eToro sociální obchodování

Společnost eToro je online platforma k obchodování na burze, měny, indexů a komodit. eToro bylo založena za účelem poskytnout online finanční platformu pro obchodování, která je uživatelsky přívětivá a vhodná pro obchodníky všech úrovní zkušeností. Obchodní koncept se ukázal jako nesmírně úspěšný a v současné době slouží milionům uživatelů z celého světa. Každým dnem přitahuje tisíce nových obchodníků, eToro se tak stala nejvýznamnější platformou sociálního obchodování na světě.

S inovativní a intuitivní obchodní platformou eToro mohou obchodníci nyní obchodovat s různými typy finančních nástrojů jako jsou komodity, akcie, měny a tržní indexy. Funkce CopyTrading, která je součástí platformy eToro, umožňuje začínajícím obchodníkům kopírovat obchody zkušených obchodníků a nabízet zkušenějším obchodníkům, aby využili své dovednosti k dalšímu příjmovému toku. Aby udrželi krok s měnícími se trendy v moderní době, vyvinuli inovativní obchodní mobilní aplikaci, která umožňuje obchodovat na trzích přímo z vašeho smartphonu.

Důvěryhodnost eToro

Během uplynulých let od doby založení společnosti eToro, si zprostředkovatel získal pověst mezi komunitou online obchodníků jako jeden z nejuznávanějších online makléřů v oboru. Jejich služby a obchodní platforma OpenBook jsou uvedeny v mnoha mezinárodních finančních magazínech, jako jsou Forbes, Financial Times, Finance Magnates, Fintech Finance a dokonce i na americké kabelové zpravodajské síti CNBC.

eToro je regulováno jak britskou FCA, tak kyperskou CySEC. Obě tyto regulační agentury ukládají přísné regulační pokyny, které musí eToro dodržovat. Vedle regulačního dohledu jsou investoři dále chráněni pokrytím poskytovaným britským systémem kompenzace finančních služeb a systémem odškodnění investorů společnosti CySEC.

Pro webové zabezpečení používá eToro technologii šifrování SSL, která zajišťuje ochranu všech citlivých dat před neoprávněným vniknutím. Jako transparentní a etický zprostředkovatel nesdílí žádné osobní údaje klientů s nikým bez jejich vědomí.

eToro obchodní platforma

Unikátnost tohoto brokera spočívá ve vlastní obchodní platformě OpenBook.

Když byla tato obchodní platforma v roce 2010 uvedena, jednalo se o první sociální platformu pro obchodování tohoto druhu. Společnost eToro tímto dostala označení průkopníka v sociálním obchodování.

Na rozdíl od tradičních online platforem pro obchodování využívá eToro tzv. moudrost davu, která pomáhá obchodníkům maximalizovat návratnost investic. Platforma sociálního obchodování umožňuje obchodníkům navzájem si prohlížet statistiky obchodování, jako je jejich pozice na trhu, úroveň zisku a obchodní strategie přijaté v reálném čase. Prostřednictvím tohoto obchodního postupu OpenBook je eToro schopno odstranit všechny překážky mezi obchodníky a tím pomoci urychlit proces učení obchodníkům v této sociální obchodní síti.

Mobilní obchodování

Kromě webové platformy pro obchodování si mohou obchodníci stáhnout i mobilní platformu pro Android a iPhone. Mobilní aplikace umožňuje obchodníkovi zobrazit informace o kanálech jiných obchodníků, stejně jako webová platforma OpenBook. V aplikaci můžete sledovat svůj obchodní a také komunikovat s dalšími obchodníky v sociální obchodní síti.

Typy obchodů a obchodní nástroje

V této obchodní platformě máte k dispozici široký výběr mezinárodních akcií, indexů, drahých kovů, komodit, měnových párů (forex) a burzovních fondů (ETF). Od roku 2014 je zpřístupněna možnost obchodování kryptografické měny Bitcoin, ale na rozdíl od jiných společností, kde se Bitcoin obchoduje jako měna, je na eToro dostupný k obchodování jako derivát CFD.

Typy účtů

eToro se snaží být jednoduché, takže obchodníci, zejména začátečníci, nebudou zahlceni množstvím možností, která musí učinit ohledně jejich volby obchodního účtu. Máte možnost vybrat mezi dvěma typy účtu – demo účet a standardní obchodní účet. Chcete-li si otevřít standardní účet, je požadován minimální počáteční vklad ve výši 50 USD.

Poplatky

Společnost eToro neúčtuje žádné roční poplatky nebo provize obchodníkům, kteří se připojí do této sociální obchodní platformy.

Máte zkušenosti se společností eToro? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex