Expobank

Expobank
Expobank

Méně známá banka, která však rozhodně nepatří mezi nováčky na našem trhu. To je Expobank, která se dnes řadí mezi banky střední velikosti. Její ambice jsou jasné, a to stát se univerzální komerční a také moderní bankou. A její vývoj k tomu postupně směřuje, jelikož aktuálně je schopna nabídnout finanční produkty nejenom klientům z řad běžného obyvatelstva, ale také podnikatelům. A to v oblastech tuzemského, tak i mezinárodního bankovnictví, do kterého patří také aktivity na mezinárodních trzích. Své zkušenosti Expobank čerpá hlavně z východních trhů, což ukazuje i to, že hlavním akcionářem je známý ruský investor Igor Kim.

Osobní a privátní bankovnictví

Základem služeb je samozřejmě osobní bankovnictví určené všem běžným občanům. Ti mohou u Expobank využívat hlavně základ nabídky, což jsou konta, nebo také klasické účty. Ty mohou být kombinovány nejenom s výhodným spořením, ale lze samozřejmě využívat i produktů úvěrových, konkrétně potom hypoték. A to jak klasických, tak i možnosti refinancování vaší stávající.
Podobně je na tom i segment privátního bankovnictví, který se specializuje na náročnější klienty, kteří mohou získat třeba VIP konta, zlaté karty a řadu dalších věcí. A to vše s perfektní podporou a službami, které jim Expobank dává.

Pro drobné živnostníky i firmy

Expobank je určena také živnostníkům, kteří mohou využívat jak běžné, tak i spořicí účty, nebo i možnosti úschovy svých finančních prostředků. Vše poté doplňují nabídky produktů klasickým středním firmám, a to od běžných účtů, po doplňkové služby. Nechybí ale ani několik vkladových produktů. To z banky skutečně dělá kvalitního poskytovatele. Nutné je však podotknout, že Expobank skutečně jeden problém má, a tím je velmi málo poboček na našem trhu. Tím se pro řadu klientů stává stále nedostupnou možností, a to i přesto, že produkty a služby banky je mohou zaujmout.

Máte zkušenosti se společností Expobank? Podělte se o ně s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

Nezapomeňte na hodnocení

Průměrné hodnocení 2 / 5. Počet hlasů: 2

Zatím nikdo nehlasoval. Buďte první!

8 Comments on Expobank

  1. Expobank má drzost účtovat stávajícím klientům poplatek za vedení hypotečního úvěru 150 Kč měsíčně, přitom novým klientům je neúčtují. Když jsem se ozvala, poplatek mi zrušili. Doporučuju všem, kdo u nich jste, nebojte se ozvat, sami to neudělají. Snaží se klienty okrádat, jak jen to jde – ostatně jako snad každá banka v ČR.

    • Jen ty nejhorší zkušenosti. Zrušili nám účet, protože jsme nevyplnili nějaký dotazník. To jsme ani nemohli, protože nám nepřišel. Prý ho posílali poštou doporučeně. Pokud s dodejkou, tak se jim musela vrátit informace, že se k nám dopis nedostal. Prý to posílali i emailem a SMS, ale nikde jsem nic zpětně nedohledal a ani oni to nebyli schopni doložit. Mohli využít i komunikaci formou zprávy přes internetbanking, ale to je asi nenapadlo. O zrušení účtu jsme se tak dozvěděli až když jsme se na něj jednoho dne nedostali.

  2. Mel jsem ucet v EXPOBANK vic nez 10let ale vloni jsem ho zrusil…Majitel banky je v Kazkasa vubec nema zajem na privatni klienty spis jen na firemni ucty…Navic je to jeden z nejdrassich bank v CR. Zasadne nedoporucuji…

  3. Nejhorší banka co může existovat. Zásadně neporučuji!! Skryté poplatky, neexistující pobočka v Ostravě, přitom ji mají na stránkách. Příšerné úroky a jednání.

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*