J&T Banka

J&T Banka spadající pod skupinu J&T Finance Group je bankovní institucí působící na českém finančním trhu již od roku 1998. Za tu dobu si dokázala získat tisíce spokojených klientů, u nichž boduje zejména díky individuálnímu přístupu, který jim je schopna pokaždé zajistit. Sama banka se pak označuje za instituci, která klientům pomáhá jejich majetek nejen zhodnotit, ochránit a předat dalším generacím, ale také si ho řádně užít. 

Jaké služby J&T Banka nabízí? 

Tato banka se primárně zaměřuje na poskytování služeb privátního bankovnictví. Úplný základ její nabídky představuje běžný účet, jenž slouží zákazníkům nejen k bezpečnému ukládání a správě jejich financí, ale zároveň představuje i pomyslnou vstupní bránu do světa dalších produktů a služeb J&T Banky. Mezi další hojně využívané produkty se řadí termínované vklady či vklady s investicí, jež mohou ročně vynést zhodnocení až 4,61 %. 

Druhým klíčovým polem působnosti této bankovní instituce jsou obchody s cennými papíry, zejména tedy s akciemi a dluhopisy. V případě, že si klient netroufá na obchodování na vlastní pěst, tak může přímo využít služeb banky, která sama obchoduje s cennými papíry pro soukromé investory. 

Poslední významnější sektor portfolia J&T Banky pak tvoří nabídka specializovaného financování v oblasti nemovitostí a podnikových akvizic. Ta představuje ideální volbu pro ty, kteří hledají finančního partnera pro rozjezd či podporu svého podnikání. 

Mezi další nabízené služby této banky patří například: 

  • poskytování spotřebitelských úvěrů a leasingu 
  • odkupování pohledávek 
  • nabídka vkladů s výpovědní lhůtou 
  • směnečné programy 
  • možnost nákupu investičního zlata 
  • investiční fondy (nejoblíbenějšími jsou J&T Money a J&T Bond) 
  • strukturování majetku a správa portfolia 

Věrnostní program Magnus – Dopřejte si luxusu jakožto odměny za investování 

Pro své klienty má J&T Banka přichystána exkluzivní věrnostní program, díky němuž mohou čerpat zajímavé benefity od českých i zahraničních partnerů této banky. Jmenovitě se jedná například o pobyty v luxusních hotelech, gastronomické zážitky či slevy na elektroniku.  

Vše funguje na jednoduchém principu – za každou investovanou tisícikorunu je na účet klienta banky připsáno 16 bodů (respektive na jeho klubovou kartu Magnus), jež pak následně může po nasbírání potřebného počtu bodů, směnit za vybraný produkt z nabídky klubu Magnus. 

Banko-kavárny v Brně a Ostravě – Spojení příjemného s užitečným 

Bez povšimnutí by neměla zůstat ani zajímavá skutečnost, že J&T Banka jako první v ČR přišla s neotřelým konceptem propojení kavárny a bankovní pobočky. Při návštěvě této instituce si tak klient může zároveň vychutnat svou oblíbenou kávu a následně zařídit vše potřebné s jeho bankéřem. Aktuálně je možno tyto banko-kavárny nalézt ve dvou českých městech – v Brně (Trnitá 500/7) a Ostravě (Nádražní 305/5). 

Jaká je má osobní zkušenost s touto bankou? 

V úvodu článku zazněla slova o tisících spokojených klientech J&T Banky, jsem jedním z nich i já? Po mé osobní zkušenosti s čerpáním spotřebitelského úvěru od této banky, mohu s klidným svědomím a zcela bez váhání říci, že ano. Celý proces od prvotní žádosti přes osobní setkání s bankéřem až po sepsání úvěrové smlouvy totiž probíhal bez sebemenších problémů a plně k mé spokojenosti. Na základě osobní zkušenosti tedy mohu tuto banku jednoznačně doporučit. 

Pro využití služeb J&T Banky, a to i přes lehce vyšší úroky, jsem se rozhodl zejména kvůli specifickým požadavkům, které jsem v tomto konkrétním případě měl. Věděl jsem totiž, že přesně na takovéto speciální případy se tato banka zaměřuje.  

Máte zkušenosti s bankou J&T Banka? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda služby této banky využít či nikoliv.

Recenze publikována 5.5.2019

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jan

Moje zkušenosti s J&T Bankou jsou bohužel negativní. Po několikaleté spolupráci se nyní pokouším zbavit neplodných investic. To bohužel není tak jednoduché, jak jsem si představoval. Kromě ověřeného podpisu na pokynu k prodeji, po mne po deseti dnech od doručení požaduje banka jakousi „Autorizaci Bankovního účtu……“(skutečně je na dokladu Bankovního s velkým B), opět s ověřeným podpisem. Navíc v „Informaci o uzavření obchodu“ jsou nejasnosti, které by snad byly k smíchu, pokud by nešlo o Vaše peníze. Například
„Údaj o protistraně:
Protistrana
Místo provedení pokynu:
Raiffeisen “
zato tam chybí údaj o tom, co se s mými penězi stalo. Doufám, že s touto bankou už nikdy nebudu spolupracovat.

Tomáš Svoboda

Dobrý den, mám téměř totožné zkušenosti, až se mi to „povede zrušit“, tak tuto banku UŽ NIKDY V9CE!!!!
Tom.

2
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex