Fio Banka

I Fio banka patří mezi nové banky na našem trhu, které jsou spojeny s možností získat celou škálu finančních produktů. Pokud bychom měli FIO někam zařadit, tak do skupiny těch, kde můžeme získat účet zcela zdarma, bez poplatků za vedení, nebo i bez poplatků za případné další operace. A to se týká nejenom soukromých klientů, ale týká se to logicky také podnikatelů, jelikož i ti mohou bezplatné účty používat. Dále je pozitivem, které Fio banka má, poměrně dobrá síť poboček, které se dnes nacházejí minimálně v krajských, ale postupně se objevují také v okresních městech.

Půjčky a úvěry

Kromě klasických bankovních účtů nabídne Fio banka také úvěrové produkty. V tomto směru se však mírně liší od běžných bank. Ty totiž nabízejí běžné půjčky na různé úroky a časová období. Tato banka však jde zcela jinou cestou a jako úvěrový produkt umožňuje získat pouze kontokorent. Tedy možnost čerpat peníze z účtu do mínusu. Klienti tak měsíčně nemusí hradit povinné splátky a zároveň mají k dispozici potřebnou rezervu na to, hradily případné výdaje.
Mimo této možnosti však vychází vstříc i těm, kteří chtějí stavět, rekonstruovat nebo kupovat nemovitost. Těm totiž Fio banka klasiku nabídne, a to konkrétně hypotéku, která má aktuální úrokovou sazbu na vynikající hodnotě pod 2 procenta. Vstříc ale vychází také podnikatelům, kterým nabídne úvěry doslova na míru.

Možnosti investování peněz

V čem se ale tato banka od svých konkurentů zcela liší, to jsou možnosti, které nabídne v oblasti investování peněz. Nejenom, že pořádá na toto téma pravidelné semináře, ale samozřejmě má k dispozici i vlastní aplikaci, která umožní každému zkusit a zhodnotit své finance, které má na účtu. I tím tak banka vychází vstříc celé řadě různých klientů. Tedy především těch, kteří v první řadě touží po výhodném zhodnocení svých peněz.

Máte zkušenosti se společností Fio banka? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex