Expobank

Méně známá banka, která však rozhodně nepatří mezi nováčky na našem trhu. To je Expobank, která se dnes řadí mezi banky střední velikosti. Její ambice jsou jasné, a to stát se univerzální komerční a také moderní bankou. A její vývoj k tomu postupně směřuje, jelikož aktuálně je schopna nabídnout finanční produkty nejenom klientům z řad běžného obyvatelstva, ale také podnikatelům. A to v oblastech tuzemského, tak i mezinárodního bankovnictví, do kterého patří také aktivity na mezinárodních trzích. Své zkušenosti Expobank čerpá hlavně z východních trhů, což ukazuje i to, že hlavním akcionářem je známý ruský investor Igor Kim.

Osobní a privátní bankovnictví

Základem služeb je samozřejmě osobní bankovnictví určené všem běžným občanům. Ti mohou u Expobank využívat hlavně základ nabídky, což jsou konta, nebo také klasické účty. Ty mohou být kombinovány nejenom s výhodným spořením, ale lze samozřejmě využívat i produktů úvěrových, konkrétně potom hypoték. A to jak klasických, tak i možnosti refinancování vaší stávající.
Podobně je na tom i segment privátního bankovnictví, který se specializuje na náročnější klienty, kteří mohou získat třeba VIP konta, zlaté karty a řadu dalších věcí. A to vše s perfektní podporou a službami, které jim Expobank dává.

Pro drobné živnostníky i firmy

Expobank je určena také živnostníkům, kteří mohou využívat jak běžné, tak i spořicí účty, nebo i možnosti úschovy svých finančních prostředků. Vše poté doplňují nabídky produktů klasickým středním firmám, a to od běžných účtů, po doplňkové služby. Nechybí ale ani několik vkladových produktů. To z banky skutečně dělá kvalitního poskytovatele. Nutné je však podotknout, že Expobank skutečně jeden problém má, a tím je velmi málo poboček na našem trhu. Tím se pro řadu klientů stává stále nedostupnou možností, a to i přesto, že produkty a služby banky je mohou zaujmout.

Máte zkušenosti se společností Expobank? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

11 komentářů u „Expobank“

 1. Do Expo banky bych nedal ani korunu. Je to pochybná banka , které vubec nedůvěřuji a nikomu bych ji nedoporucil.

  Odpovědět
  • Nejhorší banka,s jakou jsem se kdy setkala. Neustálé problémy s doručováním zásilek,kdy vám ironicky po telefonu sdělí, že zásilku odeslali,a že si účtují takový a takový poplatek. Od všech jiných institucí mi vždy vše v pořádku přišlo,problém jen u této banky. Když jsem problém řešila už někdy v lednu,kdy mi opět volali,že jsem si nevyzvedla dopis, žádala jsem ,zda by šlo vše resit přes datovou,když je tu očividně nějaký problém. Pan mi řekl,že s tím zkušenost nemá, a že se zeptá. Samozřejmě,že se mi už nikdo neozval. Až teď po 5ti měsících mi volala opravdu strašně,,příjemná “ paní Pankova, kdy na mě zvyšovala hlas do telefonu,byla ironická a mohla bych pokračovat. Opět mi bylo sděleno,že jsem si nevyzvedla dopis a za upomínku mám zaplatit 300 kč. Dopis však nikde, žádná výzva, že bych měla něco na poště a v datové samozřejmě také nic. Takže můžu říct,že opravdu nejhorší zkušenost s bankou,jakou jsem zažila. Možná by měli zvážit, koho zaměstnávají, protože takovéto jednání s lidmi je absolutně neprofesionální.

   Odpovědět
 2. Expobank má drzost účtovat stávajícím klientům poplatek za vedení hypotečního úvěru 150 Kč měsíčně, přitom novým klientům je neúčtují. Když jsem se ozvala, poplatek mi zrušili. Doporučuju všem, kdo u nich jste, nebojte se ozvat, sami to neudělají. Snaží se klienty okrádat, jak jen to jde – ostatně jako snad každá banka v ČR.

  Odpovědět
  • Jen ty nejhorší zkušenosti. Zrušili nám účet, protože jsme nevyplnili nějaký dotazník. To jsme ani nemohli, protože nám nepřišel. Prý ho posílali poštou doporučeně. Pokud s dodejkou, tak se jim musela vrátit informace, že se k nám dopis nedostal. Prý to posílali i emailem a SMS, ale nikde jsem nic zpětně nedohledal a ani oni to nebyli schopni doložit. Mohli využít i komunikaci formou zprávy přes internetbanking, ale to je asi nenapadlo. O zrušení účtu jsme se tak dozvěděli až když jsme se na něj jednoho dne nedostali.

   Odpovědět
   • Naprosto stejná zkušenost. Dopisy se vždy asi záhadně ztratí a oni už si pak jen mohou účtovat další a dalsi poplatky. Měla jsem už i snahu řešit vše přes datovku, když s doručením dopisu je vždy problém. Bylo mi sděleno od pana,že s tímhle zkušenost nemá,a že se zeptá. Samozřejmě se nic nezměnilo. Ono je snazší říct,že něco poslali,vy jste si to nevyzvedla,tak plaťte,než aby bylo vše vidět v té datovce.

    Odpovědět
 3. Mel jsem ucet v EXPOBANK vic nez 10let ale vloni jsem ho zrusil…Majitel banky je v Kazkasa vubec nema zajem na privatni klienty spis jen na firemni ucty…Navic je to jeden z nejdrassich bank v CR. Zasadne nedoporucuji…

  Odpovědět
 4. Nejhorší banka co může existovat. Zásadně neporučuji!! Skryté poplatky, neexistující pobočka v Ostravě, přitom ji mají na stránkách. Příšerné úroky a jednání.

  Odpovědět

Napsat komentář