Wüstenrot

Ačkoliv si mnozí lidé myslí, že Wüstenrot je klasickou bankou, mnohem více se zaměřuje na úvěry, ale i spořící produkty, které jsou spojené s bydlením. Přesto ale Wüstenrot do bankovního segmentu zasahuje, a tak může nabídnout třeba klasický účet, ale mnohem výhodnější je termínovaný vklad, nebo účet spořící. A to s možností samozřejmých doplňků, jako mohou být platební karty. Jak ale bylo zmíněno, jistotou jsou také další služby spojené hlavně se spořením peněz. Mezi ty patří ten základní produkt, a to stavební spoření. Ten si mohou sjednat všichni občané, a to hlavně proto, že nabídne nejenom výhodné podmínky spojené s úrokovou sazbou, ale také poměrně zajímavý státní příspěvek.

Úvěrové produkty

Tím hlavním produktem, který Wüstenrot také nabízí, jsou samozřejmě úvěry. Ty jsou spojeny hlavně s tím, že díky nim můžeme investovat do našeho bydlení. Základem může být jak úvěr ve formě klasiky, tak i možnost, kdy se jedná o úvěr z našeho stavebního spoření. Stejně tak lze ale u Wüstenrot žádat také o hypotéku, pokud máme zájem nemovitost koupit, nebo také postavit. To vše s možností, kdy si může požádat nejenom soukromá osoba, ale může si požádat také osoba právnická, tedy firma. A to s možností nejprve si na online kalkulačce vše vypočítat a následně si požádat online, prostřednictvím webových stránek právě Wüstenrot.

Doplňkové služby

Mimo základních produktů spojených se spořením a investováním ale Wüstenrot nabídne i doplňkové služby, které se orientují do oblasti pojišťovnictví. Zde je možné pojistit nejenom naši případnou schopnost splácet úvěry, ale můžeme u Wüstenrot také pojistit třeba naše auto, stejně tak jako i náš dům, popřípadě i naši rodinu. K dispozici je ale v oblasti doplňkových služeb i další spořící produkt, který souvisí s naším zajištěním na stáří – tedy penzijní připojištění. I v tomto směru tak můžeme tuto instituci využívat, a to včetně jejich odborných poradenských služeb.

Máte zkušenosti se společností Wüstenrot? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Napsat komentář