Českomoravská stavební spořitelna

Stavební spořitelny jsou dnes pro mnoho lidí ideální možností, jak mohou financovat své bydlení. Jinak tomu není ani v tomto případě. Právě Českomoravská stavební spořitelna je dnes poměrně známou institucí především na trhu se spořícími, ale i úvěrovými produkty. Základ nabídky je dnes stavební spoření, které aktuálně patří mezi nejvýhodnější spořící produkt na trhu. A to i pro možnost vysokého státního příspěvku, tak i pro možnost využití peněz na cokoliv. Navíc má v tomto směru Českomoravská stavební spořitelna jedno z nejlepších zázemí, ze všech stavebních spořitelen u nás. A tak je spoření od Lišky, jak je také nazýváno, stále oblíbené.

Úvěry spojené s bydlením

Není to ale jenom možnost spoření, ale je to i možnost úvěrových produktů, které Českomoravská stavební spořitelna může nabídnout. K dispozici jsou hned tři varianty. Tím prvním úvěrem je klasická hypotéka, která je spojena právě s koupí, popřípadě i stavbou vlastního bytu. Dále to jsou ale i úvěry na rekonstrukci, nebo úvěry na bydlení, které jsou v daném směru také k dispozici. Oba jsou samozřejmě omezeny konkrétním účelem použití, ale i výhodnými podmínkami jak s ohledem na výši částek, tak i splatnosti, která může být v řádech několika desítek let. Kromě klasických úvěrů nabídne Českomoravská stavební spořitelna také úvěr ze stavebního spoření, který je určený těm, kteří mají naspořeno, ale potřebují více.

Pojištění, ale i běžné účty

Mimo to nabídne spořitelna i několik doplňkových, ale přesto zajímavých služeb. Mezi hlavní určitě patří pojistky, které jsou spojeny právě s úvěry a schopností splácet. Mimo nich však Českomoravská stavební spořitelna nabídne i standardní bankovní účet, nebo další možnosti spoření. A to hlavně ty, které jsou spojeny s naší penzí. Tím se může stávat dobrým partnerem, pokud chceme vytvářet rezervy, nebo zhodnocovat své peníze.

Českomoravská stavební spořitelna nabízí tyto služby

Stavební spoření
– Stavební spoření
– Spoření pro děti
– Bonusový vklad
– Liška plus

Úvěry na bydlení
– Úvěry na rekonstrukci
– Úvěry na vlastní bydlení
– Hypotéka od Lišky

Doplňkové produkty
– Životní pojištění
– Rizikové životní pojištění
– Pojištění majetku a odpovědnosti
– Běžné účty
– Doplňkové penzijní spoření
– Důchodové spoření (II. pilíř)

Máte zkušenosti se společností Českomoravská stavební spořitelna? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Napsat komentář