Docházkový systém TimeMoto: nebojte se cloudu, je bezpečný a v souladu s GDPR

Máte rádi moderní technologie a používáte je? Vedete firmu s více zaměstnanci a chcete efektivně evidovat čas jejich docházky? Nebo chcete zamezit cizím lidem vstup do své firmy? Revoluční docházkový systém TimeMoto je díky cloudu naprostým hitem.

Díky této revoluční novince si zjednodušíte správu zaměstnanců

Ať už jste kdekoli, díky cloudovému řešení budete mít přístup k informacím o stavu zaměstnanců 24 hodin denně. Elektronické systémy jsou sice založené na složité technologii, ale pro uživatele jsou naprosto jednoduché.

Můžete si vybrat, zda dáte vašim zaměstnancům možnost přihlásit se na vašem pracovišti, nebo odkudkoli na světě. Dejte vašim zaměstnancům svobodu a nechte je přihlásit se do systému odkudkoli a kdykoli – z tabletu nebo mobilu. Když zaměstnanec náhle odejde nebo má ráno lékaře či důležitou schůzku mimo pracoviště, jen informaci zadá do zařízení. Vedení firmy má díky tomu přehled v reálném čase, kdo ze zaměstnanců je k dispozici a koho naopak nerušit.

V případě lokace na pracovišti využijte jednoduché možnosti: zadání PINu, prokázání se čipem čí naskenování otisku prstu.

TimeMoto

 

Systém TimeMoto – ideální řešení pro všechna odvětví

TimeMoto je software pro všechny. Je velmi jednoduchý pro uživatele, zároveň ale zvládá spoustu procesů automaticky a ušetří vám velké množství času. Nic nemusíte stahovat, ani udržovat, na instalaci nepotřebujete žádného IT specialistu. Jen otevřete aplikaci a můžete ho používat. Vše zvládnete sami.

TimeMoto vám pomůže maximálně zefektivnit výkon vaší firmy. Díky němu budete snadno plánovat čas a stav zaměstnanců své organizace. Hodí se do restaurací, státní správy, do škol, ale i velkých korporátů s několika tisíci zaměstnanci.

Hlavní výhody cloudového docházkového systému TimeMoto:

  • údaje o přítomnosti zaměstnanců v reálném čase,
  • nemusíte nic složitě instalovat ani nakupovat doplňky,
  • vše běží na cloudu, máte jistotu spolehlivosti a data v bezpečí,
  • přihlášení a odhlášení odkudkoli – i z mobilu nebo tabletu
  • přístup k datům kdykoli a z jakéhokoliv prohlížeče s přístupem k internetu,
  • nízké náklady na provoz,
  • jednoduchý reporting práce zaměstnanců, správa odpracovaných hodin a hodnocení,
  • svá data můžete exportovat do Excelu, podporuje také formát csv,
  • ideální docházkové řešení pro všechna odvětví.

Proč je cloud bezpečnější než paměťové disky?

Ačkoli si mnoho lidí myslí, že cloudové řešení dává prostor pro únik dat, nemusíte se ho bát. Podle analýzy znaleckého ústavu ApogeoEsteeem jsou tři čtvrtiny případů úniku či ztráty citlivých firemních informací způsobeny zevnitř, tedy lidskou chybou nebo samotnými zaměstnanci – nikoli útokem zvenčí. Cloud je mnohem spolehlivější a bezpečnější než externí paměťové disky. TimeMoto pracuje v zabezpečeném cloudu, používá šifrovaná data a zabezpečené servery. Proto protokol úložiště představuje záruku, že nikdy nedojde ke ztrátě dat.

Zároveň je skvěle připravený na GDPR – toto nařízení (General Data ProtectionRegulation) vstoupilo v účinnost 25. 5. 2018 v rámci celé Evropské unie.

Více informací o docházkovém systému TimeMoto naleznete na webových stránkách www.safescan.com.

Napsat komentář