Copytrh.cz: Tržnice, na které se obchoduje s texty

Napsat text, který stojí za to, není úplně jednoduchá záležitost. Autor takového článku musí ovládat gramatiku, mít dobré nápady a v neposlední řadě také dostatek času. Ne všichni na to mají dost schopností, trpělivosti nebo prostoru. Co mají dělat, když si nemůžou texty napsat sami, ale nutně nějaké potřebují? Přece vyrazit na trh a obchodovat s těmi, komu jde psaní naopak úplně samo.Vyrazit na Copytrh.cz, kde k takovému obchodování dochází dnes a denně.

Kdo za mne napíše článek?

Nezáleží, jestli potřebujete popisky do e-shopu, pomoct s PR článkem nebo zveřejnit něco na internetovém magazínu nebo na firemním blogu. Autoři na Copytrh.cz jsou šikovní, zvládnout pro vás napsat cokoliv.

Není třeba se obávat, že byste nákupem článků zkrachovali. Nemusíte utrácet velké peníze, abyste dostali, co potřebujete. Právě naopak: Na Copytrh.cz můžete nakupovat sympaticky levné texty.

Na místě nejsou ani obavy, zda bude výsledný text kvalitní. Všichni copywriteři mají pečlivě vyplněný profil. Každý autor se představuje v krátkém textu, díky kterému se mimo jiné dozvíte také to, zda umí psát bez chyb. Některé profily obsahují také informace o vzdělání nebo pracovních zkušenostech. K nahlédnutí jsou také reference od dřívějších zákazníků.

Když si copywritera dobře prověříte, nemusíte se bát, že byste kupovali zajíce v pytli. Kdyby vám na článku přece jen něco nesedělo, můžete jej reklamovat a požádat copywritera o úpravu či přepsání.

Píšu dobře a rád(a), jak to zužitkovat?

Patříte k lidem, kteří mají zvláštní dar sypat ze sebe písmenka a vytvářet jeden text za druhým? Pak by se vám určitě líbila jednoduchá práce z domova – psaní textů na zakázku.

Co musíte udělat, abyste mohli psát za peníze? Zaregistrujte se na stránce Copytrh.cz, vyplňte si profil a pak vkládejte k poptávkám po textech své cenové nabídky. Možná chvíli potrvá, než vám někdo vaši poptávku poprvé přijme, ale jakmile se přes počáteční nepříjemnosti dostanete, bude se vám dařit lépe a lépe.

Neváhejte a vyzkoušejte to. Copak je něco krásnějšího, než vydělávat oblíbeným koníčkem?

5 1 vote
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jana

jsem tam

1
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex