mBank

Tato banka paří mezi ty novější a samozřejmě i mladší, které na našem trhu najdeme. V minulosti dokonce patřila mezi jednu jedinou bankovní instituci, která svým klientům neúčtovala poplatky. A to jak poplatky za vedení účtu, tak samozřejmě také za platby. I proto se stala poměrně známou variantou a dnes je považována za plnohodnotnou možnost, která zdatně konkuruje největším bankovním domům u nás.

Co může mBank nabídnout?

Škála nabízených produktů je skutečně velmi široká. To hlavní, co samozřejmě nabídne, to jsou klasické účty, které lze využít k běžným finančním operacím. Ty jsou ale doplňovány i několika spořícími účty, které při splnění podmínek nabídnou zhodnocení o něco lepší.
Samozřejmostí jsou ale také úvěrové produkty, kterých má mBank hned několik. Základem je samozřejmě klasická půjčka, která může posloužit klientům na celou řadu dalších věcí. Druhou možností, která se přímo nabízí, je poté kontokorent. Tedy možnost čerpat peníze do mínusu. Dále jsou to ale i kreditní karty s možností získat jedno procento z nákupů zpět, nebo úvěry spojené s nemovitostí – mezi ty patří i hypotéka.

Široká škála zajímavých služeb

Mimo klasické bankovní služby, které jsou spjaté také s internetovým bankovnictvím, nabídne mBank i dalších několik služeb. Jsou jimi jak nová mobilní aplikace pro snadnou správu vašich účtů, tak i možnost získat třeba levnější volání. Dále to je propojení telefonu s vaším účtem a SMS notifikace, nebo výhodné pojištění vás a také vaší rodiny. A to třeba v případě, kdy se chystáte na dovolenou, ale i v případě, kdy chcete ochránit vaši domácnost. Díky tomu se tak mBank nestává pouze bankou, ale doslova plnohodnotným partnerem pro řešení celé řady situací, které mohou každý den nastat. A to s jistotou toho, že služby lze využít a začít využívat nejenom na pobočce, ale samozřejmě také prostřednictvím internetové správy účtů.

mBank nabízí tyto služby

Účty
– Osobní účet mKonto
– mKonto Business

Spoření
– Spočicí účet eMax
– eMax Business
– eMax Plus
– mSpoření
– mVklad

Úvěry
– mPůjčka Plus
– mRezerva (vaše povolené přečerpání)
– mHypotéka Light (výhodný úrok 1,84%)
– Refinancování
– Koupě nemovitosti
– mHypotéka na výstavbu
– Americká hypotéka
– Konsolidace
– Vypořádání a vyrovnání
– Povolené přečerpání pro podnikatele

Karty
– mKreditka (1% z nákupu zpět)
– Platební karty Visa
– Karta Visa eMax

Pojištění
– Cestovní pojištění
– Pojištění k hypotéce
– Pojištění pravidelných výdajů
– Pojištění schopnosti splácet ke kreditní kartě
– Pojištění k půjčce
– Pojištění zneužití karty

mKonto parametry

– Založení účtu do pár minut online nebo prostřednictvím kurýra až domů (můžete využít i kteréhokoliv obchodního místa mBank) zdarma
– Vedení účtu zdarma
– Všechny příchozí a odchozí platby v rámci ČR zdarma
– Nastavení, platby inkasa, SIPO i trvalé příkazy zdarma
– Bezkontaktní platební karta Visa Classic zdarma
– Elektronické měsíční výpisy zasílány na váš e-mail zdarma
– Měsíčně až 3 výběry z jakéhokoli bankomatu v ČR zdarma
– SMS zprávy nebo e-mailu – dokonalý přehled o pohybu na účtu
– Účet k dispozici 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu prostřednictvím internetového bankovnictví
– Na jedno rodné číslo můžete mít otevřeno jen jedno mKonto
– Sdílet účet můžete např. s rodinným příslušníkem, stačí jej ustanovit jako svého spolumajitele nebo disponenta

Máte zkušenosti s bankou mBank? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda služby této společnosti využít či nikoliv.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub Franek

Nejhorší banka v ČR
Vše komplikované, komunikace, neochota, zavěsí vám tel. několikrát.
Složité přihlášení inter.bank., ruzné nesmyslné podmínky, komplikované rušení účtu.
Lehce lze sjednat – komplikovaně lze zrušit.
Všem doporučuji vyhnout se této bance obloukem.

Renata R.

VELKÁ NESPOKOJENOST !!!

Jsme letití klienti u mBank, proto jsme si tam i sjednali hypotéku. S bankou je, ale jednání jedná velká katastrofa, počínaje hypotečními poradci p.Sivulkou d( Praha-Anděl ) nebo p.Vrbovou (Praha-Pankrác ). Jedním dechem vám sdělují, že vámi osobně dodané dokumenty jsou zpracované, ale chodí vám automatické upomínky, protože v systému stále nejsou. Druhou větou sdělují, že je jedno kam dokumenty přinesete, protože to jde do centrálního registru a jsou internetová banka. Dokumenty můžete poslat mailem, osobně donést a stejně v systému nikde nejsou. Nikdo se s vámi pořádně nebaví a když chcete nadřízeného, položí telefon. mLinka taky nefunguje. Strávíte jednou záležitostí několik týdnu a modlíte se, ať vám nenapaří penále za nedoložené dokumenty, které jste ale v termínu doložili. Přijde takovéto jednání někomu opravdu vhodné ?

Zbyněk

mBanka – nejhorší banka na trhu. Naprosto souhlasím s TOMÁŠ JEDNO, mám úplně stejné možná i horší zkušenosti. Navíc jsem několikrát reklamoval výpočty úroků a připisování bonusů, po nějaké době uznali, že udělali chybu. Odůvodnili to „nastavením systému“. Ten „systém“ je nastaven tak, aby byl uživatelsky naprosto nekomfortní. Lidé na mLince naprosto nechápou, co dělají, co spravují, veškeré informace od Vás chtějí min. 2x (neumí si je najít), navíc rozhovor není s nimi ani příjemný. Opravdu nedoporučuji.

3
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex