Invester

Patříte mezi šťastlivce a vlastníte větší obnos peněz, který vám jen tak leží na bankovním účtu? Pak možná přemýšlíte nad tím, jestli by se volné peníze nedaly použít na něco prospěšného. Možností je samozřejmě více, nicméně nyní se nebudeme zabývat charitou, ale spíše investováním. Podívejte se na společnost Invester, která především pomáhá zrealizovat dobré nápady.

Máte nápad? Sem s ním?

Možná jste také měli sen, jak zbohatnout? Možná chcete dělat něco, co vás opravdu baví a v čem jste dobří. Nicméně vaše plány kazí jeden fakt a to, že na něj nemáte peníze. Proto jsou zde webové stránky invester.cz. Stránky jsou přehledné a moc pěkně se v nich orientuje. V podstatě jde o to, jestli chcete být tím, kdo nápad vymyslel, nebo tím, kdo chce zhodnotit své peníze. Pokud máte nápad a chcete ho zrealizovat, pak vás šikovně provede záložka „ mám nápad“, kde najdete instrukce, jak postupovat. Nejdříve je potřeba:

  • Vyplnit dotazník
  • Poté bude projekt posouzen
  • Následuje výběr finančních prostředků
  • Realizace projektu

Máte peníze? Investujte!

Jestliže jste se rozhodli investovat, pak už stačí se jen rozhodnout, do čeho. V záložce „projekty“ najdete všechny běžící projekty, do kterých můžete investovat. Princip spočívá v tom, že vy vložíte do nějakého projektu své peníze a poté se stanete spolumajitelem a budete tak mít podíl na zisku. Na výběr j z poměrně velkého množství a některé nápady jsou opravdu velmi pěkné. Detailně si můžete projekt prohlédnout po jeho rozkliknutí. Podívejme se na jeden vybraný.

Operativní bydlení

Jeden z nabízených projektů se nazývá Operativní bydlení pro každého. Cílem tohoto projektu je zajistit bydlení především pro mladé lidi, kteří v současné době nemají možnost dosáhnout na hypoteční úvěr. Bydlení bude fungovat pomocí operativního pronájmu, kdy klient bude platiti nájem a po zaplacení bude nemovitost přepsána do jeho vlastnictví. U tohoto projektu se dozvíte, že celková částka je stanovena na 936 000 Kč a plánovaný zisk projektu v prvním roce je 500 000Kč. Podobné informace se dozvíte u každého z běžících projektů.

Jak se stát investorem

Pokud přemýšlíte nad tím, jak se stát investorem, máte v podstatě dvě možnosti. Tou první je, že zakoupíte nepřímý podíl v projektu a to prostřednictvím společnosti Invester. Tím získáte to, že budete mít podíl na zisku, ale nebudete spolumajitelem. Druhou možností je, že koupíte přímý podíl, a tím se stanete spolumajitele, kromě toho ale také budete mít vliv na činnost firmy, ale také zodpovědnost. Postup je jednoduchý. Nejdříve se podívejte na projekty a vyberte si ten, který se vám zamlouvá nejvíce. Následuje rozhodnutí, jestli zvolíte:

  • Přímý podíl
  • Nepřímý podíl

Poté stačí zvolit, kolik procent chce koupit a provedete objednávku. Poté vyčkáte, jestli bude dosaženo celé cílové částky. V případě, že ne, společnost vám vrátí peníze.

Skvělé projekty na dosah

Pokud bychom měli tuto společnost zhodnotit, řekněme, že jde o poměrně lehký úkol. Je to skvělá příležitost pro ty, kteří chtějí podnikat a mají neokoukaný nápad, který by chtěli realizovat. Na druhé straně jde o dobrou příležitost pro investory, které úž nechtějí nechat své peníze odpočívat na účtu a zároveň se nebojí trochu riskovat. Pokud tedy nosíte v hlavě nápad nebo máte dostatek finančních prostředků, podívejte se na webové stránky této společnosti. Možná tam najdete něco, co vás zaujme ať už z pohledu začínajícího podnikatele nebo z pohledu člověka, který chce investovat. Jestliže chcete o společnosti vědět více informací, určitě se můžete podívat na kontakty a zeptat se na všechny otázky, které vás zajímají. Jistě se dozvíte hodně důležitých informací.

Máte zkušenosti se společností Invester? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda služby této společnosti využít či nikoliv.

Recenze publikována 10.7.2019

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex