ePohledávky.cz

Webový právní portál ePohledávky.cz poskytuje svým věřitelům, jednotlivcům a firmám bezplatnou konzultaci řešení problémů. Pokud vám tedy vznikl dluh a potřebujete situaci řešit, tým profesionálních právníků za vás pohledávku vyřeší rychle a efektivně. Vy bez nutnosti návštěv soudu a advokáta šetříte čas a peníze. Pro ePohledávky.cz není pravidlem, že si za individuální přístup zaplatíte, naopak, nabízí bezplatné řešení problému, až do jeho úplného vymožení. Stejně je tomu v případě nevymožené pohledávky.

K informacím vaší pohledávky se připojíte i mobilní aplikací

Průběh vymáhacích procesů můžete sledovat prostřednictvím svého webového účtu. Zároveň můžete využít mobilní aplikaci Debito, přes kterou lze zadat snadno pohledávku, navázat komunikaci s advokátem, nebo nahlédnout do elektronického spisu. Pokud služby portálu využijete jako firma, která má více pohledávek, zajisté oceníte online správu veškerých případů. Nemusíte tak myslet na důležitá čísla a údaje všech pohledávek. Díky vlastnímu webovému účtu a aplikaci máte vždy přístup k nejaktuálnějším informacím, ať už jste kdekoliv.

Jak probíhá vymáhání dluhu?

Jakmile zadáte pohledávku do webového formuláře, ePohledávky.cz případ vyhodnotí a bez jakýchkoliv poplatků obdržíte e-mailem veškeré možné návrhy řešení problému. Právní rešerše každého případu je vyřešena do 24 hodin zdarma. Je zapotřebí poskytnout portálu veškeré informace související s případem pro důkladné posouzení pohledávky. Poté je pouze na vás, zdali budete pokračovat ve vymáhání nesplaceného dluhu pomocí ePohledávek.cz nebo například společnosti nesplacený dluh prodáte. Jestliže si vyberete právní zastoupení, advokáti zahájí vymáhání pohledávky mimosoudně, či pomocí soudu a v poslední řadě exekutorů, kteří jsou pečlivě vybíráni. Zastoupení bude probíhat na základě příkazní smlouvy a vámi udělené plné moci.

Nabízené služby

Portál ePohledávky.cz nabízí firmám i jednotlivcům odborné a profesionální právní zastoupení a komplexní řešení problému. Na webových stránkách naleznete zhruba 13 oblastí vymáhání dluhu, poradit vám pomohou i s případy, které se nenachází v nabídce služeb. Veškeré nabízené služby naleznete zde, níže zmiňuji pouze některé:

  • Nezaplacená faktura: neuhrazené faktury mohou znamenat pro živnostníky či podnikatele omezení dalšího fungování, mezi nejvíce postižené oblasti patří řemeslné práce, stavebnictví a autodoprava
  • Nesplacená půjčka: každá čtvrtá pohledávka je poskytnutá půjčka rodině nebo známému, ePohledávky.cz vymáhají také půjčky s nižší sumou peněz
  • Nezaplacený nájem: pokud jste pronajímatelem, který se domáhá nájmu, stačí poskytnou veškeré dokumenty a důkazní materiály k případu
  • Dlužné výživné: přimět svého partnera nebo partnerku k řádnému hrazení alimentů je leckdy složité a v mnoha případech pomůže až soud či exekutor

Nezaplacená faktura, půjčka, nájem či dlužné výživné patří mezi nejčastější případy pohledávek.

Cena za služby

Posouzení případu probíhá nezávazně a bezplatně. Tým právníků vám prostřednictvím e-mailu zašle veškeré možné situace řešení vaší pohledávky, následně se rozhodnete, zdali budete ve vymáhání dluhu pokračovat. V případě, kdy by se pohledávku nepovedlo po dlužníkovi vymoci, portálu též nic nehradíte.

Teprve po vymožení dluhu si ePohledávky.cz účtují 20% provizi z vymožené částky. Dlužník je také povinen uhradit náklady na práci spojené s vymáháním pohledávky a právní zastoupení.

Na závěr

Hledáte-li například jakým způsobem po dlužníkovi vymoci dluh, nesplacenou pohledávku nebo váš podnik brzdí nesplacené faktury, webový portál ePohledávky.cz může být zajímavou možností, jak peníze získat zpět. Správu vaší pohledávky máte pod dohledem po celou dobu díky mobilní aplikaci a webovému účtu. Případ za vás řeší tým právních zástupců a vy si s pohledávkou nemusíte víc lámat hlavu.

Máte zkušenosti se společností ePohledávky.cz? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Recenze publikována 30.7.2020

3.3 3 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex