Hello Bank

Společnost HelloBank jistě znáte, nicméně pojďme se podívat na ucelené informace o tom, co tato společnost nabízí. Především je potřeba říci, že v současné době jde o bankovní společnost, která je na českém trhu poměrně dlouho. Dříve byla známá jako Cetelem, nebankovní společnost. Nabízí několik produktů, ze kterých lze vybírat.

Webové stránky

Po otevření webových stránek zjistíte, že si můžete splnit sny. Stránky jsou však přehledné a najdete na nich veškeré informace, které byste mohli potřebovat. Nahoře se vám zobrazí několik záložek, které je dobré prozkoumat. Mezi ně patří:

 • Účty
 • Půjčka
 • Kreditka
 • Další

Účty

Vzhledem k tomu, že jde již o banku, můžete si u Hellobank založit běžný účet, ale třeba také spořicí účet. Co se týče spořicího účtu, dostanete úrok 1,5 % ročně do 300 000Kč. K tomuto pěknému úroku však máte také své finanční prostředky kdykoliv k dispozici. Stejně jako u běžného účtu neplatíte žádné poplatky, což je výhodou

Půjčky

Při otevření záložky Půjčky se můžete podívat, co má Hellobank v nabídce. V podstatě si můžete půjčit od 20 000 Kč až po 1 000 000 Kč, což je rozmezí poměrně velké. Půjčky jsou nabízeny s úrokem od 5,69 %. Na výběr máte z:

 • Hello půjčky
 • Konsolidace
 • Půjčky na auto

Půjčku lze sjednat celou online, stejně tak si snadno můžete spočítat, kolik budete měsíčně splácet. V případě, že vám banka nemůže nabídnout půjčku, o kterou jste žádali, nabídne vám například jinou částku, nebo jiný úrok. Vy se pak můžete rozhodnout, jestli nabídku přijmete. Za sjednání úvěru nic neplatíte. V případě konsolidace můžete sloučit úvěry také až do výše jednoho milionu korun. HelloBank vám tak umožní ulevit rodinnému rozpočtu a vy budete splácet jen jednu splátku. Pokud si chcete koupit nové auto, nabízí HelloBank i tuto variantu. Velkou výhodou je, že vše vyřídíte také online a ještě k tomu, je auto hned vaše, nikoliv banky.

Kreditka

HelloBank má v nabídce také možnost zřízení kreditní karty. Je vhodná zejména pro ty chvíle, kdy přijdou nečekané výdaje. Když ji nevyužíváte, tak také nic neplatíte. Jako bonus nabízí banka to, že každý měsíc můžete dostat 500 Kč zpět. V neposlední řadě, když z kreditky vyčerpáte nějaký obnos peněz, zpět ho můžete uhradit buď celý, nebo vám budou stanoveny měsíční splátky. Bezúročné období je 55 dní. Opět si můžete o kartu zažádat online a nemusíte tak nikam chodit.

Ostatní služby

Po otevření záložky Ostatní zjistíte, že Hellobank také nabízí nákup na splátky a pojištění. Nákup na splátky je výhodný v případě, že se vám například rozbije pračka nebo lednička a postup je také jednoduchý. Stačí ve vybraném internetovém obchodě, který nákup na splátky umožňuje, vybrat tuto banku a zboží může být vaše. Co se týče pojištění, na výběr máte opět z několika produktů.

 • Úrazové pojištění
 • Pojištění karty a osobních věcí
 • Pojištění výdajů
 • Pojištění k úvěrům

Nabídka HelloBank je opravdu široká, nicméně je potřeba brát v úvahu, že jde o bankovní společnost a tedy vyřízení půjčky nemusí být jednoduché a schvalovatelnost jednotlivý úvěrů také nebude příliš velká.

Shrnutí

Pokud chcete nějakou banku, kde si založíte běžný účet a budete využívat její produkty, pak by HelloBank mohla být dobrou volbou. Zákaznická podpora je poměrně dobrá, webové stránky jsou přehledné a po přihlášení do vašeho profilu máte vše přehledně zobrazeno. Cetelem nebýval moc oblíbený, nicméně o tom, co HelloBank získala bankovní licenci, jde o ověřenou společnost. Pro někoho však mohou být produkty nedostupné. Je na každém z vás, jestli zvolíte tuto společnost, nebo se raději obrátíte na jinou banku, nicméně výběr HelloBank může být dobrý tah a po nějakém čase můžete být váženými klienty.

Máte zkušenosti se společností Hello Bank? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda služby této společnosti využít či nikoliv.

Recenze publikována 10.7.2019

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
4 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
lukas

nedoporučuji tuhle banku hello bank absolutne arogantní diky tomuhle smejdu jsem se dostal do solusu ani newim jak hlavne že jsem tam tolikrat volal a s panem jsem si domluvil termin a stejnak si jednou po svoji ose jak oškubat lidi o penize !!! radší se tomu vyhnout už nikdy více

lukas

nedoporučuji tuhle banku hello bank apsolutne arogantní diky tomuhle smejdu jsem se dostal do solusu ani newim jak hlavne že jsem tam tolikrat volal a s panem jsem si domluvil termin a stejnak si jednou po svoji ose jak oškubat lidi o penize !!! radší se tomu vyhnout

Jiří Fučela

Vzal jsem si u této banky telefon na splátky.Při první platbě se manželce podařilo splést poslední číslo ve VSY.Platba odešla jak měla,nikdo nic neurgoval.Až po 14dnech se ozvalo vymáhací oddělení,že mám místo 446Kč zaplatit 1046Kč.Hned po hodině jsem situaci chtěl řešit s tím,kde je problém,dotyčný na telefonu mě odbyl,že na mě už nemá čas a že mám domluvený hovor až po víkendu na pondělí.Zeptal jsem se,zda mám tu částku uhradit,dotyčný řekl že ne,že se domluvíme v pondělí.A co se v pondělí nestalo???? Už jsem byl „dlužný“ o 83Kč více!!!!! NEDOPORUČUJI ŽÁDNÝM SLUŠNÝM LIDEM…..

Jiří Smejkal

Chtěl jsem si půjčit 10000 Kč na notebook a hned mi aktivovali internetové bankovnictví a že mi pošlou kartu, tak jsem to zrušil a půjčil si v Komerční Bance, varuji všechny lidi.

4
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex