Twino – investiční P2P platforma

Společnost Twino nabízí investorům z celé Evropy možnost získat vysoké výnosy investováním do nezajištěných P2P půjček. Jedná se o spotřebitelské úvěry z Polska, Gruzie, Lotyšska, České republiky, Ruska a Dánska, které poskytují úrokové sazby mezi 10 – 40% ročně. Úvěrové podmínky se liší v rozmezí 1 – 24 měsíců, což dává investorům větší flexibilitu v krátkodobém horizontu, ale potenciálně nižší návratnost v dlouhodobém horizontu.

Rychlý růst P2P portálu Twino

Jedním z důvodů, proč má tato platforma rychlý růst, je její dostupnost pro investory z eurozóny a Velké Británie díky partnerství se společností Swedbank. V důsledku toho mohou být investice provedeny v eurech (EUR) nebo v britských librách (GBP) s minimem € / £ 10.

Dalším důvodem, proč se této lotyšské společnosti tolik daří, je její velmi populární „BuyBack Guarantee“, čímž slibuje splacení jistiny investora plus úroky, pokud je dlužník 30 dní po splatnosti. Většina půjček na portálu Twino je s touto zárukou.

Funkce Twino Auto Invest

Své investice můžete snadno automatizovat zadáním vámi zvolených parametrů pomocí funkce Twino Auto Invest. Tato funkce je zvláště oblíbená, protože umožňuje snadnou diverzifikaci finančních prostředků v rámci velkého počtu úvěrů.

Auto Invest je snadný s těmito klíčovými parametry:

  • Celková investice
  • Maximální investice na jednu půjčku
  • Minimální vyvážení
  • Reinvestování
  • Úrokové sazby
  • Podmínky úvěru
  • Země

Obrovské množství půjček v této platformě zajistí, že bez ohledu na to, jaké parametry si vyberete, bude nástroj Auto Invest schopen vhodně diverzifikovat vaše finanční prostředky.

Ačkoliv Auto Invest obvykle dělá svou práci dobře, nezapomínejte ho pravidelně kontrolovat, abyste se ujistili, že vše pracuje jak má.

Výhody pro investory

Twino je jednoduše skvělou volbou pro investory. Zabezpečení BuyBack Guarantee spolu se snadno použitelnou funkcí Auto Invest a přehledným rozhraním umožňuje každému snadno pracovat na svém pasivním příjmu.

Velké množství nabízených půjček, do kterých lze investovat a nízká minimální investice ve výši 10 EUR zaručuje, že každý může začít investovat.

Nevýhody pro investory

Vysoké úrokové sazby účtované dlužníkům nemusí být vždy každému investorovi po chuti.

Dalším nedostatkem je málo informací o dlužníkovi, kterému půjčujete.

Máte zkušenosti s investiční službou Twino? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

5 1 vote
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex