Creditportal půjčka

O půjčku si lze požádat u různých poskytovatelů. Mezi jednoho z nich patří také společnost Creditportal. Ta je specifická hlavně v tom, že nabídne několik možností, jak vlastně můžeme peníze získat. Mezi tu základní samozřejmě patří klasická, a to bezhotovostní půjčka, kdy jsou peníze zaslány na náš bankovní účet. Existuje ale i druhá možnost, a to konkrétně také bezhotovostní, kdy jsou ale peníze zaslány na naší Blesk peněženku. Tou poslední variantou je možnost hotovostní půjčky. V tomto případě společnost Creditportal nabídne vybrat si peníze na jakékoliv čerpací stanici EuroOil, a to po celé naší zemi.

Jaké jsou parametry půjčky?

Co by vás jako žadatele mělo zajímat nejvíce, to jsou samozřejmě částky, které jsou k dispozici. V tomto směru suma začíná na hodnotě 500 korun českých, ale lze se dostat na částku mnohem vyšší, konkrétně potom na sumu 4 900 Kč, a to v případě hotovostní půjčky vyzvednuté na čerpací stanici. U ostatních možností lze získat i mnohem více, konkrétně i sumu, která dosahuje hranice 30 000 Kč. Samozřejmostí je možnost nakombinovat si částku i s termínem splatnosti. Ta nejdelší lhůta, po které můžete peníze mít, je u společnosti Creditportal 30 dní, tedy doba jednoho měsíce.

Podmínky jsou jednoduché

Velkou výhodou při žádosti o půjčku jsou určitě konkrétní podmínky. Ty jsou více než jednoduché, jelikož stačí, abyste byli plnoletí a neměli u společnosti Creditportal žádné nesplacené půjčky. Následně tedy stačí vyplnit žádost a o peníze si zažádat. Samozřejmě online.  Díky benevolentním podmínkám tak výsledek automatického procesu schválení můžete zjistit již za několik málo minut. Díky tomu je půjčka i skvělým řešením, pokud peníze potřebujete rychle. Samozřejmostí je to, že sumu lze použít jakkoliv. V tomto směru nejste nijak omezováni a tak není nutné dokládat, za co jste peníze utratili.

Informace o půjčce Creditportal

  • Výše úvěru: 500 až 30.000 (nový klient max. 5000 Kč)
  • Doba splatnosti: 5 – 30 dní
  • Peníze převodem na účet nebo na čerpacích stanicích EuroOil
  • Lze kompletně vyřídit online
  • Vyžaduje potvrzení o příjmu

Máte zkušenosti s nebankovní půjčkou Creditportal? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex