Česká spořitelna

Jistě nejznámější banka na našem trhu, která nabízí nejenom širokou škálu různých produktů, ale samozřejmě nabízí také velmi dobré zázemí pro každého klienta. A to hlavně v podobě bohaté sítě jednotlivých poboček, které jsou umístěny nejenom ve velkých, ale i menších, například pětitisícových městech. Samozřejmostí je poté širší síť bankomatů. Ty jsou kromě klasických doplněny také bankomaty vkladovými, nebo takzvanými platbomaty, které mají ulevit pobočkám a přitom umožnit klientům realizovat konkrétní platební styk.

Správa osobních financí

Primárně se banka samozřejmě specializuje na oblast soukromých financí, a to jak dospělých lidí, tak samozřejmě také na mladší generace studentů. I těm, stejně jako ostatním nabízí jak možnost klasického bankovního účtu, tak i možnosti spojené s úvěry a půjčkami. Ekonomicky aktivnímu obyvatelstvu samozřejmě nabídne i možnosti financování bydlení, které jsou spjaty s hypocentry, které Česká spořitelna také provozuje. Vše doplňují také možnosti pojistek, ale i investování. Většinu služeb lze poté sjednat právě na dané pobočce, kam je možnost se online objednat na konkrétní čas a eliminovat tak případné čekání.

Služby pro podnikatele a instituce

Specialistou je Česká spořitelna také na podnikatele, a to jak na nadnárodní společnosti, tak i na běžné firmy, nebo drobné živnostníky. Svou nabídku produktů ale firma směřuje i na bytová družstva, neziskové organizace, nebo města a obce. I těm může nabídnout finanční služby spojené s možností správy financí, ale i úvěrových produktů. Co je však stále poměrně velkým negativem, to jsou poplatky, které mohou být s některými produkty stále ještě spojeny. Na druhou stranu Česká spořitelna nabídne největší zázemí, jaké tuzemské banky mají, čímž se daná nevýhodnost rozhodně vyrovnává. A i to je důvod toho, proč Česká spořitelna aktuálně slaví to, že je na českém trhu již 190 let a po celou dobu se věnuje našim financím.

Máte zkušenosti se společností Česká spořitelna? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex