Wüstenrot

Wuestenrot
Wuestenrot

Ačkoliv si mnozí lidé myslí, že Wüstenrot je klasickou bankou, mnohem více se zaměřuje na úvěry, ale i spořící produkty, které jsou spojené s bydlením. Přesto ale Wüstenrot do bankovního segmentu zasahuje, a tak může nabídnout třeba klasický účet, ale mnohem výhodnější je termínovaný vklad, nebo účet spořící. A to s možností samozřejmých doplňků, jako mohou být platební karty. Jak ale bylo zmíněno, jistotou jsou také další služby spojené hlavně se spořením peněz. Mezi ty patří ten základní produkt, a to stavební spoření. Ten si mohou sjednat všichni občané, a to hlavně proto, že nabídne nejenom výhodné podmínky spojené s úrokovou sazbou, ale také poměrně zajímavý státní příspěvek.

Úvěrové produkty

Tím hlavním produktem, který Wüstenrot také nabízí, jsou samozřejmě úvěry. Ty jsou spojeny hlavně s tím, že díky nim můžeme investovat do našeho bydlení. Základem může být jak úvěr ve formě klasiky, tak i možnost, kdy se jedná o úvěr z našeho stavebního spoření. Stejně tak lze ale u Wüstenrot žádat také o hypotéku, pokud máme zájem nemovitost koupit, nebo také postavit. To vše s možností, kdy si může požádat nejenom soukromá osoba, ale může si požádat také osoba právnická, tedy firma. A to s možností nejprve si na online kalkulačce vše vypočítat a následně si požádat online, prostřednictvím webových stránek právě Wüstenrot.

Doplňkové služby

Mimo základních produktů spojených se spořením a investováním ale Wüstenrot nabídne i doplňkové služby, které se orientují do oblasti pojišťovnictví. Zde je možné pojistit nejenom naši případnou schopnost splácet úvěry, ale můžeme u Wüstenrot také pojistit třeba naše auto, stejně tak jako i náš dům, popřípadě i naši rodinu. K dispozici je ale v oblasti doplňkových služeb i další spořící produkt, který souvisí s naším zajištěním na stáří – tedy penzijní připojištění. I v tomto směru tak můžeme tuto instituci využívat, a to včetně jejich odborných poradenských služeb.

Máte zkušenosti se společností Wüstenrot? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Wüstenrot
3.3 (65.71%) 7 votes

2 Comments on Wüstenrot

  1. Jedna z nejhorších bank s příšerným přístupem k zákazníkovi, naprosto nedoporučuji, jediné co řeší jak to nejde, místo aby se snažili najít řešení problému, který navíc vznikl na jejich straně.

  2. Nejhorší je, že když vás chytají, slibují co není pravda. Také jsem moc naletěla a bude mě to stát hodně úsilí. Měli by proškolit pořádně lidi, co vám dávají informace o půjčkách.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*