Bondster

Naštěstí mezi námi existují lidé, kteří se nebojí investovat peníze. Nicméně možností, jak své úspory zhodnotit je několik a vybrat si, může být i nadlidský úkol. Podívejte se na jednu z možností, a tím je společnost Bondster.

O co jde?

Jde o společnost, která se zaobírá tím, že poskytuje peníze na půjčky a to zejména pro podnikatele. Tato společnost zejména propojuje vás, kteří chcete investovat své peníze s těmi, kteří poskytují půjčky. Jde o peer to peer půjčky, které jsou ve většině případů, zajištěné nemovitostí. Výnos je také slušný a to nad 10 %.

Vzhled webových stránek

Pokud se podíváme na webové stránky společnosti Bondster, mile vás překvapí jasný a stručný vzhled, který je velmi přehledný. Najdete tam několik záložek, pod kterými se skrývají další informace.

  • Aktuální investice
  • O investování
  • Statistika
  • Poskytovatelé

Aktuální investice

V záložce aktuálních investic najdete několik možností, ze kterých si můžete vybrat. Jsou tam vyobrazené úvěry, na které je momentálně potřeba vybrat nějaké peníze. Kromě toho tam zjistíte, s jakým úrokem můžete počítat a také částka, která ještě potřeba k dofinancování.

O investování

Záložka O investování nabízí možnost podívat se na to, jak celá investice funguje. Najdete tam velmi pěkně zpracovanou grafiku, která k pochopení naprosto postačí. Jde především o to, že si žadatel, který chce půjčit peníze, půjčí od poskytovatele. Tento poskytovatel pak nabídne půjčku společnosti Bondster, kde si investor vybere, do které z nabídek chce investovat. Když je půjčka v běhu, dlužník posílá jednotlivé splátky poskytovateli a Bondster poté zasílá splátku a úroky samotnému investorovi. Kromě toho se v této záložce dozvíte také, jaké je:

  • Zajištění a
  • Likvidita
  • Jaké jsou poplatky
  • Jak začít investovat

Statistika

Velmi dobrým ukazatelem toho, že Bondster je ověřená společnost, je dostupná statistika. Z té se dozvíte, že počet investorů poměrně hodně stoupá. Například v současné době investuje přes 6500 investorů, ale ve stejném měsíci před rokem to bylo pouhých 477 investorů. Stejný poměr platí v případě proinvestovaných peněz, kdy v červenci letošního roku šlo o částku více než 18 milionů korun. V letošním roce pak částka stoupla na neuvěřitelných 464 milionů korun.

Poskytovatelé

Investoři jistě chtějí vědět, kam jejich peníze putují, proto v sekci poskytovatelů najdete všechny úvěrové společnosti, na které se dlužníci mohou obracet. Všichni poskytovatelé vyžadují, aby úvěr byl zajištěn nemovitostí. V případě, že dlužník nemůže splácet, jeho nemovitý majetek pak bude prodán. Investor se tak nemusí bát toho, že o své peníze přijde.

Další záložky

Na webových stránkách společnosti Bondster pak také najdete ještě další záložky, které stojí za prohlédnutí. Zejména jde o záložku O nás, kde se dozvíte veškeré informace o této společnosti, stejně tak uvidíte, kdo ve firmě pracuje. Pokud vám tyto informace nebudou stačit, můžete se podívat na články, které o společnosti Bondster pojednávají. Na stránkách nechybí ani nejčastější dotazy a samozřejmě i odpovědi.

Závěr

Pokud přemýšlíte nad tím, jak zhodnotit peníze, společnost Bondster je určitě dobrou volbou. Peer to peer půjčky jsou čím dál více oblíbenější a je pravděpodobné, že je lidé budou vyhledávat čím dál více. Na druhou stranu jde o zajištěné půjčka, kde máte jistotu, že se vám vrátí peníze zpět. Zkuste pomoci podnikatelům splnit si své sny. Pokud vám stále v hlavě visí nějaké otazníky, určitě se podívejte na kontakty a firmu sami oslovte se svými dotazy. Najdete tam telefon, email i adresu. Zkuste tyto půjčky s velkým výnosem a nebudete litovat. Nechte své peníze vydělávat, je to jednoduché.

Máte zkušenosti se společností Bondster? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda služby této společnosti využít či nikoliv.

Recenze publikována 10.7.2019

5 2 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Radim

Zhodnocováním peněz na Bondsteru jsem se dopracoval k zatím částečnému pasivnímu příjmu. Původně jsem začínal na menších částkách v řádu sta korun a dneska jsem tu schopný poslat i několik tisíc vzhledem k dobré výnosnosti. Kvůli srozumitelnosti to tu mohu doporučit i těm, co jsou v úplných začátcích, protože jsem tu začínal úplně stejně.

1
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex