Jak ušetřit za CRM systém? Můžete ho mít i zdarma!

Budování pevných vztahů s klienty je obvykle mnohem efektivnější než hledání nových zákazníků. Strategie pro řízení vztahů se nazývá Customer Relationship Management a spočívá v množství dílčích kroků a postupů. Většinou ji však nelze realizovat bez vhodně zvoleného softwaru, který umožňuje shromažďování klientských informací a díky pokročilým funkcím zjednodušuje komunikaci a mnohé další procesy. Kvalitní CRM však není zadarmo. Anebo ano? Český špičkový systém eWay-CRM si můžete bezplatně stáhnout ve free variantě.

Plnohodnotný CRM systém postavený na MS Outlook

Používáte-li ke správě svých kontaktů e-mailového klienta MS Outlook, jistě vám nebude vadit, že české CRM využívá právě jeho prostředí. Díky tomu se tak nebudete muset seznamovat s novou aplikací. Na druhou stranu však nemusíte mít obavy z toho, že by eWay-CRM bylo pouhou nadstavbou – z hlediska funkci jde o plnohodnotný software, kterému nechybí žádná z důležitých funkcí.

Většina uživatelů hodnotí eWay-CRM velmi kladně –  pochvalují si přehlednost a jednoduchost. Dobrého hodnocení se CRM systém dočkal také v zahraničí, kde se umístil mezi 20 nejlepšími softwary dané kategorie (žebříček sestavil renomovaný server Capterra).

Opravdu je eWay-CRM zdarma?

Když je něco zdarma, obvykle se uživatelé musí smířit s omezenou funkčností nebo s časovým limitem. V případě českého CRM zdarma však nic takového nehrozí. Bezplatná varianta systému eWay-CRM obsahuje všechny funkce jako placená verze. Rozdíl tkví v absenci mobilní aplikace a telefonické podpory. Liší se také ve velikosti diskového prostoru pro ukládání informaci, ale to méně náročným uživatelům nevadí. Navíc lze kdykoliv přejít na placenou verzi, která je cenově dostupná.

Rozhodnete-li se eWay-CRM vyzkoušet, můžete tak učinit třeba hned teď. Software včetně kompletních informací o všech modulech a funkcích najdete na www.eway-crm.com/cs.

Napsat komentář