Allianz pojišťovna

Allianz pojišťovna logo

Pojišťovna Allianz není na našem trhu rozhodně žádným nováčkem, čemuž odpovídá i nabídka produktů a služeb, ale také její historie. Ta samozřejmě sahá nejenom do oblasti pojišťovnictví na našem území, ale jelikož má dobré zázemí i v zahraničí, může nabídnout profesionální služby s jistotou toho, že budeme jako klienti spokojeni. To budeme i s ohledem na rozsahy jednotlivých pojistek, nebo množství kontaktních míst – tedy kanceláří. Ty dnes najdeme ve většině velkých měst, kde můžeme bez jakýchkoliv problémů řešit naše požadavky, problémy, nebo dotazy.

Jaké produkty Allianz nabídne?

Pokud se podíváme na základní pojistné produkty, je jich opravdu celá řada. Můžeme tak pojišťovnu Allianz využít třeba v rámci pojistky našeho auta, stejně jako můžeme pojistit i náš majetek, jako je dům, nebojso vybavení. Pojistit se ale můžeme i v případě, kdy vyrážíme do zahraničí a chceme být chráněni v případě zdravotních rizik. Ta mohou souviset i s naším životem obecně, a tak mezi jeden z produktů patří i pojištění odpovědnosti, popřípadě pojištění úrazové, nebo životní. To tak může krýt případné následky spojené nejenom s úrazem. Vše poté doplňují i možnosti firemních pojistek, které mohou být individuálními balíčky, které zohledňují případné potřeby dané společnosti, ale zohledňují i případná rizika, která mohou být s touto firemní nabídkou spojena.

Blíže zákazníkům

Jak jsme zmínili, pojišťovna Allianz potěší i faktem, že má dostatek kontaktních míst. Přesto jde ale cestou moderních trendů, což mimo jiné znamená třeba i to, že umožní mnoho pojistek sjednat online, stejně jako tímto způsobem nahlásit novou pojistnou událost, nebo sledovat její průběh. Vše také doplňuje případný tým poradců, který může přijet až k vám domů a zde s vámi konkrétní produkt přímo sjednat, nebo probrat vaši aktuální situaci a vaše aktuální potřeby.

Mohlo by tě zajímat: velký slovník pojmůzáklady pojišťovnictvípovinné ručení, havarijní pojištění, pojištění bytu, pojištění domácnosti, pojištění domu, pojištění odpovědnosti, životní pojištění

Máte zkušenosti se společností Allianz pojišťovna? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Allianz pojišťovna
3.8 (75%) 8 votes

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.
Chci půjčku

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*