Enra – dodavatel plynu

Společnost Enra.cz sice není na našem trhu nijak výrazně známá, ale přesto má co nabídnout. A to hlavně v oblasti dodávek plynu, jelikož právě jeho licencovaným dodavatelem je. Dodávat ho může nejenom vám, tedy do klasických domácností, ale může ho dodávat také firmám, školám, nebo různým institucím. A to vše samozřejmě společnost Enra.cz také dělá. A to ve spojení s nízkými cenami. Pyšní se dokonce tím, že se vždy dostane na nižší ceny, než dominantní distributoři v konkrétních oblastech. A to nejenom díky příznivé cenové politice, ale i díky nízkým nákladům, které umožní nabízet plyn skutečně levně. A pro vás jako zákazníky to znamená jediné, a to fakt, že vám Enra.cz může přinést nemalou úsporu.

Přechod je více než snadný

Co ale můžete stoprocentně ocenit, to je jednoduchost celého přechodu právě k tomuto dodavateli. Nebudete se totiž muset vůbec o nic starat, jelikož v rámci svých služeb vyřídí Enra.cz veškeré administrativní kroky spojené s výpovědí u vašeho stávajícího dodavatele. Stačí tedy podpis smlouvy a následně už se nemusíte o nic starat, a přitom velmi brzy začnete odebírat plyn stejné kvality ze stejných rozvodů, ale podstatně levnější. S danými službami samozřejmě souvisí i celková profesionalita, kterou se může firma Enra.cz pyšnit i v jednání se zákazníky a dalších oblastí.

Bez skrytých poplatků

Cena, za kterou je plyn nabízený, je logicky i konečná. Nemusíte se tak být toho, že by vám snad byly naúčtovány jakékoliv skryté poplatky, a to ať už ve formě vedlejších nákladů, nebo různých aktivačních, nebo také deaktivačních poplatků. V tomto směru jde Enra.cz cestou skutečné otevřenosti a jasně daných podmínek. Ostatně to souvisí třeba i s nabízeným věrnostním programem, nebo programem, který využívá možnost doporučit zákazníka. I ty vedou k tomu, že lze ušetřit ještě více, nebo získat zajímavé benefity.

Produkt STANDARD
STANDARD je naším univerzálním produktem určeným pro většinu našich zákazníků, kteří nemají žádné speciální požadavky. Výhodná cena plynu je doprovázena pohodlnou administrací plateb.

Smlouvu lze uzavřít na dobu určitou i neurčitou.
Faktury je možno hradit přes SIPO nebo složenkou.
Neplatíte žádné aktivační či deaktivační poplatky.

Produkt ePLYN
ePLYN je vhodný pro zákazníky, kteří upřednostňují nejnižší cenu za dodávky plynu a nevadí jim komunikace on-line. Právě díky tomuto drobnému administrativnímu omezení vám můžeme nabídnout velmi příznivé cenové podmínky.

Produkt je možno uzavřít na dobu určitou i neurčitou.
Zákazník sám vyplní a na adresu společnosti ENRA SERVICES odešle smlouvu.
Faktury jsou zasílány výhradně e-mailem, nelze je hradit prostřednictvím SIPO nebo složenkou. Také další komunikace probíhá elektronicky.
Neplatíte žádné aktivační či deaktivační poplatky.

Produkt eFIX24
eFIX24 je kombinací nejnižší ceny plynu a její garance na 24 měsíců, díky níž můžete mít své náklady na energie dlouhodobě pod kontrolou. Nutností je komunikace on-line – právě ta nám umožňuje nabídnout vám ty nejvýhodnější podmínky.

Produkt garantuje pevnou a neměnnou cenu z ceníku platného při uzavření smlouvy po dobu 24 měsíců od zahájení dodávek plynu.
Díky produktu eFIX24 můžete uspořit tisíce korun ročně ve srovnání s dominantním dodavatelem plynu ve vašem regionu.
Zákazník sám vyplní a na adresu společnosti ENRA SERVICES odešle smlouvu.
Faktury jsou zasílány výhradně e-mailem, nelze je hradit prostřednictvím SIPO nebo složenkou. Také další komunikace probíhá elektronicky.
Po uplynutí doby, na kterou byla uzavřena, přejde smlouva automaticky na produkt ePLYN.
Neplatíte žádné skryté poplatky.

Produkt FIX24
Pokud si zvolíte produkt FIX24, budete dostávat levný plyn za výhodnou cenu, která je fixována na 24 měsíců, bez ohledu na to, jak se budou měnit ceny na trhu s plynem. Díky této garantované ceně můžete přesněji plánovat své náklady na energie.

Produkt garantuje pevnou a neměnnou cenu z ceníku platného při uzavření smlouvy po dobu 24 měsíců od zahájení dodávek plynu.
Díky produktu FIX24 můžete ušetřit tisíce korun ročně ve srovnání s dominantním dodavatelem plynu ve vašem regionu.
Po uplynutí doby, na kterou byla uzavřena, přejde smlouva automatický na produkt STANDARD.
Neplatíte žádné aktivační či deaktivační poplatky.

Máte zkušenosti se společností Enra.cz? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex
()
x