iDoklad

Pokud podnikáte, pak jistě víte, že nedílnou součástí podnikání, je vystavování faktur. Pokud jde o jednu nebo dvě, není to žádný problém, nicméně při větším množství může být člověk rád, že se nezblázní, nebo něco nesplete. Velkým pomocníkem je program iDoklad, se kterým to bude hračka.

Webové stránky

Při pohledu na webové stránky, přes které lze snadno a jednoduše vystavit fakturu, vám bude jasné, že jde především o nástroj, která má podnikateli především ušetřit čas. Jak to vlastně funguje? Na webových stránkách naleznete několik záložek, které si můžete prohlédnout. Jde o:

  • Vlastnosti
  • Ceník
  • Mobilní aplikace
  • Katalog účetních

Vlastnosti

Asi nejzákladnější je vědět, jak to vlastně funguje. Takové informace se dozvíte ve Vlastnostech, které jsou rozděleny ještě do čtyř kategorií. A to Úspora času, Přehledy, Sledování nákladů a Vystavování faktur. Úspora času je v tomto případě opravdu potřebná. Společnost iDoklad vám pomůže v případě, že potřebujete podklady k daňovému přiznání nebo pokladní doklady. Budete mít pořádek v kontaktech, ale také se program dokonale propojí s vaší bankou a bankovním účtem. Najdete tam také přehledy a dozvíte se tak, jestli vám někdo dluží peníze nebo kolik jste vyfakturovali.

Ceník

Co se týče cen, můžete si vybrat z několika možností, nicméně je důležité říci, že ze začátku nemusíte platit vůbec nic a na 60 dní si program vyzkoušejte zdarma. Pokud se rozhodnete s programem IDoklad pokračovat, můžete vybírat z několika cenových variant.

  • Zdarma
  • Základní
  • Oblíbený
  • Prémiový

Program zdarma pomůže při malém počtu

Pokud potřebujete vystavit faktury pouze pro 5 odběratelů, nemusíte platit vůbec nic. Najdete zde možnost fakturovat a evidovat úhrady. Dalším balíčkem je základní, který můžete mít za 133 Kč měsíčně. Je vhodný pro kompletní fakturaci bez omezení. Je zde možnost napojení na EET, hlídá náklady, výnosy i úhrady. Již podle názvu vám asi bude jasný balíček, který se používá nejvíce. Je jím oblíbený balík, ve kterém najdete automatické párování úhrad a vytváření podkladů pro daňová přiznání. Je za neodolatelnou cenu 233 Kč měsíčně. Prémiový balíček je pak za 413 Kč měsíčně a je vhodný až pro 9 uživatelů. Kromě toho také má rozsáhlé propojení s externími službami a skvělou zákaznickou podporu.

Mobilní aplikace

V současné době chce mít mnoho lidí svět pod palcem. To znamená, že mnoho věcí a funkcí najdete ve svém mobilním telefonu. Ne jinak tomu je i s programem iDoklad. Stáhněte si aplikaci do vašeho mobilního telefonu a všechny faktury tak mějte přehledně kdykoliv k nahlédnutí. Nemusíte se bát, vaše faktury budou v bezpečí a nikdo nepovolaný se k nim nedostane.

Katalog účetních

V programu najdete také katalog účetních. Když nastane čas na daňové přiznání, nebudete muset již hledat všechny doklady v papírové formě. Nejen, že zde účetního najdete, také on bude mít radost z toho, že iDoklad používáte. Vše tak bude přehledné nejen pro vás, ale i pro něj. V záložce Více najdete však i několik dalších informací. Kromě kontaktů se můžete také obrátit na zákaznickou podporu, pokud vám něco není jasné. Přidat se také můžete k těm, kteří pro iDoklad pracují. Pokud si budete chtít přečíst i jiné informace, můžete se podívat na sekci“ Napsali o nás“, kde se dozvíte další užitečné informace.

Shrnutí

Společnost iDoklad je velmi dobrý pomocník s podnikáním. Někdy může člověku všechno to „ papírování“ přerůstat přes hlavu, nicméně s tímto nástrojem to jistě nehrozí. Program je vytvořen velmi přehledně, nemusíte tak složitě hledat to, co potřebujete. Přehledně si také připravíte podklady pro vystavení faktur. Tento program můžeme jen doporučit.

Máte zkušenosti se službou iDoklad? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Recenze publikována 10.7.2019

5 1 vote
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex