Jak vám BetaČtení pomůže s vydáním knížky?

Vždy jste si psali spíše do šuplíku, ale teď chcete jít s kůží na trh? Jenže máte obavu, že se váš příběh nebude nakladatelům líbit? A co teprve čtenáři? Potřebujete někoho, kdo vaše dílo po vás opravdu přečte a objektivně ho zhodnotí? V tom případě využijte službu BetaČtení.

Co je BetaČtení?

BetaČtení je služba pro všechny pisálky a spisovatele, kteří chtějí mít jistotu, že jejich text dopadne na jedničku. Mohou ji využít ještě předtím, než půjdou s kůží na trh a text odevzdají nakladateli. BetaČtení řeší hlavní problém spisovatelů – text před odevzdáním nakladateli po nich nikdo nepřečte a neupozorní je na nesrovnalosti, které dílu zbytečně škodí. A tak se ono dílo (přečtené maximálně rodinným příslušníkem, který však není objektivní) dostane do rukou nakladatele. Tohle si však pisálek/spisovatel může ušetřit, když využije službu BetaČtení.

BetaČtení je něco jako testovací čtení, které má autorovi pomoct najít v díle chybějící či nesouvisející části či nedostatky. Často se totiž stane, že spisovateli leccos unikne, protože vnímá text v jiné dimenzi. Zpětná vazba je zde velkou pomocí.

BetaČtení vám dá náskok

Kdo si přečte vaše dílo? Pečlivě vybraný betačtenář, který se dobře orientuje ve světě knih. Mezi betačtenáře patří nejen ti, kteří čtou, nýbrž i takoví, kteří sami píší.

Jakou zpětnou vazbu od betačtenáře získáte? Podrobný komentář k vašemu textu. Betačtenář zhodnotí vaše dílo po slovní i gramatické stránce. Sepíše klady a zápory vašeho díla. Napíše, jak na něj dílo působilo po emoční stránce. Zkrátka a dobře vyzdvihne kvality a nedostatky vašeho díla, čímž posune váš příběh dál.

Služba BetaČtení je určená všem spisovatelům, kteří chtějí svým příběhem ohromit. Spisovatelům, kteří nechtějí ztrácet čas a dělat zbytečné chyby.

Web: http://www.betacteni.cz/

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex