Ušetřete na půjčce díky zajímavým akcím

Poskytovatelů nebankovních půjček je opravdu mnoho. Jelikož jsou si tyto společnosti vysoké konkurence vědomy, čas od času můžete narazit na zajímavé akce. Některé z nich opravdu stojí za to se u nich zastavit. Pojďme se tedy nyní podívat na ty nejzajímavější. Zároveň si také řekneme, jak fungují a na co při jejich uplatnění nesmíte zapomenout.

První půjčka zdarma

Na slovo ZDARMA spousta lidí slyší. Ale spousta lidí je již také velmi obezřetná, co se věcí ZDARMA týká. Většinou hledají nějaké „ale“, nějaký „háček“. V tomto případě se však opravdu není čeho bát. Pokud dodržíte předem stanovené podmínky, bude vaše půjčka opravdu zdarma.

Tuto akci nabízí většinou společnosti poskytující krátkodobé půjčky. Ty fungují tak, že si půjčíte určitý obnos a do určitého dohodnutého data (například do 30 dní) peníze vrátíte. Hned na začátku víte také, kolik přeplatíte, jaký je poplatek za celou půjčku. U akcí „První půjčka zdarma“ tento poplatek za půjčku neplatíte. Vrátíte tak skutečně jen to, co jste si půjčili. Žádný poplatek, žádné úroky. Je ovšem třeba dodržet jasně dané podmínky. Mezi nejčastější patří splatit půjčku včas, bez prodlení i bez prodlužování a odkládání splatnosti.

 

Příklady poskytovatelů půjček, u kterých můžete na akci „První půjčka zdarma“ narazit:

 

Zaplo

U Zaplo si můžete napoprvé půjčit až 8 000 Kč, a to na dobu až 30 dní. Pokud peníze z první půjčky vrátíte včas, ve sjednaném termínu a nebudete splatnost půjčky ani prodlužovat, bude tato vaše první půjčka zcela zdarma.

Akce není časově omezena.

 

CreditAir

CreditAir je půjčka od Cream Finance Czech s.r.o. Půjčit si můžete až 10 000 Kč, maximálně na 45 dní. Dle informací zástupce společnosti je první půjčka vždy zdarma, a to dokonce i když budete potřebovat splatnost půjčky prodloužit. V tomto případě zaplatíte pouze poplatek za prodloužení, ale ne za půjčku samotnou.

Akce nemá časové omezení.

 

Via SMS

Také první půjčka u Via SMS je zdarma. Půjčit si můžete maximálně 6 000 Kč na dobu až 30 dní. Dodržíte-li dohodnutou dobu splatnosti, nebudete platit poplatek za půjčku. Jediný poplatek, kterému se nevyhnete, je registrační poplatek 1 Kč, který slouží současně pro ověření vašeho účtu, na který vám peníze z půjčky přijdou. Pokud se vám bude zdát divné, že RPSN u vaší půjčky zdarma není 0, je to právě kvůli tomuto registračnímu poplatku, který se samozřejmě do celkové sazby nákladů započítává.

Ani zde není akce nijak časově omezena.

 

Úroky zpět

Tuto akci nabízí někteří poskytovalé nebankovních půjček nebo splátkového prodeje. Ve většině případů akce funguje tak, že půjčku či zboží na splátky splácíte v pravidelných splátkách včetně úroků. Po řádném a včasném splacení bez jediného zpoždění vám společnost vrátí část nebo všechny úroky. Výše vrácených úroků je různá dle jednotlivých společností.

U těchto společností můžete své zaplacené úroky získat zpět.

Home Credit

Po řádném splacení půjčky vám Home Credit vrátí 1/4 úroků. Podmínkou je každou splátku zaplatit včas a nikdy se neopozdit.

Akce není časově omezena.

Cofidis

Cofidis při řádném a včasném splacení nákupu na splátky nabízí, že vám vrátí dokonce všechny zaplacené úroky, a to do 4 měsíců od uhrazení poslední splátky. Peníze posílá společnost primárně na jejich kreditní kartu, pokud ji máte. Pokud ne, můžete si vybrat zaslání buď bezhotovostně na váš účet nebo složenkou na adresu. Buďte však při sjednávání tohoto splátkového nákupu obezřetní. Je nutné zvolit ten správný typ půjčky. Jedině u úvěrů označených zkratkou „VRP“ můžete své úroky získat zpět.

Akce není časově omezena.

Vrácení jedné či více splátek

Jedná se o akci, kdy vám společnost vrací již zaplacené splátky zpět. Někteří poskytovatelé vrací splátky buď až po doplacení úvěru, jiní v průběhu, například jednou za rok.

Tuto akci nabízí například:

Cetelem

Každý rok můžete dostat zpět jednu z uhrazených splátek. Celková výše, kterou můžete získat, tedy záleží na výšce splátky a době splácení.

Akce se jmenuje „Odměna za řádné splácení“ a platí pro smlouvy uzavřené od 12. 6. 2015 s minimální dobou splácení 73 měsíců. Půjčka musí být řádně splácena. Odměnu společnost nevyplatí v případě zpoždění nebo odložení splátky, dokonce ani při předčasném splacení, ať už úplném nebo částečném.

Akce není časově omezena.

 

Veškeré informace uvedené v textu jsou platné ke dni 16. 8. 2016.

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex
()
x