Kamali

S Kamali vám vlak neujede. Po nezávazném vyplnění žádosti ji vyhodnotíme velice rychle. Většinu žádostí o půjčku posoudíme automaticky do 60 vteřin, výjimečně se ale může stát, že žádost potřebujeme prozkoumat podrobněji anebo od vás potřebujeme doplnit některé údaje. Půjčku poté obvykle posoudíme do 24 hodin od odeslání žádosti, je-li další den pracovní. Téměř všechny žádosti však schválíme v pracovní dny v čase od 6 do 22 hodiny do 15 minut. Výsledek schvalování rychlé půjčky vám vždy zašleme jak SMS zprávou, tak i e-mailem.

Na podepsání smlouvy nepotřebujeme žádné papírové smlouvy. Naše půjčka je mobilní, a tak smlouvu podepíšete jednoduše přes SMS zprávu. Pro půjčku Kamali nepotřebujete doložení příjmu ani ručitele.

Rychlá půjčka s volitelnou službou Expres výplata

Za malý poplatek (199 Kč) dostanete peníze z naší online půjčky na účet už do 60 minut (v pracovní dny od 8 do 18 hodin). Pokud peníze do této doby neobdržíte, ozvěte se nám a poplatek vám odpustíme. Služba Expres výplata je samozřejmě volitelná a můžete ji využít při žádosti o první, ale i opakovanou půjčku. Její dostupnost závisí na tom, u jaké banky máte vedený bankovní účet.

I bez expresního převodu dostanete peníze z půjčky Kamali velmi rychle – vlastníme účty u většiny českých bank, a proto je převod bezproblémový.

Na splacení naše rychlá půjčka nespěchá

Na splacení máte vždy celých 30 dní. Navíc si splatnost naší nebankovní půjčky můžete rozložit až do 10 měsíčních splátek. Máte tedy možnost si splátku až 9× odložit, pokaždé o 30 dní – celkem tak můžete jednu půjčku splácet třeba i 300 dní. Pro odložení splatnosti půjčky Kamali stačí splatit v termínu splatnosti půjčky alespoň 10 % z půjčené částky. Po obdržení této částky vám termín splatnosti půjčky odložíme o dalších 30 dní od původního termínu. Za odložení splatnosti účtujeme pouze symbolický poplatek 49 Kč za každou tisícikorunu, kterou si půjčíte.

V případě, že nemáte peníze na zaplacení 10 % částky půjčky a poplatek za odložení půjčky, můžete využít možnost zaplacení pouhé 1 Kč, čímž vám splatnost posuneme o dalších 30 dní. Poplatek za takovéto odložení je 79 Kč za půjčenou tisícikorunu, který je ale účtovaný až při poslední splátce. Tuto možnost můžete využít maximálně 2× na jednu půjčku.

Celkem tak svou půjčku můžete odložit 11× a na splacení budete mít až 360 dní.

Online půjčka s jednoduchým ovládáním

Nejvýhodnější půjčka během chvilky

Přesvědčte se sami, že schválení nebankovní půjčky nemusí trvat věky. Ve chvíli, kdy podáte online žádost o půjčku a bude vše v pořádku, dojde ke schválení půjčky. Poté vám pošleme návrh smlouvy a během 7 dní si můžete smlouvu přečíst a rozmyslet se, zda úvěrovou smlouvu podepíšete a potvrdíte ji pomocí SMS kódu. Při první půjčce si ještě ověříme vaši identitu a pak přijde podepisování smlouvy a očekávané proplacení půjčky. Půjčku na cokoli a bez ručitele máte doma!

Vše na jednom místě a přehledně

V Klientské sekci půjčky Kamali vidíte přehledně všechny důležité údaje ke své půjčce. Kdy nastane doba splatnosti, kolik zbývá splatit nebo již vrácenou částku z vaší online půjčky. Navíc si za pouhých 49 Kč můžete přikoupit službu SMS servis. My vám pak pošleme SMS vždy, když se bude blížit termín splatnosti vaší půjčky, když přijmeme jakoukoliv vaši platbu, když je půjčka po splatnosti, když půjčku splatíte ap. O každé změně budete ihned vědět.

Hlídáme termíny za vás

Na půjčku po splatnosti vás vždy upozorníme SMS zprávou. Tyto informace najdete také ve své Klientské sekci. Pět a tři dny před splatností od nás také dostanete SMS s upozorněním na blížící se termín splatnosti půjčky a podklady k úhradě.

Splacení na jedno kliknutí

Klientskou sekci stále vylepšujeme, takže je nyní ještě přehlednější a jednodušší. Mikropůjčka nebo větší obnos – nově můžete splatit celou půjčku najednou přímo z Klientské sekce. Celý proces zvládnete doslova na jedno kliknutí. Jednotlivé splátky své online nebankovní půjčky lze taktéž posílat přes Klientskou sekci.

Nejvýhodnější nebankovní půjčka na trhu

Nespokojte se s průměrem

Kamali vychází dlouhodobě jako nejvýhodnější rychlá půjčka. Máme nejnižší základní poplatky za půjčku a nízké ceny za odložení termínu splacení půjčky. Navíc pokud svou první půjčku splatíte do 14 dní, vrátíme vám celý poplatek za poskytnutí půjčky.

Pokud si například u nás půjčíte 1 000 Kč na 30 dní, přeplatíte u nás pouze 33 Kč, kdežto například u poskytovatele půjček Ferratum vás tento úvěr vyjde až na 330 Kč.

Odložení termínu splatnosti u Kamali vás bude stát 49 Kč, u naší konkurence od 285 Kč až do 330 Kč.

Dostali jste se do problémů a nezvládnete svou půjčku splatit v termínu ani si odložit splatnost posláním 10 % z jistiny a poplatku? Pouze Kamali všem svým klientům nabízí možnost poslat jen 1 korunu a získat 30 denní odklad splatnosti. Poplatek za odklad 79 Kč za tisícikorunu platíte až při poslední splátce.

Půjčky od Kamali jsou tak výhodné, že se na trhu objevilo již několik krátkodobých půjček, které se snaží svézt na našich nejvýhodnějších podmínkách.

Nejbezpečnější půjčka online

Kamali i nadále garantuje oblíbenou možnost odkladu splátek. Uhraďte alespoň 10 % z půjčky + poplatek za prodloužení a rozložte si tak zbytek půjčky až na 10 měsíců, tj. 300 dní. Poplatek za odložení termínu splátky činí 49 korun za každou půjčenou tisícikorunu.

V Kamali jsme si pro naše klienty připravili také nový produkt, Bezpečnou splátku, za cenu 199 Kč. Bezpečná splátka umužňuje klientovi až 2 krát bezplatně odložit splátku v případě, že se dostane nečekaně do vážné situace – nemoc, invalidita, hospitalizace, nemocenská, jeho nemovitost postihne živelná pohroma.

Rychlé převody peněz

Peníze vám zašleme co nejrychleji, to už víte. Nově však nabízíme i možnost jednoduchých a rychlých online převodů. Splácet tak můžete rychleji a pohodlněji než kdykoliv předtím.

Jedno z nejnižších RPSN v segmentu mikropůjček

Roční procentní sazba nákladů (RPSN) Kamali začíná na 48,30 %, což je jedna z nejnižších sazeb v segmentu krátkodobých půjček (například konkurenční Ferratum má RPSN 5 894 %, Zaplo.cz 2 106,40 %).**

Odložení splatnosti půjčky za hubičku

Když už budete potřebovat odložit termín splatnosti půjčky, budeme vám účtovat jen malý poplatek za odložení. Cena bude 49 Kč za každou tisícikorunu, kterou jste si půjčili. Jde o nejnižší poplatek za odložení termínu splatnosti v Česku a odklad můžete využít až 9 krát. Některé rychlé půjčky vám sice naúčtují poplatek za odložení termínu splatnosti, ale nijak nesníží váš dluh. Vy tak svůj dluh tlačíte před sebou a nijak ho nesnižujete. Kamali je jiná. S každým odložením termínu splatnosti snižujete svůj dluh u nás nejméně o 10 %. Minimální částka pro odklad je tedy 10 % z půjčené částky a poplatek, můžete však poslat třeba 20 % a poplatek, svůj dluh tak splatíte rychleji a za nižší poplatky.

Pokud nezvládáte zaplatit ani 10 % s poplatkem, můžete 2 krát každou svou půjčku odložit tak, že nám pošlete pouze 1 Kč. Poplatek za odložení splatnosti 79 Kč vám naúčtujeme až při poslední splátce.

Máte zkušenosti s nebankovní půjčkou Kamali? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda službu využít či nikoliv.

Mohlo by vás zajímat

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex