Generali Česká pojišťovna

Pojišťovna je členem skupiny, která má stejný název. Tedy také Generali. Spadá tak do skupiny, kterou je možné považovat za největšího ze světových pojistitelů. To jasně ukazují jak finanční výsledky, tak i počet zaměstnanců. Z toho těží i lokální pojišťovna Generali, která tak upevňuje nejenom svou stabilitu, ale je charakteristická také celkovým výběrem pojistek.

Obecně se dá říci to, že je Generali jasným specialistou na produkty životního, stejně jako neživotního pojištění. Ty odrážejí požadavky klientů, stejně jako v nich je patrný  individuální přístup. Velkým unikátem je i fakt, že se v současné době jedná o jedou pojišťovnu na našem trhu, která vlastní certifikát ISO 9001:2008.

 Oblasti pojištění nabídne Generali široký výběr možností

Jak bylo zmíněno, jedná se o pojišťovnu, která je specialistou jak na životní, tak i neživotní pojištění. Své produkty dokáže nabízet nejenom klasicky soukromým osobám, ale dokáže je nabídnout samozřejmě i osbám podnikajícím, nebo firmám. Když jde o trojici pojistek nejpopulárnějších, patří do tohoto přehledu:

  • Cestovní pojištění
  • Pojištění vozidel
  • Pojištění odpovědnosti

Tím ale škála nabídek nekončí. Dále v nabídne nechybí ani pojištění životní, stejně jako to úrazové. Samozřejmá je také široká nabídka pojištění majetku. A jelikož jsme výše zmínili i možnost individuálního přístupu, nelze zapomínat na jeden velký unikát, který má Generali připravený. Je to individuální pojištění, které je postavené na konkrétních potřebách a požadavcích jak jednotlivců, tak pochopitelně také firem.

Specialista na online pojistky

Takto sebe Generali také charakterizuje. Ukazuje tak, že pro sjednání běžných pojistek lze využít internet. A to s výhodami, jako je rychlost, jednoduchost, ale mnohdy i zvýhodněná cena. To z důvodu, že se tak lze vyhnout jinak nezbytné administrativě. Klient má při online sjednání celkem volnou ruku, jelikož má možnost vybrat si z široké škály hotových balíčků, ke kterým si následně může přidat i řadu různých doplňkových služeb.

Důvody pro výběr pojišťovny Generali jsou zajímavé

Samotná pojišťovna Generali na svém webu láká i na hlavní důvody, které jsou spojené právě s ní a tedy s tím, proč si zvolit právě jí samotnou. Když se na dané důvody podíváme blíže, rozhodně lze třeba zmínit tyto tři:

  • Individuální přístup a produkty na míru potřebám každého
  • Jistota stability a velikosti silné mezinárodní značky
  • Profesionální servis online i na jednotlivých pobočkách

Poboček je dostatek

I když bylo zmíněno, že Generali je specialistou na možnosti online sjednání, nelze zapomínat na to, že je na blízku i lidem, kteří hledají klasiku. A tou je možnost osobního sjednání přímo na pobočkách. A těch je dostatečné množství. Nacházejí se v každém kraji a až na jednu jedinou výjimku jich lze v daných lokalitách najít minimálně deset. Většinou ale až několik desítek. Celkově je možné najít na území naší země 315 jednotlivých poboček. Nelze také zapomínat na možnost oslovení konkrétního poradce, kterých je napříč naší republikou 198.

Podává pomocnou ruku

Je jasné, že na pobočce je možné vše probrat a vyřešit osobně. Není to ale jediná možnost. Nechybí také dostupná telefonní linka, stejně jako moderní webový chat. To všechno ještě Generali doplňuje speciální internetovou sekcí, která má lidem pomoci řešení konkrétních nastalých situací. Sem se řadí rady a možnosti spojené primárně s řešením pojistné události. Dále do této kategorie patří i věci, jako jsou změny ve smlouvách, nebo žádosti o ukončení pojistky. Nechybí ale ani přehledná platební sekce, která uvádí jednotlivá čísla účtu spojená s možností zaplacení pojistky. Neexistuje totiž jenom jedno jednotné.

Máte zkušenosti se společností Generali pojišťovna? Podělte se o své zkušenosti s ostatními a napište do komentářů krátkou recenzi.

1 2 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petr

Agent pojišťovny Generali, Vám při uzavření smlouvy pojistí vše. Po letech placení pojistky ,dojde k pojistné události.Likvidátor této pojišťovny Vám, ale vše zamítne a zmiňovaný pojišťovací agent, který s Vámi tuto pojistku uzavřel doslova řekne“vy jste v právu a obraťte se na soud;“.Tak přesně takhle funguje pojišťovna Generali ! Zítra ruším vše u této nepolehlivé společnosti.

Marcela

Tuto pojišťovnu již niky vice!Celé roky jim pravidelně platíte pojistky a pak když jednou žádáte o vyplacení pojistné události, tak nedostanete vůbec nic.Absolutni nespokojenost a nikomu ji nedoporučujeme

Hradecký

Naše zkušenost s touto pojišťovnou je přímo žalostní. Měli jsme autonehodu kterou zavinil klient Generali pojišťovny a vůz je na totální odpis. Vůz měl před nehodou hodnotu cca 50 000,-Kč a pojišťovna se nám rozhodla dát směšných 22 400,-Kč tak jsme kvůli pojišťovně škodný cca 28 000,-Kč. Rád bych tímto apeloval na řidiče, aby si pečlivě rozmysleli kde pojistí svůj vůz! Můžete také způsobit někomu i Vy autonehodu, tak krom toho že můžete poškozeného tímto připravit o vůz, tak i o peníze kord když za to nemůže. Budťe prosím zodpovědný a mějte čisté svědomí, že jste zbytečně někoho nepoškodili.

Kamila

Už nikdy více,nehorázné jednání,a předražené pojistné a pak nic z toho,nespokojenost,odešla jsem

Miroslav J.

Tuto pojišťovnu už nikdy.Hav.pojisteni je u této pojišťovny zbytečné jen platíte a když dojde ke škodě tak i po 9 měsících ani koruna.Pro malého OSVČ kterého auto živí likvidační a nikoho to nezajímá.Jsou to…….!!!!

Lada

Generali je jedna z nejhorších pojištoven jsou to lhaři a jednani no neco neskutečneho radeji od nich co nejdal

Daniela

Máme tady pojištěného psa a velká spokojenost, letos nám do 3 dnů vyplatili kvůli zánětu její dělohy, 90% krytí. 7200,- zpátky doma.

VENCA

ZBYTEČNÁ ZTRÁTA NERVÚ NEBRAT pozor jsou nebezpeční

8
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex