Poštovní spořitelna

Poštovní spořitelna
Poštovní spořitelna

Nejenom do klasické banky, ale i na poštu si můžeme přijít vyřídit bankovní účet, nebo další s ním spojené produkty. Tou možností je Poštovní spořitelna, dnes hlavně propagovaná pod obchodní značkou Era. Výhody této banky jsou samozřejmě jasné, a to obrovské množství kontaktních míst, tedy poboček, které mají velice dobrou otevírací dobu. To jasně vede k tomu, že Poštovní spořitelna patří mezi nejdostupnější banky, jaké na trhu najdeme. S tím souvisí také fakt, že Era nabídne i řadu produktů, které oceníme nejenom v rámci správy našich financí.

Klasické účty a spořící produkty

To hlavní, co nám Poštovní spořitelna umožní sjednat, je samozřejmě klasický bankovní účet. Ten můžeme otevřít velmi jednoduše, a to na kterékoliv pobočce. Určený je pro každého, kdo dosáhl již 10 let věku. Mezi pozitiva patří i dostatek karet, nebo elektronické bankovnictví a jednoduchá správa. S účtem ale mohou souviset i spořící produkty, díky kterým úročíte své finance každý měsíc, ale peníze máte stále k dispozici k tomu, abyste je mohli používat. A to vše bez zbytečných poplatků, v rámci Era červeného konta.

Půjčky a úvěry

Poštovní spořitelna nám ale může půjčit také peníze. A to především na naše bydlení, jelikož v tomto směru je tím klíčovým produktem právě hypotéka. Jednoduché vyřízení nebo nízká úroková sazba. To je jenom zlomek výhod, které Poštovní spořitelna nabídne. Vše ale doplňuje také klasickými půjčkami, které lze získat bez zajištění, na cokoliv a také na pobočce.
Dále to je ale i výhodné pojištění, které nemusí souviset jenom s využívanými službami, ale může souviset také s naší domácností. Vše podporují o doplňkové služby s výhodnější nabídkou mezinárodních plateb, různé CashBack služby a další cesty k tomu, proč je Poštovní spořitelna vhodná i pro náročnější klientelu, které hledá to, co jí ostatní banky nemusejí nabízet.

Poštovní spořitelna (Era) nabízí tyto služby

Účty
– Era osobní účet

Spoření a investice
– Era červené konto
– Era spořicí účet
– Era první konto
– Vkladní knížka
– Era termínovaný vklad
– Dětská vkladní knížka
– Poštovní investiční program
– Stavební spoření

Bydlení
– Era hypotéka
– Era půjčka na bydlení
– Stavební spoření

Pojištění
– Penzijní připojištění
– Životní pojištění
– Cestovní pojištění
– Pojištění k platebním kartám
– Pojištění k Era kreditce

Půjčky
– Era půjčka
– Era kontokorent

Máte zkušenosti se společností Poštovní spořitelna? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Poštovní spořitelna
3 (60%) 3 votes

5 Comments on Poštovní spořitelna

  1. Nejhorší banka kterou znám. Dostal jsem se do mínusu , ale hned jsme to vyrovnali bylo to 7 kč a banka zablokovala kartu tak že jsem bez prostředků. Odblokace prý do tří dnů , hrůza děs , pryč od tama.Ještě jsem se nesetkal aby banka blokovala kartu k vůli mínusu. Ochota žádná , a navíc zadržujou naše peníze které nechou vydat.

  2. Era je banda darebáků a podvodníků. Dostal jsem se do mínusu 0,81 haléřů kvůli výpisu,ačkoliv jsem měl zřízené internetové bankovnictví a tudíž mi neměli chodit žádné výpisy.A ti darebáci po mě chtěli kvůli 81.haléřům zaplatit pokutu 400kč.Nikomu nedoporučuji tuto banku.

  3. Ke je možno si stěžovat na nefunkční bankomat v Orlové u Bille. Od 26.6 každému klientovi hlásí , že má nefunkční kartu a u jiných bank jde na ni vybírat. Proč zůstavat u banky kde nelze používat její kartu a musíte platit za výběr u jiných bank. Karty jsou v pořádku, nepoškrábáne ale pořád hlási nefunkční karta pro tento bankomat i když jste tam celých 5 let vyzvedával bez problému.

  4. Poprvé jsem šla vložit na účet peníze někomu jinému do Poštovní spořitelny. Zaměstnanci mají asi v popisu práce obtěžovat lidi a nabízet jim jiné produkty. Zpovidat je , kde mají půjčku , banku atd. Nikde jsem se s Tím nesetkala. jen tam. Hruza

  5. Jejich bankovní specialista na poště mi kromě nastavení jiné služby než jsem chtěl, také zrušil 2 faktorové zabezpečení bez mého vědomí! Takže opravdu hrůza, obzvláště na poštách a to i v případě takzvaných bankovních a pojišťovacích specialistů.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*