Kooperativa pojišťovna

Kooperativa pojišťovna logo

Pojišťovnu s názvem Kooperativa určitě není třeba mnohým klientům nějak důkladně představovat. A to proto, že se jedná o pojišťovnu na našem trhu, která má velmi dobrou tradici, která je spojena s profesionálními službami, širokou sítí poboček a mnohými obchodními zástupci. Díky tomu všemu tak může Kooperativa nabídnout špičkové služby, a to nejenom u nás, ale také v zahraničí. Navíc nabídne i mnoho výhod, které souvisejí třeba i s tím, že řadu věcí není nutné řešit přímo na pobočce, ale je možné je vyřešit buď online, stejně jako je možné je vyřešit telefonicky.

Co nám může Kooperativa nabídnout?

Začneme tím, jaké pojistné produkty nám může pojišťovna Kooperativa nabídnout. Pokud začneme u naší osoby, je to určitě cestovní pojištění, které souvisí s našimi výlety do zahraničí. Stejně tak ale můžeme využívat také úrazové pojištění, které je doplněno i pojištěním životním, které je zajímavým spořicím produktem. V čem se ale Kooperativa liší od konkurentů, to je i možnost pojistit své dítě.

Stejně tak jednoduše a výhodně ale můžete pojistit i váš majetek. Lze využít jak povinné ručení a havarijní pojištění, tak lze pojistit vaši domácnost, nebo nemovitost v podobě rodinného domu, či jeho dalších součástí.

I pro podnikatele

Že je Kooperativa skutečně zajímavou pojišťovnou, to dokládá i fakt, že se specializuje také na podnikatele. Těm nabídne možnosti klasických pojistek, které souvisejí třeba s pojištěním rizik v rámci podnikání. Stejně tak ale nabídne pojištění průmyslu, nebo pojištění automobilů. Nejzajímavější je jistě i zákonné pojištění zaměstnavatele, jelikož v tomto případě se jedná o pojistku, kterou nabízí skutečně jenom Kooperativa a žádná jiná pojišťovna na trhu. A tak se mnozí podnikatelé nejenom mohou, ale často se dokonce musí o službách pojišťovny na vlastní kůži přesvědčit.

Mohlo by tě zajímat: velký slovník pojmůzáklady pojišťovnictvípovinné ručení, havarijní pojištění, pojištění bytu, pojištění domácnosti, pojištění domu, pojištění odpovědnosti, životní pojištění

Máte zkušenosti se společností Kooperativa? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Kooperativa pojišťovna
3.8 (76.36%) 11 votes

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.
Chci půjčku

3 Comments on Kooperativa pojišťovna

 1. Co se týče moji zkušeností s Kooperativou tak je to jedním slovem katastrofa.
  U Kooperativy jsme měli pojištění v rámci leasingu u Škodovky.
  Zaměstnanci, se kterými jsem se u nich setkala jsou arogantní a absolutně neumějí jednat se zákazníkem.
  Stalo se to, že jsem srazila srnu. Auto bylo pojízdné, tak jsem ho mohla dovést do servisu.
  Na opravu jsme čekali 3 týdny. Podle smlouvy jsme měli nárok na náhradní vozidlo po dobu 20 dní v případě, že bude auto opravované v domovském servise. (což bylo) V případě, že to bude v jakémkoliv jiném autorizovaném servisu Škodovky i tak nám vzniká nárok na náhradní auto po dobu 10 dní.
  Auto nám bylo půjčeno na dva dny s tím, že mají rozpůjčování aut naplánováno a pro nás jednoduše nezbylo.
  Za tyto dva dny byla sazba cca 3000,–. (v případě plných 20 dní by se jednalo o částku cca 30 tis.)
  Po asi měsíci nám přišel dopis od Kooperativy, že nám nevznikl nárok na náhradní vozidlo, takže tyto 3000,– máme uhradit my.
  Zaměstnanci neustále jako kolovrátek opakovali, že by jsme na náhradní auto nárok měli jen v případě, že oprava přesáhne 8 normohodin.
  Nic takového jsme ve smlouvě nenašli, nehledě na to, že auto jsme k dispozici neměli celé tři týdny a nikdo nám to nijak nekompenzoval.
  Výše pojistky byla 17 700,–/rok, za mě je to dost vysoká pojistka na to aby pojišťovna zafungovala při nějakém problému.
  A to jsem se ještě po telefonu od jednoho ze zaměstnanců dozvěděla, že pojistka není svojí vyšší nijak přemrštěná tak co bych čekala.

  Co jim tedy nemůžu upřít tak alespoň zaplatili opravu auto po srážce se srnou bez jakýchkoliv problémů.

  Závěrem tuto pojišťovnu určitě nedoporučuji. Od více lidí jsem slyšela, že mají nejvyšší rušivost pojistek vůbec, což po této zkušenosti chápu.

 2. Pojištění u této pojišťovny se vyplatí jen jejím zaměstnancům. Doufám, že za naše peníze mají pěkné odměny. Téměř 10let jsem jako součást pojištění hypotéky platila i pojištění na nemoc a pobyt v nemocnici. A teprve loni jsem si dovolila onemocnět se spondilodiscitidou (zánět meziobtarlové ploténky a obratlů) a jaké bylo překvapení že mi nic nevyplatily. Záda přece mají ve výjímce. Nikdo se s vámi osobně bavit nechce, pouze si dopisují. Paní je určitě odborník na svém místě, když splete i několik událostí do jedné a diagnozám taky vůbec nerozumí. Stačí jí číselná diagnóza( nevím proč chtějí veškerou dokumentaci, nečtou jí)a podle tabulky to vyhodnotí. A jako další raritka, po okamžité výpovědi ještě měsíc platíte navíc. KOOPERATIVA JE NESERIÓZNÍ POJIŠŤOVNA.

 3. obyčejná sviňárna – můj konkrétní případ – na nohejbale mi praskla achillova šlacha – odpověď pojišťovny, když jsem chtěl po 3 měsících nemocenské plnění: ruptura achillovy šlachy je běžná věc, která se může stát i při chůzi “viz. naše podmínky strany 85 drobným písmem, takže se nejedná o úraz, ale běžnou věc… většinou nejsem sprostý, ale tady tyhle kurwy si nic jiného nezaslouží…

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*