Rychlá půjčka pomůže, když víte jak na ni

Jste v situaci, kdy výplata nedorazila prozatím na účet nebo vám nezbyla hotovost na úhradu výdajů nebo si jen chcete půjčit na novou pračku, telefon nebo kabelku? Rychlá půjčka ihned je vhodným řešením pro všechny, kdo nemají exekuci a mají alespoň minimální pravidelný příjem. Sháníte-li půjčku, kterou vám vyplatí do 15 minut, nepotřebujete žádné dokumenty a není vyžadován ani podpis smlouvy, pak jste tady správně. Rychlá půjčka ihned je jedinečný produkt, který poskytují výhradně nebankovní společnosti.

Čím nižší sumu požadujete, tím máte větší jistotu, že půjčku získáte. Potřebujete si půjčit 1 000 Kč na týden? Poskytne vám je celá řada nebankovních společností a některé dokonce zdarma, bez úroku. Půjčky jsou bez nahlížení do registru, složitého vyřizování. Vše zvládnete snadno a rychle online.

Jaké má rychlá půjčka ihned základní parametry:

 • částky od 500 do 4999 Kč
 • peníze vrátíte do 30 dní
 • není nahlíženo do registru
 • žadatel musí mít vlastní účet v bance
 • rychlá půjčka ihned je bez doložení příjmu
 • půjčka je bezúčelová
 • vyřídíte si ji online
 • první půjčka zdarma u vybraných poskytovatelů
 • není třeba ručitel, spolužadatel, ani zástava

 

Jak si o půjčku požádat:

Sjednání mikro půjčky lze online i prostřednictvím SMS zprávy. Vybrat si můžete libovolnou částku, pak už jen stačí vyplnit jednoduchou registraci, stačí vám údaje opsané z OP či jiného dokladu, číslo účtu, platný email a platné telefonní číslo.

 • zvolte si poskytovatele půjčky
 • vyberte na kalkulačce potřebnou částku a počet dní
 • vyplňte registrační formulář
 • žádost odešlete
 • vyčkejte na schválení půjčky
 • hotovost vám je převedena na účet do 15 minut

 

Proč rychlá půjčka ihned?

Rychlá půjčka ihned na účet je velmi výhodný produkt ve chvíli, kdy potřebujete rychle půjčit. Má celou řadu výhod – rychlé vyplacení, spolehlivost, solidnost, jednoduché řešení pro ženy na mateřské, studenty i začínající podnikatele. Podmínkou je mít minimálně 18 let a platný doklad totožnosti. Nejsou zde nečekané nebo skryté poplatky, vše lze vyřídit online z pohodlí domova. Nevýhodou jsou vyšší sazby RPSN nebo poplatky za poskytnutí půjčky.

Jakou rychlou půjčku si vybrat?

Vyberte si takovou rychlou půjčku, která vám umožní získat peníze převodem na účet velmi rychle, nevyžaduje žádné poplatky a můžete ji kdykoliv vrátit předčasně nebo si termín splatnosti odsunout. Pro nové zákazníky si vybírejte nabídku první půjčky zdarma, kdy je možné získat půjčku až do 10 000 Kč bez jakéhokoliv úroku a poplatku.

 

Ferratum – půjčit si můžete až 10 000 Kč na 30 dní. Pro nové zákazníky je zde první půjčka zdarma a navíc  Ferratum nevyžaduje zaslání verifikačního poplatku ve výši 1 Kč jako ostatní společnosti. Společnost Ferratum poskytuje své služby po celé Evropě, stala se první nebankovní společností, která obdržela bankovní licenci. Na základě řádně uhrazené půjčky si můžete kdykoliv půjčit i vyšší částky.

 

Via SMS – poskytuje částky již od 500 Kč. První půjčka pro nové zákazníky je maximálně 5000 korun. Sjednání a vyplacení půjčky netrvá déle než 60 minut. Via SMS půjčka je bez kontroly registru a doložení příjmů. Je vhodná i pro nezaměstnané a ženy na mateřské. Je potřeba zaslat ověřovací poplatek ve výši 1 Kč.

 

Japonská půjčka – Je v maximální výši 4 999 Kč pro nového zákazníka. Těm stávajícím může nabídnout až 50 000 Kč za velmi výhodných podmínek. Chcete-li opravdu rychle peníze, za příplatek 190 Kč vám ji vyplatí do 10 minut od schválení žádosti o půjčku.  Pokud tento termín nestihne, není vám účtován poplatek. Oblíbená je především mezi studenty. Jde o ryze český produkt společnosti Home Credit. Není potřeba dokládat příjem nebo jezdit pro podpis smlouvy.

Napsat komentář