Jak ušetřit za CRM systém? Můžete ho mít i zdarma!

Budování pevných vztahů s klienty je obvykle mnohem efektivnější než hledání nových zákazníků. Strategie pro řízení vztahů se nazývá Customer Relationship Management a spočívá v množství dílčích kroků a postupů. Většinou ji však nelze realizovat bez vhodně zvoleného softwaru, který umožňuje shromažďování klientských informací a díky pokročilým funkcím zjednodušuje komunikaci a mnohé další procesy. Kvalitní CRM však není zadarmo. Anebo ano? Český špičkový systém eWay-CRM si můžete bezplatně stáhnout ve free variantě.

Plnohodnotný CRM systém postavený na MS Outlook

Používáte-li ke správě svých kontaktů e-mailového klienta MS Outlook, jistě vám nebude vadit, že české CRM využívá právě jeho prostředí. Díky tomu se tak nebudete muset seznamovat s novou aplikací. Na druhou stranu však nemusíte mít obavy z toho, že by eWay-CRM bylo pouhou nadstavbou – z hlediska funkci jde o plnohodnotný software, kterému nechybí žádná z důležitých funkcí.

Většina uživatelů hodnotí eWay-CRM velmi kladně –  pochvalují si přehlednost a jednoduchost. Dobrého hodnocení se CRM systém dočkal také v zahraničí, kde se umístil mezi 20 nejlepšími softwary dané kategorie (žebříček sestavil renomovaný server Capterra).

Opravdu je eWay-CRM zdarma?

Když je něco zdarma, obvykle se uživatelé musí smířit s omezenou funkčností nebo s časovým limitem. V případě českého CRM zdarma však nic takového nehrozí. Bezplatná varianta systému eWay-CRM obsahuje všechny funkce jako placená verze. Rozdíl tkví v absenci mobilní aplikace a telefonické podpory. Liší se také ve velikosti diskového prostoru pro ukládání informaci, ale to méně náročným uživatelům nevadí. Navíc lze kdykoliv přejít na placenou verzi, která je cenově dostupná.

Rozhodnete-li se eWay-CRM vyzkoušet, můžete tak učinit třeba hned teď. Software včetně kompletních informací o všech modulech a funkcích najdete na www.eway-crm.com/cs.

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
petra kovacova

Dobrý den,
ve firmě jsme měli OCM a pak jsme přešli na eWay a absolutní spokojenost!

tomáš proházka

Dobrý den,
děkuji za solidní analýzu. Naše firma používá eWay a jsme velmi spokojeni. Samozřejmě, nejdřív jsme chtěli systém vyzkoušet zdarma. Po dvou měsících, co se nám osvědčil, jsme plynule přešli na placenou Premium verzi.Ono vlastně žádný produkt není free. Vždy po nějaké době nebo objemu práce musíte zaplatit.

2
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex
()
x