ČSOB Pojišťovna

ČSOB pojišťovna logo

Ačkoliv pod názvem ČSOB zná většina lidí pouze banku, neznamená to, že by nemohl využívat i jiné služby, které nabízí dceřiná společnost, a to ČSOB pojišťovna. Ta je stejně jako banka poměrně velkým gigantem, ačkoliv na druhou stranu je nutné dodat, že z hlediska oblíbenosti nemá tolik klientů, jako ostatní pojišťovny. Přesto ale nabídne zajímavou škálu produktů. Pojistit si tak lze majetek vašeho domu či bytu, nebo celou nemovitost, stejně jako je možné pojistit si vaše auto.

Pojistit však můžete také sebe. V tomto ohledu nabídne ČSOB pojišťovna buď pojištění odpovědnosti za škodu, která ale může být spjata i s cestovní pojistkou. Budete tedy ochráněni jak u nás, tak i v zahraničí, a to v rámci rizik, které si nadefinujete. Pojistit navíc lze také úraz.

Myslete i na své zajištění

Není to ale jenom těchto několik skutečně pojistných produktů, jelikož díky tomu, že ČSOB pojišťovna spolupracuje se svou mateřskou bankou, může nabízet i pojistné produkty, které jsou spojené s vaším budoucím zajištěním. Zde můžeme říci, že se jedná třeba o možnosti životního pojištění, stejně jako o možnost pojištění důchodového. Vše poté doplňuje i varianta, kdy lze pojistit také vaše dítě, nebo je možné pojistit si i vaše splátky, nejčastěji potom vaši hypotéku.

Pojistky po celé ČR

Další výhodou, kterou ČSOB pojišťovna nabídne, to je určitě poměrně hustá síť poboček, kdy v rámci našeho území najdeme i několik desítek možností, kdy můžeme sjednat pojistku, nebo poptat jakýkoliv jiný produkt, či pouze radu. Dnes je u pojišťovny zhruba milion klientů a jejich počet neustále přibývá, což je jasnou známkou toho, že profesionalita a osobní přístup zkrátka fungují. Stejně tak fungují i jednoduché podmínky a možnosti toho, jak si správu pojistky, sjednání nebo vedení co nejvíce usnadnit – třeba díky internetu.

Mohlo by tě zajímat: velký slovník pojmůzáklady pojišťovnictvípovinné ručení, havarijní pojištění, pojištění bytu, pojištění domácnosti, pojištění domu, pojištění odpovědnosti, životní pojištění

Máte zkušenosti se společností ČSOB Pojišťovna? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

ČSOB Pojišťovna
3.3 (65.71%) 14 votes

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.
Chci půjčku

1 Comment on ČSOB Pojišťovna

  1. Klientem této pojištovny jsem byl několik let. Nikdy jsem neřešil pojistnou událost, vše probíhalo bez problémů do doby než ve znojemské kanceláři skončil člověk, který se o mě staral. Byl mi tam přidělen člověk jiný a od té doby hrůza děs. Každodenními telefonáty počínaje, přes naléhání, že musím smlouvy změnit až po osobní návštěvu u mě doma, kdy jsem nebyl doma a dotyčný člověk nechtěl odejít dokud nepřijdu domů, ačkoliv jej manželka o to žádala. Při mé následné návštěvě na pobočce se mi věnoval pán, který mne vyloženě ponižoval a v podstatě se mi smál do očí. Když jsem psal stížnost na vedení pojištovny, tak ti mě odpálkovali s tím, že si vymýšlím a nic takového se nestalo. Pozrušoval jsem u nich tedy veškeré smlouvy a šel jinam

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*