3 hlavní důvody, proč byste se měli účastnit zajímavých konferencí

Jestliže jste doposud účast na konferencích považovali za ztrátu času a raději se věnovali vlastnímu podnikání, vězte, že vám může být vhodně zvolená akce jedině ku prospěchu věci. Spoustu informací sice najdete na webu, ale konference nabízí jiné benefity. Vytvořili jsme pro vás přehled těch nejvýznamnějších a je jen na vás, jestli si je vezmete k srdci a alespoň jednou za čas na nějakou konferenci zavítáte.

Odpočinete si a budete mnohem efektivnější

Workholik může místo pro konference vnímat podobně jako wellness. Pokud máte ve zvyku pracovat nonstop a téměř nikdy neodpočíváte, udělejte si jednou za čas volný den a spojte ho s návštěvou konference, která vám může prospět po pracovní stránce. Nebude si vyčítat výpadek v práci, dobijte si baterky a dostanete ještě větší chuť dělat velké věci.

Konference se často konají v luxusních hotelích (např. hotel Praha Belvedere), kde si můžete dopřát také masáže či jiné formy relaxace. Mimo jiné se i dobře najíte.

Hotel Belvedere Praha

Setkáte se se svými podnikatelskými vzory tváří v tvář

Mít v podnikání vzor je naprosto normální. Ale co byste řekli na to, kdybyste jeho myšlenky mohli vnímat i naživo, tedy nejen z knížky či podcastu na webu? Zúčastněte se konference, na které se objeví známé tváře! Poznáte je i z jiného než pracovního úhlu a s trochou štěstí dostanete příležitost k otázkám či krátkému rozhovoru.

Získáte nové kontakty

Konference je jedna z mála akcií, na které se můžete setkat s podobně smýšlejícími lidmi. Je pravděpodobné, že zde narazíte na někoho, s kým byste rádi spolupracovali. Možná dokonce potkáte nového obchodního partnera či klíčového zákazníka. Kdo sedí doma, přichází o spoustu příležitostí!

Přesvědčili jsme vás? Třeba vás nakonec pravidelná účast na konferencích motivuje natolik, abyste využili pronájem konferenčních prostor a uspořádali vlastní akci!

Napsat komentář