Generali pojišťovna

Pojišťovna je členem skupiny, která má stejný název. Tedy také Generali. Spadá tak do skupiny, kterou je možné považovat za největšího ze světových pojistitelů. To jasně ukazují jak finanční výsledky, tak i počet zaměstnanců. Z toho těží i lokální pojišťovna Generali, která tak upevňuje nejenom svou stabilitu, ale je charakteristická také celkovým výběrem pojistek.

Obecně se dá říci to, že je Generali jasným specialistou na produkty životního, stejně jako neživotního pojištění. Ty odrážejí požadavky klientů, stejně jako v nich je patrný  individuální přístup. Velkým unikátem je i fakt, že se v současné době jedná o jedou pojišťovnu na našem trhu, která vlastní certifikát ISO 9001:2008.

 Oblasti pojištění nabídne Generali široký výběr možností

Jak bylo zmíněno, jedná se o pojišťovnu, která je specialistou jak na životní, tak i neživotní pojištění. Své produkty dokáže nabízet nejenom klasicky soukromým osobám, ale dokáže je nabídnout samozřejmě i osbám podnikajícím, nebo firmám. Když jde o trojici pojistek nejpopulárnějších, patří do tohoto přehledu:

 • Cestovní pojištění
 • Pojištění vozidel
 • Pojištění odpovědnosti

Tím ale škála nabídek nekončí. Dále v nabídne nechybí ani pojištění životní, stejně jako to úrazové. Samozřejmá je také široká nabídka pojištění majetku. A jelikož jsme výše zmínili i možnost individuálního přístupu, nelze zapomínat na jeden velký unikát, který má Generali připravený. Je to individuální pojištění, které je postavené na konkrétních potřebách a požadavcích jak jednotlivců, tak pochopitelně také firem.

Specialista na online pojistky

Takto sebe Generali také charakterizuje. Ukazuje tak, že pro sjednání běžných pojistek lze využít internet. A to s výhodami, jako je rychlost, jednoduchost, ale mnohdy i zvýhodněná cena. To z důvodu, že se tak lze vyhnout jinak nezbytné administrativě. Klient má při online sjednání celkem volnou ruku, jelikož má možnost vybrat si z široké škály hotových balíčků, ke kterým si následně může přidat i řadu různých doplňkových služeb.

Důvody pro výběr pojišťovny Generali jsou zajímavé

Samotná pojišťovna Generali na svém webu láká i na hlavní důvody, které jsou spojené právě s ní a tedy s tím, proč si zvolit právě jí samotnou. Když se na dané důvody podíváme blíže, rozhodně lze třeba zmínit tyto tři:

 • Individuální přístup a produkty na míru potřebám každého
 • Jistota stability a velikosti silné mezinárodní značky
 • Profesionální servis online i na jednotlivých pobočkách

Poboček je dostatek

I když bylo zmíněno, že Generali je specialistou na možnosti online sjednání, nelze zapomínat na to, že je na blízku i lidem, kteří hledají klasiku. A tou je možnost osobního sjednání přímo na pobočkách. A těch je dostatečné množství. Nacházejí se v každém kraji a až na jednu jedinou výjimku jich lze v daných lokalitách najít minimálně deset. Většinou ale až několik desítek. Celkově je možné najít na území naší země 315 jednotlivých poboček. Nelze také zapomínat na možnost oslovení konkrétního poradce, kterých je napříč naší republikou 198.

Podává pomocnou ruku

Je jasné, že na pobočce je možné vše probrat a vyřešit osobně. Není to ale jediná možnost. Nechybí také dostupná telefonní linka, stejně jako moderní webový chat. To všechno ještě Generali doplňuje speciální internetovou sekcí, která má lidem pomoci řešení konkrétních nastalých situací. Sem se řadí rady a možnosti spojené primárně s řešením pojistné události. Dále do této kategorie patří i věci, jako jsou změny ve smlouvách, nebo žádosti o ukončení pojistky. Nechybí ale ani přehledná platební sekce, která uvádí jednotlivá čísla účtu spojená s možností zaplacení pojistky. Neexistuje totiž jenom jedno jednotné.

Mohlo by tě zajímat: velký slovník pojmůzáklady pojišťovnictvípovinné ručení, havarijní pojištění, pojištění bytu, pojištění domácnosti, pojištění domu, pojištění odpovědnosti, životní pojištění

Máte zkušenosti se společností Generali pojišťovna? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

4 komentáře u „Generali pojišťovna“

 1. Asi nejhorší co jsem kdy zažil.Na pobočce Budějovická1523/9a Praha budˇ nikdo není a to i v otvírací době a nebo Vám tam všechno zvrtaj.Po úmrtí otce,jsem potřeboval zrušit havarijní pojištění 22 let starého auta včetně nesmyslných asistencí,ale to šlo až po ukončení dědického řízení,na moje upozornění,že probíhá soud o dědictví mi poradili abych to přestal platit a tak,že to zanikne,ovšem s peněžní sankcí(což mi už neřekli)Opravdu vstřícnost nade vše.Další překvapení přišlo rok po úmrtí(oni se nestydí Vám připomínat ztrátu blízké osoby)abych zaplatil otcovu“pojistku na blbost“Ta by měla zaniknout úmrtím snad ne!Dnes jsem dostal poslední kapku od tohoto ústavu.šel jsem na pobočku Budějovická,na internetu jsem si zjistil,že nemá polední přestávku a ejhle,na dveřích ručně psaná cedulka přestávka 11:30-13:00.V 13:15 jsem to vzdal.Vyhýbejte se tomuto ústavu,ušetříte si nervy

  Odpovědět
 2. skušenost s pojistkou a po ůrazu velice hnusné jednání,vždy se nějak vymluví a nzaplati ani korunu,naštěstí pojistku na auto jsem ještě nepoužil asi bych dopadl stejně.Tak zase budu hledat jinou přívětivou pojištovnu.

  Odpovědět
 3. Máme tady pojištěného psa a velká spokojenost, letos nám do 3 dnů vyplatili kvůli zánětu její dělohy, 90% krytí. 7200,- zpátky doma.

  Odpovědět

Napsat komentář