BB Finance

Pro mnohé poměrně neznalý poskytovatel, ale přitom společnost, která by měla mít ve světě úvěrových produktů rozhodně své místo. A to hlavně proto, že dokáže pomoci v době, kdy máte finanční potíže, ale i v době, kdy potřebujete půjčit mnohem vyšší sumu. A to za podmínek, které nejsou zase až tak složité. Stačí pouze tuzemské státní občanství, minimální věk 21 let, neuhrazené dluhy a samozřejmě to hlavní, a to stálý a také prokazatelný příjem. Vše doplňuje i povinnost vlastnit bankovní účet, jelikož právě na něho jsou dané peníze samozřejmě odesílány.

Kolik si lze půjčit?

Nabízené částky jsou v tomto směru více než zajímavé. Pokud bychom se na společnost BB Finance podívali jako na poskytovatele klasických mikropůjček, může nám nabídnout částku v rozmezí 1 000 – 5 000 Kč, kterou lze mít až na dobu tří měsíců. Tím ale nabídka nekončí, jelikož stejně tak se lze dostat i na sumu rovných 20 000 Kč, které si lze půjčit na dobu až 6 měsíců. Maximem, které společnost BB Finance v rámci svého webu nabídne, je velmi příjemných 45 000 korun českých, které lze splácet v rozmezí jednoho měsíce až jednoho roku. Samozřejmě s jakoukoliv půjčenou částkou lze dělat cokoliv, jelikož se jedná o úvěr neúčelový, bez jakéhokoliv konkrétního omezení.

Vyřízení z pohodlí domova

Výhodou poskytovatele je i to, že vše vyřídíte z pohodlí domova. A tak není třeba kamkoliv chodit. Navíc z domova můžete snadno poslat i korunový ověřovací poplatek, popřípadě naskenovat potvrzení o příjmu, pokud je vyžadováno. Každá žádost je navíc zpracována velmi rychle, a to v rámci pracovní doby, které je každý den od 8:00 do 16:00. V tuto dobu také dostáváte informace o schválení, a to velmi jednoduše, přímo na váš mobilní telefon, popřípadě na vaši emailovou adresu, které patří také mezi jedny z podmínek získání – a to právě kvůli snadné komunikaci.

*Půjčka je určená pro zaměstnané občany ČR ve věku 21-60 s pravidelným příjmem od 8.000 Kč

Přehled nebankovních půjček

Máte zkušenosti s nebankovní půjčkou BB Finance? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Napsat komentář