 A to k auto mam radne servisovane za posledni pulrok desticky kotiuce visteni DPD OLEJE MOTOR PREVODOVKA FILTRY ATD ATD ATD NAPRAVA VSE nove ke vsemu faktury ale udajny stav vozidla neodpovidal!V Zmredi umrete tam vsichni na ty vase smela mercedes v hajzlu pojustka radne placena ale aby se ktimu postavily jak maji huzeranti hledaji kazdou zaminku jak se stoho vykriutit!!! VSEM DOPIRUCUJI !!! Znacky do depositu zrusit pojistku !!! A udelat novou!!! NEJLEPSI ZKUSENISTI MAM U HASICKE VZAJEMNE POJISTOVNY 2auta na totalku za pul roku ,pokazde me preplatily ! DIRECT at jDE DO p***!!!!

  Odpovědět
 19. Mé zkušenosti jsou pozitivní. Servisu poslali krycí list 3 dny od odeslání dokumentů na pojišťovnu.

  Odpovědět
  • Hezký den, Petře. Díky za váš komentář. Jsme rádi, že jste s námi měl dobrou zkušenost. Děkujeme za sdílení.

   Odpovědět
 20. Dobrý den všem,

  jste banda, to se nedá číst. Sice ne se vším souhlasím, ale protože to znám zevnitř, můžu potvrdit, že v této pojišťovně funguje řada bývalých lidí z ČP/Generali a to naprosto stejným způsobem. Nejsou to žádný „idioti“, jak uvádíte, výši škody určují dle identických postupů jako jiné pojišťovny. Pokud si paní nechá vyplatit škodu na Lexusu rozpočtem, přemýšlel bych o chybě na druhé straně. Nikdo jí jistě nezakázal si vozidlo nechat opravit v servisu…
  Omlouvám se, ale každý obdobně „chytrý“ by se měl zamyslet nejdříve nad sebou samým.

  Odpovědět
 21. Přesně tak je to banda vykuků,pryč od nich.Při sjednanem havarijním pojištění se nevstahuje na ruplé přední okno. Tak k čemu jim to člověk platí.

  Odpovědět
 22. Jsou to hajzlové. Pojistil jsem si auto na jeden rok. Starý vrak, který jsem měl v plánu do roka zlikvidovat a taktéž jsem učinil. Neřekli mi, že se pojistka automaticky prodlužuje. Naúčtovali mi 5700kč za nic. Auto bylo ekologicky zlikvidované. Dobře, může se říct moje vina, že nečtu pidiminy dovětky u smlouvy. Píšu jim, že mám finanční problém, tak ať počkají, že jim to na 3krát zaplatím a oni na mě okamžitě poslali exekutora…17700kč.

  Odpovědět
 23. Tuto pojišťovnu už ani náhodou vúbec nebrat tuknuté čelní sklo které vlivem teplot postupně prasklo a pojištovna se mi vysmála i když se řidič který škodu způsobil přiznal a i tak to nebylo uznáno jako důvod k zaplacení škodní události.Asi by potřebovali video záznam i se zvukem jak se to stalo.Takže absolutně nedoporučuji

  Odpovědět
 24. Me zkusenosti jsou strasne,pri plneni me oskubali,jeste si dovoli chtit platit pojisteni i kdyz vec uz davno nemam,komunikace vazne,odpovidaji vzdy az min.na 5urgenci,rozhodne tutu pojistovnu nedoporucuji!!!

  Odpovědět
  • Dobrý den, Miro. Je nám líto, že jste s námi měla negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Rádi se na to podíváme.

   Odpovědět
 25. Lidi,jak to tak čtu,přijde mi, že za většinu chyb si můžete sami 🙂
  milerád poradím, s Direct mám výborné zkušenosti – nejsou to zmetci a většinou plní spíš víc než míň (cca 150 pojistných událostí jak auto/majetek/cestovko i odpovědnost) takže mi napište kdo chcete poradit 😀

  – tuším že vás bude moc tak raději vyrobím nový e-mail, pište

  Odpovědět
  • Dobrý večer,
   také bych potřebovala poradit.Od února s poj. Direkt řeším PU na rod. domě nám orkán zvedl střechu a vytopil nám celý byt. 3kodu jsme nahlásili a já ji nafotila a poslala foto, ale telefon zlobil. tak jsem poslala fotky na kterých bylo špatné datum o 3 roky dříve. Nic se nedělo jen chtěli foto z opravy, ale to jsem si koupila nový telefon kde bylo správné datum, ale přišel koronavir. Po 3 měsících jsme dostali zamítací dopis, že fota jsou stará a odložili to. Poslali jsme nesouhlas a teď čekáme 2 měsíc a nic se neděje.Jestli dokážete poradit? Děkuji alllena@post.cz

