Equa bank

Jedna z nejmladších bank na našem trhu, která však má za cíl dostat se mezi ty nejlepší. A to hlavně díky tomu, že škála nabízených produktů je skutečně více než široká. Negativem je sice menší počet poboček, který je ale kompenzován možností vyřídit řadu věcí online. Mezi tu u Equa bank samozřejmě patří i zřízení běžného účtu. U něho klienti ocení bezplatné vedení, ale samozřejmě i výběry ze všech bankomatů. I tímto chce Equa bank konkurovat aktuálním možnostem, které nabídne její konkurence.

Výhodné úvěrové produkty

Není to ale jenom běžný účet, jelikož je to také úvěr. Ten je jak klasický, kdy si lze půjčit až 600 000 Kč do jedné minuty, tak je možné si k Equa bank také převést vaši stávající půjčku. Tato varianta je podobná, jako klasické refinancování hypotéky. V tomto směru tak banka umožní hlavně to, abyste ušetřili na daných úrocích a třeba se i zbavili poplatků. Produkty má ale tento poskytovatel bankovních služeb i pro ty, kteří touží po vlastním bydlení. Těm je samozřejmě k dispozici hypotéka, u které se procentuální sazby aktuálně drží pod dvěma procenty.

Spoření a pojištění

Vše doplňuje možnost výhodně spořit, a to prostřednictvím třech variant účtů. Základem jsou samozřejmě limitované termínované vklady, které doplňuje klasický spořící účet, nebo spořící účet s označením HIT, který může nabídnout až 1,5 procenta. Vše poté doplňuje možnost pojistek, které souvisí nejenom se schopností splácet, ale můžete si pojistit i své osobní věci či platební karty, nebo se pojistit na cesty. A to vše nabízí banka všem svým klientům, kterých je aktuálně v naší zemi již 120 000 a využívat mohou stále se zvyšující počet obchodních míst, kterých je aktuálně k dispozici 38. Tím Equa bank jasně ukazuje, že se rok od roku rozrůstá, což vedeš také k rozšiřování i zkvalitňování produktů a služeb.

Equa bank nabízí tyto služby

Běžný účet

Půjčky
– Refinancování půjček
– Rychlá půjčka na cokoliv
– AutoPůjčka
– RePůjčka na auto

Hypotéky
– Refinancování
– Na dům nebo byt
– Na cokoliv

Spoření
– Spořicí účet
– Spořicí účet FIT
– Termínované vklady
– Spořicí účet EXTRA EUR

Pojištění
– Pojištění karty a osobních věcí
– Cestovní pojištění
– Pojištění výdajů
– Pojištění právní ochrany řidiče

Máte zkušenosti se společností Equa bank? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex