AXA pojišťovna

AXA pojišťovna logo

Tato pojišťovna určitě nadchne hlavně svým zázemím, jelikož se neorientuje jenom na naši zemi, ale nabízí své služby v rámci celého světa. Zde je navíc považována za jednu z nejhodnotnějších značek, což jasně ukazuje to, že se jedná o skutečně zajímavou možnost, pokud potřebujeme různé pojistné produkty. Ty můžeme sjednat jak na pobočce dané pojišťovny, které jsou rozesety po celém našem území, stejně jako můžeme využít služby třeba obchodního zástupce, se kterým si domluvíme schůzku.

Jaké pojistné produkty Axa nabídne?

Základem každé pojišťovny jsou samozřejmě její produkty a v tomto směru Axa rozhodně není žádnou výjimkou. Pokud budeme konkrétní, tak nám může nabídnout možnost pojistit naše auto, stejně jako můžeme pojistit náš majetek – a to vybavení našeho domu, stejně jako nemovitost jako takovou. Vše poté doplňují i možnosti cestovní pojistky, v rámci které můžeme být bez obav chráněni v případě našich cest do zahraničí – kamkoliv po světě.

S pojišťovnou můžeme i spořit

Zajímavé je na pojišťovně i to, že se svým způsobem zaměřuje také na finanční ochranu. Tedy takovou, kdy můžeme i jednoduchým způsobem spořit. V takovém případě nám Axa umožní uzavřít nejenom dnes velmi oblíbené životní pojištění, ale umožní nám uzavřít také důchodové připojištění, pokud chceme být zajištěni do stáří. A to navíc s poměrně zajímavým zhodnocením, které určitě přijde vhod.

S možností online správy

Co je na pojišťovně Axa také poměrně zajímavé, to je i možnost spravovat své produkty online. Díky tomu máte přehled o svých smlouvách, můžete rychleji komunikovat, stejně jako můžete velmi dobře a jednoduše aktualizovat své údaje. I to je jeden z důvodů, proč je u klientů hlavně z řad mladší generace tolik oblíbená. Umožní jim totiž jednoduché řešení všeho, co potřebují pohodlně z jejich domovů, a to samozřejmě kdykoliv.

Přejít na web společnosti AXA pojišťovna

 

Mohlo by tě zajímat: velký slovník pojmůzáklady pojišťovnictvípovinné ručení, havarijní pojištění, pojištění bytu, pojištění domácnosti, pojištění domu, pojištění odpovědnosti, životní pojištění

Máte zkušenosti se společností AXA pojišťovna? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

AXA pojišťovna
2.3 (46.92%) 26 votes

5 Comments on AXA pojišťovna

  1. Axa pojišťovna, nejhorší pojišťovna, pokud s nimi budete řešit nějakou škodní událost budete hluboce nespokojeni

  2. Nedoporučuji, žádná komunike. Ukončení smlouvy je řešení. Každý rok navýšení autopojisceni 300-500kč.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*