Česká spořitelna konsolidace půjček

Česká spořitelna konsolidace půjček
Česká spořitelna konsolidace půjček

Česká spořitelna nabízí sloučení půjček až do výše 700 000 Kč na cokoliv a bez zajištění. Peníze si nyní můžete půjčit se skvělou úrokovou sazbou od 6,9 % ročně, a to až na 120 měsíců. Nečekejte, až na Vás na pobočce přijde řada, schválená půjčka vám na účet přijde co nejrychleji, obvykle však do 15 minut.

Výši splátky si můžete podle potřeby snížit nebo zvýšit až o 50 %, dále si můžete změnit datum vaší splátky nebo dokonce 2x za rok celou splátku odložit. Navíc v případě, že nebudete spokojeni, můžete své rozhodnutí vzít do 60 dnů zpátky. K tomu nemusíte řešit až 15 splátek při sloučení půjček se splatností 96 měsíců a jejich řádném splácení.

Konsolidace půjček od České spořitelny přináší užitečné výhody, které Vám usnadní život. Po telefonu se seznámíte s podmínkami, posoudí se vzájemné možnosti nebo rizika a pak už se jen vyhodnotí, zda je konsolidace Vašich půjček možná

Ke sloučení půjček u České spořitelny potřebujete:

  • Doklad totožnosti
  • Smlouvy všech konsolidovaných úvěrů mimo Českou spořitelnu
  • Doložení příjmů (pokud Vám výplata nechodí na účet u České spořitelny)

Máte zkušenosti s konsolidací půjček u České spořitelny? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Nezapomeňte na hodnocení

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasů: 0

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první!

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*