Jak správně vybrat půjčku a nenaletět

pujcka
pujcka

Finanční půjčky jsou pro mnohé spásou z nebe, pro jiné zase utrpení. Každému se totiž může stát, že občas nevyjde s výplatou, nebo se stane nějaká nečekaná událost (rozbitá pračka, lednička, auto) a potřebujete určitou sumu peněz, abyste se dostali z problémů. Jestli se tedy rozhodnete pro půjčku, je důležité vybrat si přesně tu, která vám problém co nejdříve vyřeší, ale následné splácení pro vás nebude noční můrou.

Než zažádáte o peníze, napřed si projděte následující body, které vám pomohou s výběrem:
– kolik si chci půjčit?
– jakou potřebuji splatnost?
– jakou formou chci peníze? (na účet, hotově)
– jak chci požádat o půjčku? (online, na pobočce)
– chci půjčku bez ručitele?

Odpovědi na tyto otázky vám hodně ulehčí správný výběr. Doporučuji si je napsat na papír a pak si začít vybírat půjčku, která splní nejvíc bodů.

Při výběru půjčky si musíte dávat pozor na určité informace, které jsou obvykle psány miniaturním písmem, aby je nikdo nečetl. Většinou tam jsou ty nejdůležitější informace, které vám pak mohou pěkně zavařit.

Na co si dát pozor:
– výše úroku, aneb kolik vlastně přeplatíte
– sankce za nedodržení splátkového kalendáře
– pozor na nečitelné údaje

Jak se vyhnout půjčkovým podvodníkům?
Asi nejznámější způsob podvodu spočívá v zaslání ověřovacího poplatku. U mnoha nebankovních firem se tato metoda dělá kvůli ověření vašeho účtu. Dané společnosti musíte poslat 1 haléř/korunu, abyste prokázali, že účet na který chcete peníze je opravdu váš. Podvodné firmy využívají stejný způsob, ale místo drobných po vás chtějí poslat tisíce a potom se vám už neozvou. Proč byste měli někomu posílat tisíce, když vy jste ten kdo potřebuje peníze?

Při půjčování nepodepisujte prázdný papír s tím, že se tam pak něco dopíše. Podvodník tam může napsat věci, které k vám pak přivedou nezvané hosty.

Nepodepisujte smlouvy, pokud jste si je celé nepřečetli nebo jim nerozumíte. Poraďte se s nejbližšími nebo s někým, kdo se ve smlouvách dobře vyzná. Pamatujte – co je psáno, to je dáno.

1 Comment on Jak správně vybrat půjčku a nenaletět

 1. Nabízíme soukromé, komerční a osobní půjčky s velmi nízkými ročními úrokovými sazbami až 2% v jednom roce až 50 letech splácení kdekoli na světě. Nabízíme půjčky od 5 000 USD do 100 milionů USD. Naše půjčky jsou dobře pojištěné pro maximální bezpečnost je naší prioritou. Ztrácíte spát v noci, když se obáváte, jak získat legální půjčku? Kousneš nehty rychle? Namísto toho, aby vás zasáhli, kontaktujte Mark Home Loan (úvěrové služby), specialisty, kteří pomáhají zastavit špatné kredity s úvěrovou historií, a najít řešení, které je naší vítězstvím. E-mail: markmoelloanhouse@ hotmail.com
  Žadatelé musí vyplnit formulář žádosti o půjčku:
  FORMULÁŘ PŘIHLÁŠKY ÚVĚRŮ
  Vaše jméno a příjmení *
  Tvůj e-mail *
  Tvé telefonní číslo *
  Vaše adresa *
  Tvoje město *
  Stát / provincie *
  země *
  Sex *
  Datum narození *
  Mít účet? * *
  Požádali jste předtím? * *
  Potřebné množství úvěru *
  Délka půjčky *
  Účel úvěru *
  Aplikovali jste v jakékoliv úvěrové společnosti před *
  Pošlete mi naskenovanou kopii vašeho ID: *
  E-mail příjemce: markmoelloanhouse@ hotmail.com
  pozdravy,
  Pan Mark Moel.
  markmoelloanhouse@ hotmail.com

Napiš komentář

E-mailová adresa nebude zveřejněna.


*