mBank

mBank
mBank

Tato banka paří mezi ty novější a samozřejmě i mladší, které na našem trhu najdeme. V minulosti dokonce patřila mezi jednu jedinou bankovní instituci, která svým klientům neúčtovala poplatky. A to jak poplatky za vedení účtu, tak samozřejmě také za platby. I proto se stala poměrně známou variantou a dnes je považována za plnohodnotnou možnost, která zdatně konkuruje největším bankovním domům u nás.

Co může mBank nabídnout?

Škála nabízených produktů je skutečně velmi široká. To hlavní, co samozřejmě nabídne, to jsou klasické účty, které lze využít k běžným finančním operacím. Ty jsou ale doplňovány i několika spořícími účty, které při splnění podmínek nabídnou zhodnocení o něco lepší.
Samozřejmostí jsou ale také úvěrové produkty, kterých má mBank hned několik. Základem je samozřejmě klasická půjčka, která může posloužit klientům na celou řadu dalších věcí. Druhou možností, která se přímo nabízí, je poté kontokorent. Tedy možnost čerpat peníze do mínusu. Dále jsou to ale i kreditní karty s možností získat jedno procento z nákupů zpět, nebo úvěry spojené s nemovitostí – mezi ty patří i hypotéka.

Široká škála zajímavých služeb

Mimo klasické bankovní služby, které jsou spjaté také s internetovým bankovnictvím, nabídne mBank i dalších několik služeb. Jsou jimi jak nová mobilní aplikace pro snadnou správu vašich účtů, tak i možnost získat třeba levnější volání. Dále to je propojení telefonu s vaším účtem a SMS notifikace, nebo výhodné pojištění vás a také vaší rodiny. A to třeba v případě, kdy se chystáte na dovolenou, ale i v případě, kdy chcete ochránit vaši domácnost. Díky tomu se tak mBank nestává pouze bankou, ale doslova plnohodnotným partnerem pro řešení celé řady situací, které mohou každý den nastat. A to s jistotou toho, že služby lze využít a začít využívat nejenom na pobočce, ale samozřejmě také prostřednictvím internetové správy účtů.

mBank nabízí tyto služby

Účty
– Osobní účet mKonto
– mKonto Business

Spoření
– Spočicí účet eMax
– eMax Business
– eMax Plus
– mSpoření
– mVklad

Úvěry
– mPůjčka Plus
– mRezerva (vaše povolené přečerpání)
– mHypotéka Light (výhodný úrok 1,84%)
– Refinancování
– Koupě nemovitosti
– mHypotéka na výstavbu
– Americká hypotéka
Konsolidace
– Vypořádání a vyrovnání
– Povolené přečerpání pro podnikatele

Karty
– mKreditka (1% z nákupu zpět)
– Platební karty Visa
– Karta Visa eMax

Pojištění
– Cestovní pojištění
– Pojištění k hypotéce
– Pojištění pravidelných výdajů
– Pojištění schopnosti splácet ke kreditní kartě
– Pojištění k půjčce
– Pojištění zneužití karty

mKonto parametry

– Založení účtu do pár minut online nebo prostřednictvím kurýra až domů (můžete využít i kteréhokoliv obchodního místa mBank) zdarma
– Vedení účtu zdarma
– Všechny příchozí a odchozí platby v rámci ČR zdarma
– Nastavení, platby inkasa, SIPO i trvalé příkazy zdarma
– Bezkontaktní platební karta Visa Classic zdarma
– Elektronické měsíční výpisy zasílány na váš e-mail zdarma
– Měsíčně až 3 výběry z jakéhokoli bankomatu v ČR zdarma
– SMS zprávy nebo e-mailu – dokonalý přehled o pohybu na účtu
– Účet k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu prostřednictvím internetového bankovnictví
– Na jedno rodné číslo můžete mít otevřeno jen jedno mKonto
– Sdílet účet můžete např. s rodinným příslušníkem, stačí jej ustanovit jako svého spolumajitele nebo disponenta

Máte zkušenosti s bankou mBank? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda služby této společnosti využít či nikoliv.

3 Comments on mBank

  1. mBank – internetová banka? To v žádném případě! Vyřídit s bankou něco online naprosto nemožné, musíte volat a účty za hovory platíte sami. Nejhorší banka mezi bankami. Ve všem je nějaký háček. Založil jsem si účet a zlatou mKartu, která poskytuje různé výhody, jako je výběr z bankomatů v zahraničí zdarma nebo výhodné pojištění po celém světě. Nenechte se zmást, není to tak úplně pravda. Výběr působí zdarma ale směnný kurz je vysoký. Zdarma není nic. Za výběr z bankomatů od jiné banky sice zaplatíte poplatek 100 Kč ale ve výsledku to je výhodnější, než od mBanky!!! A tohle jednání mě naprosto sere! Nehledě na to, že po prvním výběru v zahraničí banka kartu zablokovala a odblokování bylo takřka nemožné. Celá dovolená totálně otrávená řešením potíží na straně banky. Domnívám se, že v této bance navíc pracují samí neschopní zaměstnanci, protože to, co jsem si z bankou zažil byl očistec…

    • Přesně.Zažila jsem něco podobného.Domluva hrozná.Pokud něco chcete,tak jen po zavolání na M-linku.Provoláte spoustu peněz a stejně se nedomluvíte.

  2. Dobrý den, když jsem zakládal účet u M Bank tak jsem se informoval u nich, že v okolí nejsou dostupné bankomaty jejich banky a bylo mi od M banky řečeno,že mám výběry zdarma.! A teď platím za každý výběr z jiného bankomatu 29,-Kč, takže asi to je to zdarma :)! To samé i za sms o příchozí platbě, za každou od Vás zaslanou sms platím. Tomu říkám podvod na klientech! Nelíbí se mi jak napřed vše zdarma a potom jedna platba za druhou. A takových podvodů s platbami je více zajimavé že na začátku pár měsícu to bylo zadarmo a postupně přibývají platby.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*