E.ON Energie

EON logo

Společnost E.ON patří mezi jednoho ze známých dodavatelů nejenom elektřiny,ale také plynu. Jedná se samozřejmě o společnost s mezinárodním přesahem, jejíž sídlo je v Německu. Vlivem toho se jedná o společnost, která má poměrně silné postavení nejenom u nás, ale i na celém evropském trhu. Dnes se specializuje nejenom na výrobu a prodej elektřiny, ale také na prodej zemního plynu, a to téměř po celé Evropě, včetně východních i západních států. Čím se oproti těm menším společnostem může E.ON pyšnit, to jsou poměrně velká zákaznická centra a celková dostupnost, pokud chceme cokoliv řešit primárně osobně.

Co nabídne domácnostem?

Není to samozřejmě jenom dodávka elektřiny a plynu, ale jsou to i další oblasti, které souvisí s energetikou či různými provozy. Dodává totiž i CNG palivo, stejně jako poskytuje i různá řešení spojená s úsporným vytápěním, nebo i možností využívat energii z vlastních solárních zdrojů. Tímto se tak stává poměrně zajímavým partnerem právě na poli energetiky samotných domácností, ale podobně je tomu i v případě konkrétních firem. A to vše s jistotou více než 10 let zkušeností, které firma získala právě na našem trhu.

Kladný přístup k zákazníkovi

Jelikož má společnost E.ON i zahraniční zázemí, je jasné, že od toho se odvíjí samotný kodex, v rámci kterého jsou koncipovány smlouvy, nebo v rámci kterého jsou řešeny různé problémy zákazníků. A ačkoliv ceny jsou u E.ON dražší než u menších společností, je třeba říci, že odpovídají právě onomu komfortu, se kterým firma jako velký poskytovatel přichází. Přesto ale nelze říci, že by ceny byly přímo nevýhodné. Primárně totiž záleží hlavně na tom, jak je nabídka koncipována a zda jsou využívány různé bonusy a zvýhodnění, které jsou také k dispozici. I zde platí, že se to týká jak domácností, tak i podnikatelů, nebo různých samospráv a institucí.

Máte zkušenosti se společností E.ON Energie? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

E.ON Energie
2.3 (46.67%) 6 votes

Je článek zajímavý? Sdílej ho s přáteli na sociálních sítích.

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*