3E – EuropeEasyEnergy

Poměrně komplikovaný název má tato společnost, kterou lze zařadit do skupiny alternativních dodavatelů energií. Stále ji lze považovat za nováčka, jelikož doba jejího vzniku je datována k roku 2011. Od té doby se ale firma 3E – Europe Easy Energy vyvíjela a celkem rostla, díky čemuž se může těšit ze vzrůstajícího počtu zákazníků. Konkrétní číslo, které je s firmou spojeno, se pohybuje okolo hodnoty 65 000 odběrných míst. A to v rámci celé České republiky, jelikož 3E nemá konkrétní geografickou působnost.

3E – Europe Easy Energy klade důraz na jednoduchost

Toto ji dost možná odlišuje od konkurence. Primárně je třeba podotknout, že smlouvy od Europe Easy Energy jsou bez závazků, s klasickou výpovědní lhůtou. Dalším kladem je i to, že samotná smluvní dokumentace je maximálně jednoduchá a obchodní podmínky se vejdou na jednu jedinou stránku. To je celkem jasným unikátem.

Společnost získala několik ocenění

O tom, že se jedná o férového a dobrého poskytovatele rozhodně svědčí fakt, že získala hned několik ocenění, které jenom potvrzují to, že se noví i stávající zákazníci nemají čeho bát. Pokud jde o první dvě ocenění, tak se týkaly roku 2016 a dále 2017, kdy byla společnost dobře ohodnocen a časopisem dTest, a to v souvislosti s aukcemi energií. Zapomínat nelze také na ocenění z roku 2018, které vydal internetový srovnávač energií a na základě hodnocení férovosti přiřkl společnosti 3E – Europe Easy Energy titul nejférovější dodavatel roku 2018.

Dodávka elektřiny

Ta je jasným a stěžejním produktem. Nabídka je založena hlavně na tom, že klienti mohou získat jak nízkou cenu, tak i kvalitní služby. Tomu odpovídá třeba produkt eDomácnost, která láká právě na příznivé sazby bez skrytých poplatků. Dále je k dispozici i produkt s označením eFirma. Ten je už podle názvu určený pro firemní klientelu, kde může být samozřejmostí individuální nabídka na míru, a to pro malé, ale i opravdu velké firmy.

Dodávka plynu

Od 3E – Europe Easy Energy lze využívat také plyn. A to i pod jednou smlouvou, společně s elektřinou. I zde je nabídka produktů stejná, jako u ní. Základem je produktová řada určená pro domácnosti, s názvem eDomácnost. Nechybí ale ani individuální nabídka firmám nazvaná také úplně stejně, a to eFirma.

3E – Europe Easy Energy nabídne i další služby

Není to jenom klasická dodávka plynu a elektřiny, kterou dodavatel 3E – Europe Easy Energy nabízí. Opomíjet nelze ještě další dvojici celkem zajímavých služeb. První je oblast fotovoltaiky, které je spojena s energetickou nezávislostí. Firma umí nejenom nabídnout, ale i zrealizovat řešení založené na využití energie ze slunce. To může přinést nejenom úspory a soběstačnost, ale i zisk, jelikož přebytečnou elektřinu umí vykupovat.

Dále nelze opomíjet ani takzvané asistenční služby, které jsou k dispozici. Celkem jsou rozděleny do tří balíčků. A to s názvy Basic, Top a dále Plus. Jsou určené k řešení různých situací, které mohou v domácnosti nastat. Třeba v souvislosti s poruchou, zdravotním problémem, ale i řadou dalších situací, které následně pomáhá řešit asistenční služba, která zajistí odstranění problémů.

Primárně online

Kdo má zájem o novou smlouvu, změnu, nebo cokoliv jiného, může k tomu využít jak emailové kontakty, tak zákaznické administrativní rozhraní. Stejně tak je možné využít kontaktu s telefonní zákaznickou linkou. Pokud by se jednalo o potřebu osobní návštěvy, existuje v ČR jenom jedno místo, které toto umožní. Je to zákaznické centrum na Praze 1, konkrétně v ulici Na Poříčí. Jiná zákaznická centra 3E – Europe Easy Energy v naší zemi nenajdete. V porovnání s konkurencí v segmentu alternativních dodavatelů to není nic neobvyklého.

Mohlo by tě zajímat: Přehled dodavatelů energií, Jak ušetřit za elektřinu, Vyplatí se změna dodavatele?

Máte zkušenosti se společností Europe Easy Energy? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

2 Comments on 3E – EuropeEasyEnergy

  1. 3E jsem si primárně vybral kvůli smlouvě, protože u nich není třeba se vázat na několik let. Výpovědní lhůtu mám klasicky 3měsíční, takže v pohodě. A cenu mají také hodně slušnou, za mě zatím hodně slušná společnost. 

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*