   Odpovědět
 26. Katastrofa nikdy jsem nezažil takové jednání vyhořela mi elektroinstalace na nemovitosti vše pojištěno,direct oprava stála něco ale to prokazovani system debilni-dovolate se pouze na linku ktera Vam nepomuze jen preda informace,likvidatori idioti dokumentu 100tisic a mysli si ze si clovek vymysli vec,nikdy vice nedoporucuji po radach urgenci jiu nekomunikuji dovolat se neda nikam jen na linku ktera preda informace totalni katastrofa nikdy ne lituji rozhodnuti,zkuste jinou pojistovnu.

  Odpovědět
  • Dobrý den. Je nám líto, že jste s námi měli negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Obratem se ozveme.

   Odpovědět
 27. Já mám s touto pojišťovnou dobrou zkušenost. Mé zaparkované vozidlo bylo nabouráno klientem společnosti Direct a vše bylo bez problémů uhrazeno. Asi záleží na lidech, kteří to vyřizují.

  Odpovědět
  • Hezký den, Petře. Díky za váš komentář. Jsme rádi, že jste s námi měl dobrou zkušenost. Děkujeme za sdílení.

   Odpovědět
  • Dobrý den, Anno. Děkujeme za důvěru. V případě dotazů nás můžete kdykoliv kontaktovat na info@direct.cz nebo na klientském centru. Věříme, že budete spokojená.

   Odpovědět
 28. pojištění nemovitosti cca 2 roky, když kroupy poničil střechu na terase tak bez problémů vyplaceno rychle i v dostaečné výši. takže za mě OK.

  Odpovědět
 29. Dobrý den,já mám trošku jiný problém,ale asi dost velký.
  Platím povinné ručení čtvrtletně,v sobotu při silniční kontrole mi policií bylo zděleno,že vozidlo není pojištěné,nejde to vyřídit na místě,tak jdu do správního řízení jako majitel vozidla,úplně mi spadla brada a co teď.
  Po návratu domů jsem se díval na výpisy z účtů,jestli se náhodou odeslané peníze na pojišťovnu navrátili zpět kvůli nějaké chybě,což už se mi taky stalo,že jsem napsal špatné číslo,nic vše v pořádku,hledal jsem v dopisech,mailech,jestli najdu něco z pojišťovny co jsem přehlédl,žádná výpověď,žádné oznámení o ukončení pojištění,nic.
  Je neděle,napsal jsem mail na pojišťovnu,když to tady tak čtu,odpověď asi nebude z nejrychlejších,pokud vůbec nějaká bude,ráno musím jet znovu,jako každý den,proto jsem uzavřel novou smlouvu jinde,ať ten průser není ještě větší.

  Odpovědět
  • Dobrý den, Zdeňku. Je nám líto, že jste s námi měl negativní zkušenost. Bez bližších informací však nemáme šanci zjistit, co se stalo. I když věříme, že dnes už je vše vyřešené, v případě nespokojenosti doporučujeme vyplnit formulář na: https://www.direct.cz/online/podani-reklamace. Obratem se ozveme.

   Odpovědět
 30. Nemáte si sjednávát pojistky přes makléřské rádoby „finanční poradce“, kteří jsou touto pojišťovnou placení extra za to aby pro ni sjednáváli.
  Dle mého názoru jedna z nejhorších pojišťoven na trhu spolu s ČPP…
  Bohužel i když je v ČR konkurence velká, dle mých zkušeností se chová klientský fér pouze Česká Pojišťovna, nyní už Generali Česká Pojišťovna…

  Odpovědět
 31. Vyhozené peníze tato pojištovna neplní !!! Pojištění majetku nemovitosti . Nedostanete ani korunu !!! Nedoporučuji!!!!

  Odpovědět
 32. Pro né také nejhorší pojstovna arogantní a suverénní odpovědi na dopisy.důkazy je nezajímají.nejlepší když se podíváte na černé ovce vysílané 25.3 vecer tam to uvidíte.škoda ze jsem to nevěděla driv

  Odpovědět

Napsat komentář