Klik.cz

Společnost Klikpojisteni.cz a.s., jak zní její v obchodním rejstříku zapsaný název, dle svých vlastních slov nabízí klientům možnost vyhledat cenově nejdostupnější a nejvýhodnější povinné ručení, a to z pohodlí domova, navíc jen během několika málo minut. Tedy nejen povinné ručení, nabízí i celou řadu dalších pojištění, ale o tom až za chvíli. Jejím majoritním vlastníkem je firma Benson Oak, která mimo jiné stála u boomu českého výrobce antivirových programů AVG. Pojištění si je zde možno sjednat buď online přes mobil nebo počítač, či dokonce to jde i telefonicky. 

Klikpojisteni.cz je registrováno u České národní banky jakožto samostatný zprostředkovatel. To znamená, že nenabízí vlastnoručně vytvořená pojištění, ale zprostředkovává produkty jiných pojišťoven, přičemž takto smluvně spolupracuje s většinou největších subjektů na českém pojišťovacím trhu. Jmenovitě přebírá nabídku pojištění od těchto firem: 

 • Allianz 
 • AXA 
 • Direct pojišťovna 
 • Česká pojišťovna 
 • Česká podnikatelská pojišťovna 
 • ČSOB pojišťovna 
 • Slavia pojišťovna 
 • UNIQA 
 • Kooperativa 
 • Union pojišťovna 

Nejedná se však o prosté nabízení hotových produktů, ale Klik.cz se častokráte snaží nabízené produkty optimalizovat například tím, že z nich vytváří výhodnější balíčky s cílem najít pro každého klienta co možná nejideálnější řešení. Za tímto účelem firma zaměstnává stovku proškolených pojistných specialistů, kteří jsou během své pracovní doby (Po-Pá 8-21, So-Ne 10-20) každému zájemci o služby Klik.cz připraveni zdarma pomoci i s nezávaznou kalkulací nebo odpovědět na případné dotazy. 

Od povinného přes cestovní až po životní pojištění 

Jádro nabídky tohoto českého zprostředkovatele pojištění, který má za sebou již přes 500 tisíc uzavřených pojistek a jenž začal nově působit krom Prahy i v Bratislavě (online služby samozřejmě lze využívat na celém území ČR a SR), pak tvoří pojišťovací produkty pro automobily – povinné ručení a havarijní pojištění. Zároveň jsou tyto pojistky, bez kterých se neobejde žádný vůz, nabízeny v jednom praktickém, komplexním a cenově výhodném balíčku. Vše potřebné pro vaše auto si tedy můžete vyřídit na adrese www.klikpojisteni.cz

Kromě povinného ručení a havarijního pojištění pak v nabídce nechybí ani pojištění domácnosti, jež si je možno uzavřít kupříkladu na částku 300 000 Kč, a to za pouhopouhých 505 Kč ročně. Rovněž neabsentuje ani pojištění nemovitosti, to do pojistného plnění ve výši 1 milionu korun může být vaše již od 545 Kč ročně. 

Dále online srovnávač a zprostředkovatel pojištění Klik.cz nabízí cestovní pojištění, které vyjde jeho klienty i na méně než 15 Kč za den cesty a jež je opatřeno příjemnou slevou až 50 % při objednání přes internet, a nově též i životní pojištění. To je koncipováno tak, aby pokrylo pojištěnci náklady vynakládané v případě úrazu, respektive během hospitalizace, či aby odškodnilo rodinu v případě jeho smrti. 

Kompletní nabídka Klik.cz tedy vypadá následovně: 

 • povinné ručení 
 • pojištění proti krádeži auta
 • havarijní pojištění 
 • pojištění domácnosti 
 • pojištění nemovitosti 
 • cestovní pojištění 
 • životní pojištění 
 • pojištění úrazu, hospitalizace 
 • pojištění invalidity 
 • pojištění pro případ smrti 

Na závěr se ještě sluší zmínit o skutečnosti, že sám Klik.cz má pojištění odpovědnosti na částku 50 mil. Kč, což v překladu do srozumitelnějšího jazyka znamená, že se nikdy nemůže stát, že by vám nebyly na váš účet připsány peníze (až do výše 50 mil. Kč) po pojistné události, jež se stala v souladu s podmínkami smlouvy. 

Máte zkušenosti se společností Klik.cz? Napište je do komentáře pod článkem a dejte ostatním vědět, zda služby této společnosti využít či nikoliv.

Recenze publikována 2.10.2019

0 0 votes
Vaše hodnocení
Subscribe
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lukáš Novotný

nejhorší společnost, přes kterou si můžete sjednat pojištění. Druhá událost, druhý problém. Při sjednávání pojištění zatajují informace o podmínkách, na které byste nepřistoupili, jen z důvodu aby Vám nabídli nižší ceny. Nikdy

Milan

Klik? no už nikdy více, slečna-paní na druhé straně spojení nejspíš hluchá a o pojištění nemá ani potuchy a docela nepříjemná až drzá, lépe si nechat udělat kalkulaci přímo od pojišťovny osobně nebo on-line. Klik cz. scela zbytečné oslovovat, úplně zbytečný portál.

Daniela

Pardon, ale ty jejich reklamy, to je fakt nadělení, přepínám vždycky jinam. KLik KLik KLik

nikolasa

se na to nekoukejte to je tak těžké?

Lída

Dobrý den.
Oni sice umí auto pojistit, ale pokud si dobře přečtete podmínky smlouvy, tak v nich je, že dáváte souhlas s používáním vašich osobních údajů marketingovým a jiným společnostem včetně emailu atd. Změnit to nechtějí a jen se vymlouvají, že to tak má nastaveno pojišťovna. Není to pravda! U nich si nepojistím nikdy nic. Zadanou smlouvu jsem zrušila, ale očekávám, že moje údaje budou vesele dál někde používat. Lidi, na tohle velký pozor!

Miloš;

Nejlepsi srovnani? ani hovno…z 95% doporucuji AXA protoze maji dohodu

Nikita

sss

Last edited 2 let před by Nikita
7
0
Zapojte se do diskuze a přidejte hodnocení, děkujemex