Poštovní spořitelna

Nejenom do klasické banky, ale i na poštu si můžeme přijít vyřídit bankovní účet, nebo další s ním spojené produkty. Tou možností je Poštovní spořitelna, dnes hlavně propagovaná pod obchodní značkou Era. Výhody této banky jsou samozřejmě jasné, a to obrovské množství kontaktních míst, tedy poboček, které mají velice dobrou otevírací dobu. To jasně vede k tomu, že Poštovní spořitelna patří mezi nejdostupnější banky, jaké na trhu najdeme. S tím souvisí také fakt, že Era nabídne i řadu produktů, které oceníme nejenom v rámci správy našich financí.

Klasické účty a spořící produkty

To hlavní, co nám Poštovní spořitelna umožní sjednat, je samozřejmě klasický bankovní účet. Ten můžeme otevřít velmi jednoduše, a to na kterékoliv pobočce. Určený je pro každého, kdo dosáhl již 10 let věku. Mezi pozitiva patří i dostatek karet, nebo elektronické bankovnictví a jednoduchá správa. S účtem ale mohou souviset i spořící produkty, díky kterým úročíte své finance každý měsíc, ale peníze máte stále k dispozici k tomu, abyste je mohli používat. A to vše bez zbytečných poplatků, v rámci Era červeného konta.

Půjčky a úvěry

Poštovní spořitelna nám ale může půjčit také peníze. A to především na naše bydlení, jelikož v tomto směru je tím klíčovým produktem právě hypotéka. Jednoduché vyřízení nebo nízká úroková sazba. To je jenom zlomek výhod, které Poštovní spořitelna nabídne. Vše ale doplňuje také klasickými půjčkami, které lze získat bez zajištění, na cokoliv a také na pobočce.
Dále to je ale i výhodné pojištění, které nemusí souviset jenom s využívanými službami, ale může souviset také s naší domácností. Vše podporují o doplňkové služby s výhodnější nabídkou mezinárodních plateb, různé CashBack služby a další cesty k tomu, proč je Poštovní spořitelna vhodná i pro náročnější klientelu, které hledá to, co jí ostatní banky nemusejí nabízet.

Poštovní spořitelna (Era) nabízí tyto služby

Účty
– Era osobní účet

Spoření a investice
– Era červené konto
– Era spořicí účet
– Era první konto
– Vkladní knížka
– Era termínovaný vklad
– Dětská vkladní knížka
– Poštovní investiční program
– Stavební spoření

Bydlení
– Era hypotéka
– Era půjčka na bydlení
– Stavební spoření

Pojištění
– Penzijní připojištění
– Životní pojištění
– Cestovní pojištění
– Pojištění k platebním kartám
– Pojištění k Era kreditce

Půjčky
– Era půjčka
– Era kontokorent

Máte zkušenosti se společností Poštovní spořitelna? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ladislav

Absolutně nejhorší banka. Při žádosti o převodu finančních prostředků z dědictví na můj účet v jiné bance a předložení písemného Rozhodnutí o dědictví od notáře požadovali na poště ověření podpisu. Samozřejmě nic nemohli na tomto oficiálním dokumentu ověřovat ale poplatek jsem zaplatit musel, prý to je tak zavedené. Jen by mě zajímalo jak může pošta ,,ověřovat“ notářské Rozhodnutí, mám za to, že notář stojí ve státní správě podstatně výš než nějaká poštovní spořitelna. Nebo šlo zase jenom o ten poplatek..

Eva

Nejhorší banka, se kterou jsem se kdy v životě setkala. Telefony neberou, nikam se nedovoláte na žádné z vyhledaných čísel. Nesmyslně složité elektronické bankovnictví, překomplikované webovky. Ani nevím, jak se ta instituce vlastně jmenuje ERA? Poštovní spořitelna? ČSOB? Vše, co potřebuji, musím řešit osobně na pobočce. Před lety mě ukecali, abych u nich zůstala. Po čase mně bez upozornění vrátili zrušené poplatky – otřesné jednání – teď už mně zrušení nikdo nevymluví. Pokud budou dělat potíže, podám na ně stížnost.

Láďa

Velice zastaralá služba. Nic nejde vyřídit a ověřit elektronicky. Z většiny pracovníků čiší panická hrůza něco změnit, vyhovět klientovi. Šílená sešněrovanost, formalizmus. Téměř vše je nutné vyřizovat osobně na pobočce hromadou papírů a dopisů. Neobjednané placené služby, zdlouhavá aktivace IB, velká chybovost, nutnost reklamace. Proti konkurenci nemá žádnou výhodu. Nedoporučuji.

Jirka1or

Aktivace internetového bankovnictví, od Poštovní Spořitelny je naprostá tragédie !

Proč není problém třeba u Monety, nebo EquaBanky ?

Ať jde do prdele celá Poštovní Spořitelna – Vystrašení Diletanti !
Svoje služby tak můžou nabízet leda HEKRŮM !!!
Ti se určitě zaregistrují i připojí !!!
To není pro normálního uživatele – takové přebespečení !

4
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex