Expobank

Expobank
Expobank

Méně známá banka, která však rozhodně nepatří mezi nováčky na našem trhu. To je Expobank, která se dnes řadí mezi banky střední velikosti. Její ambice jsou jasné, a to stát se univerzální komerční a také moderní bankou. A její vývoj k tomu postupně směřuje, jelikož aktuálně je schopna nabídnout finanční produkty nejenom klientům z řad běžného obyvatelstva, ale také podnikatelům. A to v oblastech tuzemského, tak i mezinárodního bankovnictví, do kterého patří také aktivity na mezinárodních trzích. Své zkušenosti Expobank čerpá hlavně z východních trhů, což ukazuje i to, že hlavním akcionářem je známý ruský investor Igor Kim.

Osobní a privátní bankovnictví

Základem služeb je samozřejmě osobní bankovnictví určené všem běžným občanům. Ti mohou u Expobank využívat hlavně základ nabídky, což jsou konta, nebo také klasické účty. Ty mohou být kombinovány nejenom s výhodným spořením, ale lze samozřejmě využívat i produktů úvěrových, konkrétně potom hypoték. A to jak klasických, tak i možnosti refinancování vaší stávající.
Podobně je na tom i segment privátního bankovnictví, který se specializuje na náročnější klienty, kteří mohou získat třeba VIP konta, zlaté karty a řadu dalších věcí. A to vše s perfektní podporou a službami, které jim Expobank dává.

Pro drobné živnostníky i firmy

Expobank je určena také živnostníkům, kteří mohou využívat jak běžné, tak i spořicí účty, nebo i možnosti úschovy svých finančních prostředků. Vše poté doplňují nabídky produktů klasickým středním firmám, a to od běžných účtů, po doplňkové služby. Nechybí ale ani několik vkladových produktů. To z banky skutečně dělá kvalitního poskytovatele. Nutné je však podotknout, že Expobank skutečně jeden problém má, a tím je velmi málo poboček na našem trhu. Tím se pro řadu klientů stává stále nedostupnou možností, a to i přesto, že produkty a služby banky je mohou zaujmout.

Máte zkušenosti se společností Expobank? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Expobank
3 (60%) 2 votes

1 Comment on Expobank

  1. Expobank ruší v Českých Budějovicích pobočku, aniž by to jakkoliv oznámilo klientům. Přišla jsem na to náhodou, když jsem potřebovala něco zjistit. Na svých stránkách má kontakt na Smíchovskou pobočku, která je již zrušená. Je údajně jedna pobočka v Praze a jedna v Brně. Na telefonu v Praze nikdo telefony nebere, tak nevím, zda mají potíže. V Č.B. navíc nemohla najít paní moji složku, stále něco mumlala, ale když jsem se jí přímo zeptala co hledá a jak dlouho bude můj požadavek trvat, nebyla mi schopná odpovědět. Tak nevím, zda zrušit účet neprodleně nebo vyčkat co bude ?

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*