Expobank

Expobank
Expobank

Méně známá banka, která však rozhodně nepatří mezi nováčky na našem trhu. To je Expobank, která se dnes řadí mezi banky střední velikosti. Její ambice jsou jasné, a to stát se univerzální komerční a také moderní bankou. A její vývoj k tomu postupně směřuje, jelikož aktuálně je schopna nabídnout finanční produkty nejenom klientům z řad běžného obyvatelstva, ale také podnikatelům. A to v oblastech tuzemského, tak i mezinárodního bankovnictví, do kterého patří také aktivity na mezinárodních trzích. Své zkušenosti Expobank čerpá hlavně z východních trhů, což ukazuje i to, že hlavním akcionářem je známý ruský investor Igor Kim.

Osobní a privátní bankovnictví

Základem služeb je samozřejmě osobní bankovnictví určené všem běžným občanům. Ti mohou u Expobank využívat hlavně základ nabídky, což jsou konta, nebo také klasické účty. Ty mohou být kombinovány nejenom s výhodným spořením, ale lze samozřejmě využívat i produktů úvěrových, konkrétně potom hypoték. A to jak klasických, tak i možnosti refinancování vaší stávající.
Podobně je na tom i segment privátního bankovnictví, který se specializuje na náročnější klienty, kteří mohou získat třeba VIP konta, zlaté karty a řadu dalších věcí. A to vše s perfektní podporou a službami, které jim Expobank dává.

Pro drobné živnostníky i firmy

Expobank je určena také živnostníkům, kteří mohou využívat jak běžné, tak i spořicí účty, nebo i možnosti úschovy svých finančních prostředků. Vše poté doplňují nabídky produktů klasickým středním firmám, a to od běžných účtů, po doplňkové služby. Nechybí ale ani několik vkladových produktů. To z banky skutečně dělá kvalitního poskytovatele. Nutné je však podotknout, že Expobank skutečně jeden problém má, a tím je velmi málo poboček na našem trhu. Tím se pro řadu klientů stává stále nedostupnou možností, a to i přesto, že produkty a služby banky je mohou zaujmout.

Máte zkušenosti se společností Expobank? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Napiš první komentář

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*