Česká pojišťovna

Česká pojišťovna logo

Pokud bychom vytvářeli seznam největších tuzemských pojišťoven, zcela určitě by na něm Česká pojišťovna nemohla chybět. Dnes totiž patří mezi TOP pojišťovnu u nás, a to nejenom díky své velké tradici, ale i díky množství zaměstnanců, nebo poboček. Navíc neustále zlepšuje své služby, které jsou spojeny jak s možností vyřídit řadu věcí online, tak i s možností toho, že případné peníze v rámci pojistné události můžete mít již do pouhých 5 dní od dodání všech potřebných podkladů. I to důvod, proč lidé na nabídku, kterou Česká pojišťovna má, tak rádi a hodně slyší.

Široká škála pojistek je samozřejmostí

Není to jenom zázemí a unikátní přístup, ale je to i široká škála pojistek, které si můžete snadno uzavřít. Ty se tak mohou týkat několika oblastí našeho života. Můžeme tak pojistit naše auto, a to ať už chceme pojistku havarijní, tak i povinné ručení. Stejně tak se můžeme proti mnohým rizikům pojistit ve chvíli, kdy plánujeme cestovat do světa – třeba na dovolenou, nebo také za prací. Pojistit však můžeme náš dům nebo byt, stejně jako odpovědnost, celý náš život, nebo i našeho čtyřnohého miláčka. I to jsou možnosti, které nám Česká pojišťovna nabídne v rámci své klasické nabídky, která může být spojena i s četnými možnostmi různých bonusových prvků.

Co lze vyřídit online?

Je samozřejmě mnoho pojistek, které můžeme online uzavřít. Nebudeme lhát, pokud přímo řekneme, že je to dokonce většina pojistných produktů. To nám umožní nejenom úsporu času, ale i peněz, jelikož tato varianta je často zvýhodněná. Stejně tak nám Česká pojišťovna umožní i online měnit naše smlouvy, zjišťovat informace o našich smlouvách, nebo využívat mobilní aplikaci, se kterou získáme jak potřebné informace, tak ji můžeme využít třeba i v rámci samotného řešení naší pojistné události. A to jak ukazují poslední roky, lidé na tyto možnosti rozhodně slyší.

Mohlo by tě zajímat: velký slovník pojmůzáklady pojišťovnictvípovinné ručení, havarijní pojištění, pojištění bytu, pojištění domácnosti, pojištění domu, pojištění odpovědnosti, životní pojištění

Máte zkušenosti se společností Česká pojišťovna? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Česká pojišťovna
4.2 (84.62%) 13 votes

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.
Chci půjčku

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*